Ksa dnem Askerlik...

canım şimdi pazar teslim olanlar izin kullanırsa kesin 155 mi oluyor.

canım normalde kısa dönem yasal aslında 6 aydır. 10+1(yol izni) nisan 1 den sonra olan zorunlu izin bunu kullanmış sayacağız. 10+1(yol izni) daha var(ister kullanır ister kullanmaz ama kullanırsa 158+11 yapacaksınız, kullanmazca 18 eylülde evde olacaklar :lepi:

canım normalde kısa dönem yasal aslında 6 aydır. 10+1(yol izni) nisan 1 den sonra olan zorunlu izin bunu kullanmış sayacağız. 10+1(yol izni) daha var(ister kullanır ister kullanmaz ama kullanırsa 158+11 yapacaksınız, kullanmazca 18 eylülde evde olacaklar :lepi:

eylül de ramazan bayramı var bayram nedeniyle erken terhis olurlar mı acaba :uhm:

hıımm ben tarihine bakmamıştım bayramın.... :roflol: :roflol:
o zaman bizimki de 18 eylül de evde olucak izin kullanmayacak çünkü

Son düzenleme:
liste güzel olmuş..yemin töreni 28 gün sonra oluyor.cuma gününe denk gelmeliymiş.28 günden fazla olmuyor kısa dönem için.hatta bizimki 26 gün olmuş oluyor sanırım12 nis teslim oldu 8 mayıs kesin tören. kalacak yer ayırttık.evlilik cüzdanı ile eşimi 2 gün evci çıkaracağım.

canım eşimin yemin töreni 34. günde olmuştu.benim eşimde izin kullanmadı ben gittim yanına evci çıkardım.teskere tarihi 16 mayıs.inşallah eklenmez yat izinleri üstüne

kızlar birde herkese yol izni 1 gün vermiyorlar 800 km den sonra yol izni 2 gün veriyorlar.eşimin yol izni 2 gün

Son düzenleme:
canım 5 ay 5 gün 155 gün yapıyorlar tanım böyle ama 31 çeken aylar var şimdi araya giren 158 gün olmuş oluyor :nazar: nisan dönemi gidenler için diyorum

canım ben şöyle yaptım
ayları hiç karıştırmadım bir kağıda 155 ten başlayıp doğan güneşe kadar geriye doğru günleri teker teker yazdım.her biten güne 1 çizgi attım.şu anda şafağım 29 takvimden 29 gün saydığım zaman terhis tarihine denk geliyor yani eşim 155 gün askerlik yapmış oluyr.siz askerlerinizden terhis tarihlerini öğrenin(askerlik kağıtlarında yazıyor)izinleri ve yol iznini düşün tam tarih çıkar ortaya

aşkım beni iş yerinden de arıyor valla :)) günde 15 dk konuşuyouz.aradı seni özledim dedim ordanda gürülltü geliyor duymadım birdaha diyor özledim diyorum duyamadım diyor herkes bana baktı yahuu :))kıpkırmızı kaldım bağırmak zorunda kaldım ne yapayım halada duyamadı:)) askerlerin sesleri geliyordu bi romantizm yapamadık :)))

aşkım beni iş yerinden de arıyor valla :)) günde 15 dk konuşuyouz.aradı seni özledim dedim ordanda gürülltü geliyor duymadım birdaha diyor özledim diyorum duyamadım diyor herkes bana baktı yahuu :))kıpkırmızı kaldım bağırmak zorunda kaldım ne yapayım halada duyamadı:)) askerlerin sesleri geliyordu bi romantizm yapamadık :)))

mesleğinde emekli yazıyorrr :uhm: nasıl yaa dedimmm delikafadulden
profile baktım aynı yaştayızzzz :roflol:

böyle bir topic var zaten ordan takip ediyoruz ama
benim eşim de kısa dönem ve maviyeşil gibi bizim de 29 günümüz kaldı.

ewt topic var ama kısa dönemlere özel bir yer olsun istedim ben uzun dönem çok arkadaş var biz azınlıkta kalıyoruz arada kayboluyoruz bu yüzden ayrı bir yerde olmasını istedim

Benıde yazın canımın ıcı kısa donem askerlık yapıyor 12 nısanda gıttı 18 eylulde gelıcek allahın ıznıyle ızın kullanmıcak

X