Düğün ilk gecede

sensizhicim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2011
216
18
dikkat etmemiz gerekenler neler
gelinliği damat mı çıkarıyor yoksa önce kıyafet mi değiştirip gecelik mi giyeceğiz hiç bişe bilmiyom yaf:KK70:
gerdeğe 3 4 gün kalaya kadar kıllar tekrar çıkıyor ne yapmalıyız poff:KK43:

bence böyle kuralcı düşünme,
sevgiline sor ikiniz konuşun ne istiyorsunuz diye. sizin düşlediğiniz gibi olsun

canım dikkat etmen gereken diye bişi yok nasıl istiyorsan öyle olsun.yani eve gelir gelmez sevişeceksiniz diye bir kural yok soyunur bişeyler yersiniz ne bilim biraz oturur tv izlersiniz vs vs biz öyle yapmıştık:) ama eşin yatak odasına girer girmez sana yaklaşırsa sende istiyorsan birlikte olursunuz yani.bu size kalmıs.ayrıca niye 3 4 günde tüyler cıksın ki tabi ağdayla veya epilatörle alıyorsan cıkmaz.eğer kılı kökten alan bir çözüm kullanmıyorsan ozaman cıkar sana tavsiyem düğünden 5 6 gün önce git ağdacıya ohh bi güzel temizlen yada kendin yap o zaman rahatsın.

bu konular genelde aynı olan şeyler değildir ki
eşinle senin özeliniz yani sen nsaıl istiyorsan her şey o şekilde gelişir
kimisinin saçını eşi açar sonra gelinliğini eşi çıkarır falan direk sevişirler
kimiside duş ları geceliklerini giyer sonra bişiler yer içer sohbet eder öyle sevişir
kimiside duş alır direk uyur yorgun olur yani bunlar göreceli şeyler
kim nasıl istiyosa öyle yani
hem tüyler gerdekten önce ağdayla laırsan çıkmaz muhtemelen ama traş yaparsan çıkar tabi

Valla ben eve gittim eşimle,yardım etti çıkardık gelinliğimi hemen duşa girdim,giyindim süslendim topluca yemeğe çıkmıştık.

Bir de gelinliğini o gece damatlığın üstüne koy,evlilik boyunca senin sözün geçermiş:KK34:

Ben denedim oldu:KK1:

Valla ben eve gittim eşimle,yardım etti çıkardık gelinliğimi hemen duşa girdim,giyindim süslendim topluca yemeğe çıkmıştık.

Bir de gelinliğini o gece damatlığın üstüne koy,evlilik boyunca senin sözün geçermiş:KK34:

denemekte fayda gördüm şuan sözümün geçmesini isterim tabisi
benim anneminde çok sözü geçer babama karşı acaba o da mı öyle yaptı ki:KK1:

canım dikkat etmen gereken diye bişi yok nasıl istiyorsan öyle olsun.yani eve gelir gelmez sevişeceksiniz diye bir kural yok soyunur bişeyler yersiniz ne bilim biraz oturur tv izlersiniz vs vs biz öyle yapmıştık:) ama eşin yatak odasına girer girmez sana yaklaşırsa sende istiyorsan birlikte olursunuz yani.bu size kalmıs.ayrıca niye 3 4 günde tüyler cıksın ki tabi ağdayla veya epilatörle alıyorsan cıkmaz.eğer kılı kökten alan bir çözüm kullanmıyorsan ozaman cıkar sana tavsiyem düğünden 5 6 gün önce git ağdacıya ohh bi güzel temizlen yada kendin yap o zaman rahatsın.

aynen katılıyorum saygılar

ha ha :) çok hoşuma gitti buu bende deniycem kesinn

ayy bu çok hoşuma gitti evet bende denemek istiyorummm:))kikiikik

evlendiğin insanla aranda bunu konuşamayacak kadar mesafe yoktur umarım. ben erkek arkadaşımla bile konuştum ki 1,5 yıl sonra evlenmeyi düşünüyoruz. canın nasıl isterse öyle yap. görevgibi görme bu işi.

bende gelinliği damatlığın üzerine koyucam hatta bütün gece damatlığın üzerinde bile otururum yeter ki sözüm geçsin :)) şuan hep benim sözüm geçiyor :))

ha ha :) çok hoşuma gitti buu bende deniycem kesinn

ayy bu çok hoşuma gitti evet bende denemek istiyorummm:))kikiikik

evlendiğin insanla aranda bunu konuşamayacak kadar mesafe yoktur umarım. ben erkek arkadaşımla bile konuştum ki 1,5 yıl sonra evlenmeyi düşünüyoruz. canın nasıl isterse öyle yap. görevgibi görme bu işi.

bende gelinliği damatlığın üzerine koyucam hatta bütün gece damatlığın üzerinde bile otururum yeter ki sözüm geçsin :)) şuan hep benim sözüm geçiyor :))

Valla kızlar hala sözümün arkasındayım..Mutlaka deneyin şu gelinliğin o gece üstte kalması olayını:KK34:

Keske benim denedigimde olsaydi..malesef bazilari icin gecerli degil :)

mutlaka denicemmmm inşallah unutmam heyecandan falan :KK1::KK1::KK1:

ayy harikasiniz kizlaaaar
Allah nasip ederse bendee oyle yapicam insallah bizdede calisir bu yontem :KK9:

bence romantık bı gece olması mesela bı şişe kırmızı şarap acılır mumlar yakılır romantık bır muzık hos bı sohbetın ardından hersey kendılıgınden oluverır zaten:) ama maalesef benım 40 gun sonra dugunum ve relg tarıhıme denk gelıyor :KK5: ama genede ılk gece oturup tv ızlemek de ıstemıyorum

bence romantık bı gece olması mesela bı şişe kırmızı şarap acılır mumlar yakılır romantık bır muzık hos bı sohbetın ardından hersey kendılıgınden oluverır zaten:) ama maalesef benım 40 gun sonra dugunum ve relg tarıhıme denk gelıyor :KK5: ama genede ılk gece oturup tv ızlemek de ıstemıyorum

düğünün madem regl tarihine denk geliyor biran önce bir kadın doğumcuya yada aile hekimine bile söyleyip reglini ertelettirebilirsin. sana ilaç verirler hergün düzenli içersin ve istediğin tarihte regl olursun..

X