Tatil köyü? Balikesir?

MyNaYiNo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2010
2.683
19
Arkadaslar balikesir de tatil köyleri varmis?

Bilgisi olan var mi?

Biz balayimizi sakin bir tatil köyünde gecirmek isityoruz.

Önerisi olan var mi lütfen?

Arkadaslar balikesir de tatil köyleri varmis?

Bilgisi olan var mi?

Biz balayimizi sakin bir tatil köyünde gecirmek isityoruz.

Önerisi olan var mi lütfen?

Akçay resort hotel tatil köyü gibi genş bi alanda içinde otel bungalow ve dubleksler var biz de oraya gtcz haftya yaptrk rez.ramazan die fiyatı da uygun günlük 73 tl

kesinlikle balıkesir sarımsaklıyı öneriyorum size. hem gezip görebileceğinnz doğası tarihi var hemde kumsalı muhteşem. bu yaz gittim çook memnun kaldım özel aracınız varsa araçla gidin keyfini daha iyi çıkarırsınız. internetten bakabilrisnz cunda adası şeytan sofrası bi harikaa çok da romantiik..

kesinlikle balıkesir sarımsaklıyı öneriyorum size. hem gezip görebileceğinnz doğası tarihi var hemde kumsalı muhteşem. bu yaz gittim çook memnun kaldım özel aracınız varsa araçla gidin keyfini daha iyi çıkarırsınız. internetten bakabilrisnz cunda adası şeytan sofrası bi harikaa çok da romantiik..

kalacak yer var mi burda peki?

Merhaba kocaelim,

Balıkesir bölgede tatil Köyü niteliğine sahip tesisimiz maalesef bulunmamaktadır. Fakat tatil köyü niteliğine uygun Etap Altınel Ayvalık ve Akçay Otel Resort otellerini öneririm.

TUR ON9 MERKEZ OFİS
Adres: Söğütlüçeşme Cad. Siftah Sok. No:15/A Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel: 0216 550 19 19 Faks: 0216 550 20 05 Mobil Santral: 0532 111 19 19

canım geç oldu ama.. ören'de artemis tatil köyü var, biz son iki senedir gidiyoruz, çok memnunum hem sakin, hem de denize sıfır çok memnunuz biz. bir araştırın derim.

Merhaba kocaelim,

Balıkesir bölgede tatil Köyü niteliğine sahip tesisimiz maalesef bulunmamaktadır. Fakat tatil köyü niteliğine uygun Etap Altınel Ayvalık ve Akçay Otel Resort otellerini öneririm.

TUR ON9 MERKEZ OFİS

Etap Altınel' de kalanlar otel hakkında çok kötü yorum yapmışlar.
Hatta tatilini sizden satın almış olan birinin parasını iade ettiğiniz yazıyor.
O kadar kötü ise neden satmaya devam ediyorsunuz?
Kötü değilse, neden ücreti iade ettiniz?
Biz de bayramda Ayvalık'a gitmek istiyoruz, 5 yaşında kızımız ve minik bebeğimiz var. Uygun bir otel bulamadık. Oliviera güzel, ama boş oda yok malesef. Sizin öneriniz olur mu?

ben geçen hafta akçay resort otele gttm ve çok memnun kaldım tavsiye ederim ...

Merhaba kocaelim,

TUR ON9 MERKEZ OFİS

Merhaba. Aradigim tarihte uygun oda yokmus diyorlar sayfada ama.

bakalım biz de ilk defa akçay otele gidiyoruz fiyat uygundu ama zor yer bulduk bayramda ordayızzz :)

akcayi begendiniz mi?

kac gece kaldiniz?

fiyat ne kadar di?

sarimsakli nerede oluyor peki?

reservasyonu en erken ne zaman yapabiliyoruz?
akçay da güzeldi canım ama denizi normal hani sarımsaklının denizi daha güzeldi(sarımsaklı ayvalığa yakın oluyor,akçay ise edremite cnm) biz ramazan ayının başlangıcında gittiğimiz için rezervasyon yapmadan gittik canım,sadece kaldığımız apartı aradık fiyatını sodruk ,zaten ramazan ayı diye boş yer vardı. biz abimle 2 odalı bi aparta günlük 50 tl verdik..akçayda da günlük 50 tl vermiştik tabi otel fiyatları daha farklı olur canım,siz bayarmda gitceksiniz sanırım o yüzden erkende yer ayarlayın daha ucuza gelir belki:KK16:

akçay da güzeldi canım ama denizi normal hani sarımsaklının denizi daha güzeldi(sarımsaklı ayvalığa yakın oluyor,akçay ise edremite cnm) biz ramazan ayının başlangıcında gittiğimiz için rezervasyon yapmadan gittik canım,sadece kaldığımız apartı aradık fiyatını sodruk ,zaten ramazan ayı diye boş yer vardı. biz abimle 2 odalı bi aparta günlük 50 tl verdik..akçayda da günlük 50 tl vermiştik tabi otel fiyatları daha farklı olur canım,siz bayarmda gitceksiniz sanırım o yüzden erkende yer ayarlayın daha ucuza gelir belki:KK16:

yoook hayiir balayini düsünüyorum beeen :)

apartman nasildi begendiniz mi memnun kaldiniz mi?

yani akcayimi yoksa sarimsakliymi tavsiye edersiniz?

yoook hayiir balayini düsünüyorum beeen :)

apartman nasildi begendiniz mi memnun kaldiniz mi?

yani akcayimi yoksa sarimsakliymi tavsiye edersiniz?
evet cnm beğendim ,hani temizdi gayet odalarımız afaln ,kendi yemeğimiz kendimiz yapıyorduk ama :KK70: sarımsaklı daha küçük ama şirin bi yer,akçay ise daha büyük bir yer..ikisininde ayrı güzellikleri var cnm..öyle ayrım yapamıyorum :KK17: keşke ikisine de gidebilseniz:KK55:

X