Salon ve Oda tek duvara Ithal duvar kağitlari yaptırdım

Hangi oda daha güzel

• Ankete Katılan
    70
  • Anket Kapalı .
salondakini beğendim diyemem ama oturma odasındaki çok güzel olmuş çok doğru bi seçim yapmışsın tebrikler..

canımcım güzel olmuş ama salon için duvar kagıdı yaparken lcd asılacak duvar için desensiz düz bir kagıt tercih etseydin keşke... çünkü tv zaten hareketli arka tarafın hareketsiz olması gerekiyor aksi halde göz yorar...yinede güzel olmuş güle güle kullan...

salondakini beğendim diyemem ama oturma odasındaki çok güzel olmuş çok doğru bi seçim yapmışsın tebrikler..

kızlar yorumlarınız için teşekkür ederim ama biz salonda pek televizyon izlemediğimizden şuana kadar sorun olmadı hem televizyonu oraya koyacağımızda sonradan karar verildi ama genede duvar kağıdı odalarıma ayrı bir hava kattı oyüzden eksi yanlarını görmüyorum bile.a.s.

canım ikisi de çok hoş olmuş,
ama oturma odasındakine bayıldım,
güle güle,sağlık,huzur ve mutluluk içinde kullan

Gerçekten hoş olmuş bende çoğunluğa katılıyorum oturma odan daha hoş olmuşş...bende ilerde evime tadilat felan yapınca yaptırmak istiyorum inşallah şuan olmazda ilerde inşallahh...güle güle otur canımmm

çok güzel olmuş bende bayıldım

canım ikisi de çok hoş olmuş,
ama oturma odasındakine bayıldım,
güle güle,sağlık,huzur ve mutluluk içinde kullan

Gerçekten hoş olmuş bende çoğunluğa katılıyorum oturma odan daha hoş olmuşş...bende ilerde evime tadilat felan yapınca yaptırmak istiyorum inşallah şuan olmazda ilerde inşallahh...güle güle otur canımmm

kızlar çok teşekkür ederim beni çok mutlu ettiniz, yorumlarınız için sağoluna.s.

oturma odana bayıldım.çok pahalı bişimi yani mesela işçilikle birlikte tek oturma odan ne kadar tuttu yazabilirmisin.benim odamda o kadar var.ucuzsa yaptırmak isterim.kriz malum ekonomik olmak lazım.

oturma odana bayıldım.çok pahalı bişimi yani mesela işçilikle birlikte tek oturma odan ne kadar tuttu yazabilirmisin.benim odamda o kadar var.ucuzsa yaptırmak isterim.kriz malum ekonomik olmak lazım.

canım beğendiğine sevindim. fiyatlar duvar kağıdına göre değişiyor ve ithal olduklarından Euro olarak geçiyor yani günün kuruna göre değişiyor, biz Mart 2008'de aldık 2 duvar için 400tl + işçilik içinde 100tl verdik aslında sende yapabilirsin o kadar zor değil. tek olarak fiyat bilemiyorum. Yeri de Unkapanında / İstanbul zaten oraya gidince kağıt beyenemiyor çünkü çok çeşit vara.s.

oturma odasının duvar kagıdı cok guzel salonunkıde fena degıl ama sankı bıraz koyu durmus odada sırıtmıs dıger esyaların yanında uyum bakımından

canım harika olmuş ,güle güle kullanın...bende odalarımın sadece kirişlerine yaptırmak istiyorum nekadara mal oluyor çocuk odası için de desenleri varmı???

canım harika olmuş ,güle güle kullanın...bende odalarımın sadece kirişlerine yaptırmak istiyorum nekadara mal oluyor çocuk odası için de desenleri varmı???

tatlım kirişlerde de güzel durur en azından farklı olur, çocuk odaları için çok güzel modeller var insanın çocuk olası geliyor, fiyat olarak da m2 ve kağıt kalitesine göre değişiyor, biz 2 duvara toplam 400tl verdik canım, umarım istediğin gibi yaptırırsın...

bu arada bence salondakide çok hoş olmuş halına çok uymuş desen olarakda...

canım yorumun çok hoş zaten farklı olsun diye yaptık duvar kağıdını bilerekde koyu seçtik ki mobilyam açık çünkü birde halıları kağıda uydurduk yuvarlaklar felan ama herkes senin için görmedi sağol....

ayyyy çok beğendim..harikaaaaaaa...delikafadulden Allah mutlu mesut yasamayı nasip etsin evinizde...

ranuna11 sağol canım, seninde herşey gönlünce olsun

Oturma odasindaki harika olmus,cok modern duruyor.
Ama salondaki cok karisik geldi bana.

slm ben yeniyim arkadaşlar.. yeni evim için dekor arayışında buldum bu forumu hemen üye oldum :) duvar kağıtları çok şık durmuş canım güle güle kullan.. bende salonumun 2 kolonunu kaplattırdım ithal duvar kağıdıyla bide bebek odasının bir duvarını.. evimi yerşeltireyim resimlerini paylaşırım..

X