Saç Rengi ve Saç Boyama palette deluxe 5-60 sıcak çikolata kullananlar

frezya_05

☆ηαтυяα&#846
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2010
672
9
arkadaşlar palette sıcak çikolata ile saçını boyayanlar varsa bizimle bilgilerini paylaşabilirmi kimileri simsiyah olduğunu kimileri çok güzel durduğunu ve akmadığını söylüyor bu boyadan elimde var yada lorealin 6.41 fındık kahvesi hangisi boyandığında güzel duruyor suan saçım kuaförde boyatmışdım rengi bakır kahve gibi palette koyu oluyorsa loreali önerirmisiniz fikirlerinizi bekliyorum $407728_261399560586443_137010283025372_695983_849814133_n.jpg

Son düzenleme:
Zemininle alakası var.
Koyu renk saça boyarsan siyaha yakın tutar.
Yıkadıkça açılır, açıldıkça rengi oturmaya başlar.
Fakat Çikolata Kahve ve diğer kahveler içinde kızıllık barındırır.
Bu renk saçından 2.3 ay sonra aktığında saçında kızıl bir hal alıcaktır.
Buda kötü bir görüntü demek.
Diplerin geldiğinde hiç hoş durmuyor..
Ve kızıllıktan siyah boyasan bile kurtulamazsın. :KK66:

boyayı aldığım yerden değişdirme sansım var aslında daha yeni kuaför boyadığı için 1 2 ay sonra boyarım bu kutuyu almışdım ama cesaret edemeyince kuaförde boyattım peki loreal excelllence cream 6.41 fındık kahvesi alsam bu rengi kullananlar varmı nasıl oluyor bunuda çok merak ediyorum olmazsa palette 5.60 geri verip loreal 6.41 alıcam fikirlerinizi bekliyorum

boyayı aldığım yerden değişdirme sansım var aslında daha yeni kuaför boyadığı için 1 2 ay sonra boyarım bu kutuyu almışdım ama cesaret edemeyince kuaförde boyattım peki loreal excelllence cream 6.41 fındık kahvesi alsam bu rengi kullananlar varmı nasıl oluyor bunuda çok merak ediyorum olmazsa palette 5.60 geri verip loreal 6.41 alıcam fikirlerinizi bekliyorum

Oda kızılımsı bir renk.
Yukarıda anlattıklarım bunun içinde geçerli.
Zemininiz ne renk acaba?

Oda kızılımsı bir renk.
Yukarıda anlattıklarım bunun içinde geçerli.
Zemininiz ne renk acaba?

zeminde bakırımsı bir renk yani güneşde bildiğiniz kızılgibi duruyo zaten kuaför boyamışdı ve bu renklerden sarı isdersen gene döneriz demişdi ama ben kuaföre boya için para vermek isdemiyorum artık röfle gölge tamamda boya için paraya acıyorum ben bu renkleri seviyorum sanırım çünkü 7 senedir röfle kullandım sarı renkden çokkk sıkıldım artık doğal kahveler bakırlar çok yakışıyoda becerebilirsem saçımın renginide yüklerim ona göre tavsiye ederseniz çok sevinirim palette 5.60 mı loreal 6.41 mi daha açık renkde tutar siyahlaşmak isdemiyorum :KK1::18:

zeminde bakırımsı bir renk yani güneşde bildiğiniz kızılgibi duruyo zaten kuaför boyamışdı ve bu renklerden sarı isdersen gene döneriz demişdi ama ben kuaföre boya için para vermek isdemiyorum artık röfle gölge tamamda boya için paraya acıyorum ben bu renkleri seviyorum sanırım çünkü 7 senedir röfle kullandım sarı renkden çokkk sıkıldım artık doğal kahveler bakırlar çok yakışıyoda becerebilirsem saçımın renginide yüklerim ona göre tavsiye ederseniz çok sevinirim palette 5.60 mı loreal 6.41 mi daha açık renkde tutar siyahlaşmak isdemiyorum :KK1::18:

6.41 daha açık tutar.
Çikolata kahve siyah gibi tutar saçınızda.
Saç renginizi yüklerseniz ona göre tavsiyede bulunabilirim.

çikolata kahveye boyayın cok güzel olur öle kızılda olmuyor ben kullandım daha önce bu ara cok moda bu renk...

6.41 boyamanızı tavsiye ediyorum, saçınıza güzel olur.

teşekkür ediyorum zaten yıllardır sarı kullanan biri olarak sunu anladımki sarı yakışan herkese her renk yakışıyor siyah hariç kısa zamanda sıcak çikolatayı loreal 6.41 ile değişdiricem

teşekkür ediyorum zaten yıllardır sarı kullanan biri olarak sunu anladımki sarı yakışan herkese her renk yakışıyor siyah hariç kısa zamanda sıcak çikolatayı loreal 6.41 ile değişdiricem

Rica ederim, fakat sarı saçın yakıştığı herkese her renk yakışmaz.
Ten ile çok alakası var.
Sarıyı taşıyabilir fakat kızılı taşıyamaz yada kahveyi taşıyamaz.
Kızıl saçı taşır siyah yakışmaz mesela..
Kaş, söz, ten çok alakalı..
Mesela kendimden örnek veriyim.
Ben bronz-buğday.
Bana kumral gidiyor, sarı gidiyor, siyah gidiyor, karamel gidiyor, fakat kızıl yakışmıyor bakır yakışmıyor.
Herkes her saç rengini taşıyamaz.

Rica ederim, fakat sarı saçın yakıştığı herkese her renk yakışmaz.
Ten ile çok alakası var.
Sarıyı taşıyabilir fakat kızılı taşıyamaz yada kahveyi taşıyamaz.
Kızıl saçı taşır siyah yakışmaz mesela..
Kaş, söz, ten çok alakalı..
Mesela kendimden örnek veriyim.
Ben bronz-buğday.
Bana kumral gidiyor, sarı gidiyor, siyah gidiyor, karamel gidiyor, fakat kızıl yakışmıyor bakır yakışmıyor.
Herkes her saç rengini taşıyamaz.

evet katılıyorum bunu yazarken kasdım sarı zor bir renk insanlar saç rengi değişdirirken başına bir sürü iş geliyor forumda okuyorum yanan saç tutmayan renkler falan filan kısacası boya işi çok riskli iş ne olcağını bilemiyosunuz ve kısa süredede müdahele sansınız olmuyo olsada saçlar yıpranıyo yanıyo ben kısa zamanda loreal 6.41 alıyım bu resimdeki saçım daha ilk boyama 2 .3. boyamada renk daha güzel oturcakdır bende rengarenk bir saç olmamak için dediğinizi uygulucam tekrar teşekkür ederim:KK19:

az önce bi sitede 6.41 e boyayan sarı saçlı bi bayanın saçı resmen tarçın bakır hürrem gibi olmuş bence çok kötü iyicene kafam karışdı yine yaa acaba bu renk nasıl olur $22644400blg.jpg

palette deluxe serisinin renkleri gerçekten çok güzel. kataloğun üzerindeki renkle birebir tutuyor 2 3 boyamaya.Ben palette deluxe kızıl gece kullandım 5 kere. renk güzel iyi hoş da bu boya saçımı okdr yıprattiki anlatamam annemde palette deluxe koyu yakuta boyuyor onunda saçları mahvoldu. 6 yıldır saçımı boyarım çok renk değişmişliğim var o zamanlar bile böyle yıpranmamıştı saçlarım. herkeste tabi farklı sonuçlar gösterebilir ama önermiyorum

Bugün sıcak çikolata rengine boyadim saçımı ama kutudakiyle alakasız bi renk çıktı baya koyu bi kahve!kötü degil ama kutudaki renk de değil yani

X