Vazgeçemediğiniz Oje Markası ve Rengi Hangisi ?

GunhesH

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2006
3.433
10
Evet arkadaşlar..soru gayet açık...

ilk olarak ben söyleyim... makyaj çekmecemde mutlaka her zaman

Renksiz bir parlatıcı
Metalik gümüş oje
Metalik pembe oje
ve beyaz oje bulundururum

şu anki kullandıklarım flormar no 102 (gümüş rengi)
flormar no 222 (metalik pembe)
flormar no 16 (beyaz)

siz neler kullanıyorsunuz ?hangilerinden vazgeçemiyorsunuz.... ve size göre vazgeçilmez kılan nedir ?

Bende flormar selection serisinin soğan kabuğu rengini çok seviyorum ve senin kullandıkların silvia aynıları bende de var zevklerimiz aynı :)

bende beyaz parlatıcı oje severim öyle bir bir bucuk ytllik ojelerden alırım markaları karışık hepsi aynı yerde zaten hiç ojede markaya dikkat etmedim

Flormar 319 vazgeçilmezim :1yes2: Her ne renk moda olursa olsun bu renkten vazgeçemem.

Çok koyu renkleri tercih etmem. Açık renkler tercihimdir. Özellikle bir marka tercihim yok ama öyle uyduruk şeylerde kullanmam.

oje sürmesini hiç sevmem ama çok beğenirim peki yaa bu oje yi sürdüğün zaman ellerin bakımlı olucak anca öyle hoş gözüküo nasıl beceriosunuz devamlı ellerinizin bakımını yapmayı banada öğretsenize belki o zaman sürmeye alışırım

oje sürmesini hiç sevmem ama çok beğenirim peki yaa bu oje yi sürdüğün zaman ellerin bakımlı olucak anca öyle hoş gözüküo nasıl beceriosunuz devamlı ellerinizin bakımını yapmayı banada öğretsenize belki o zaman sürmeye alışırım

15 GÜNDEBİR MANİKÜR YAPTIRICAKSIN HAYATIM...TIRNAKLARIN HARİKA GÖRÜNÜR...
BİRDE ELLERİNE VAZALİN SÜR ÜSTÜNEDE LİMON SIK BAK NASIL YUMUŞACIK VE BAKIMLI OLUYOR ELLERİN...
BEN ÖYLE YAPIYORUM:1yes2:

Flor mar 319 cuyum bende
arada bir carmen yaptırırım insanlar pek sevmesede ben seviyorum.
asla sedefli ve koyu renk oje kullanmam.

o renk zaten vazgeçilmez bir klasik haline geldi...kime sorsan herkes biliyor :)

İlla kimsenin bilmediği olsun diyorsanda al sana farklı bir renk bu rengi yeni keşfettim sende dene bakalım beğenicekmisin; golden rose 239 mat lila rengi :1yes2:

İlla kimsenin bilmediği olsun diyorsanda al sana farklı bir renk bu rengi yeni keşfettim sende dene bakalım beğenicekmisin; golden rose 239 mat lila rengi :1yes2:

tavsiyen için sağol canım :) bir dergide goldenrose ojelerinin son reklamını gördüm..yenilenmiş...daha dayanıklı ve daha örtücü olduğunu söylüyorlar eskisine göre :)

:Roflol: şimdi benim arkadaşlardan buraya yazdığımı okuyan olsaydı bana çok gülerlerdi.ben tam 28 yıl tırnaklarımı yedim. oje nedir bilmezdim. manükür yaptıranlara imrenerek bakardım:))) bir gün kuofördeyim baktımki 70 lik teyzeler manikür yaptırıyor... benim neyim eksik dedim:) ve o gün karar verdim 2 aydır yemiyorum tırnaklarımı... tırnaklarım manikür gördü yaa.... hayran hayran bakıyom manikürden sonra tırnaklarıma:Roflol:

:emir_bebek:

X