Adetten 1 gün önce korunmasız ilişki

Osso

sıfırdan başlamak
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
339
2
adet doneminden bir gun önce girilen iliskide hamile kalma ihtimali yuksek midir ? dusukmu? Bugun bir arkadasim aradi; adet doneminden bir gun once iliskiye girmisler, bir gun sonrasinda ise adet gormus, bunun uzerinden 24 gun gecmis tabi. simdi hamile kalip kalmadigini merak ediyor. vucudunda bir takim belirtiler varmis(belinden yumurtaliklara dogru giden agri, mide bulanmasi,goguslerin sisligi vs.). Ben de bunlarin psikolojik olabileceginden bahsettim. Adetine 1 hafta varmis belki adet oncesi sendromdur dedim. Kendisi biraz endiseli tabi. Boyle bir durumla daha once karsilasan oldu mu? Sizce hamile olma olasiligi nedir?

Son düzenleme:
adetten bi gün önce ilişkiye girilirse hamile kalınmaz:1closedeyes: çünkü o zaman bi bayanın yumurtlama dönemi değildir:1no2:

Bazi topiklerde adet doneminde girilen iliskiden bile hamile kalinabildigini okudum da,o yuzden ben de tereddut ettim aslinda. Belirtiler sizce psikolojik midir?

büyük ihtimalle zatenhamile bayanlarda belirtiler adet gününden 1 hafta sonra ortaya çıkmaya başlar ama arkadaşınızda daha adetine 1 hafta varmış şimdiden böyle belirtiler oluşması sanmıyorum psikolojik gibi geldi bana baya stres yaptı sanırımsengözlerimebaksanab

Evet,oldukca endiselenmis kendisi. Bekar oldugundan dolayi da baya stres yapmis. Ertesi gun hapi da bulamamis bulundugu yerde. Umarim birseyle karsilasmaz.

madem böyle bişeyi stres yapacak evlenmeden neden böyle haltlar yerler anlamıyorum ben bu kızlarımzı :1closedeyes:neyse daha fazla yorum yapmıyayım ben bu konuda yine ortalık karışmasın:umursamaz:

endişelenecek bişey yok
üzerine üstelik adet olmuş tabi ondan sonra bi daha ilişkiye girmediyse
hamile kalma ihtimali yok
dikkat edip korunmasız ilişkiye girilmesin efendim

Kisilerin kendi tercihleri saygi duymak gerekir bence. Ha bi de soyle bir sey var bir seyi kinayinca kisinin basina gelirmis. Sizden ricam lutfen tasvip etmiyorsaniz bile kinamayin. yerimseniben

endişelenecek bişey yok
üzerine üstelik adet olmuş tabi ondan sonra bi daha ilişkiye girmediyse
hamile kalma ihtimali yok
dikkat edip korunmasız ilişkiye girilmesin efendim

Yorumunuz icin tesekkur ederim, iliskiye korunmali baslamislar ancak kondom yirtilmis malesef. ustune gorme diye bir sey var ya o yuzden adet oldugu halde emin olamamis kizcagiz.

Yorumunuz icin tesekkur ederim, iliskiye korunmali baslamislar ancak kondom yirtilmis malesef. ustune gorme diye bir sey var ya o yuzden adet oldugu halde emin olamamis kizcagiz.

üstüne görmüş olsa bile 24 günmü geçti dediniz
test yapsın eğer öyleyse çıkar zaten
ama ben sanmıyorum
yinede hayırlısı diyeyim

Arkadasim biraz korkmus acikcasi bekar olduguna bir de, sanirim kotu bir sonucla karsi karsiya kalmaktan korkuyor...

""""Arkadaşınız"""a öncelikle geçmiş olsun

Arkadaşınız!! bence rütbesini bilmeli:::)

kesin hamile kesiiiinnnn.

Bilmem anlatabildim mi:)

Son düzenleme:
""""Arkadaşınız"""a öncelikle geçmiş olsun

Arkadaşınız!! bence rütbesini bilmeli:::)

kesin hamile kesiiiinnnn.

Bilmem anlatabildim mi:)

Canim yok merak etme bu durum benim basima gelse yureklilikle yazardim, "arkadasim" rumuzunun arkasina saklanmazdim rahat ol sen...

Neyse ki gebelik testi negatif cikti.

arkadaşını endişelendirmek istemem ama her kadının yumurtlama günü düzenli değildir bir topikte okumuştum kızcağız her ay hesaplanan yumurtlama tarihinde bebek için uğraşıyormuş ama doktora gittiğinde adetine bir gün kala yumurtlaması olmuş o ay.umarım topiğini okurda sana bilgi verir.bence test yaptırsın korkunun ecele faydası yok canım

arkadaşını endişelendirmek istemem ama her kadının yumurtlama günü düzenli değildir bir topikte okumuştum kızcağız her ay hesaplanan yumurtlama tarihinde bebek için uğraşıyormuş ama doktora gittiğinde adetine bir gün kala yumurtlaması olmuş o ay.umarım topiğini okurda sana bilgi verir.bence test yaptırsın korkunun ecele faydası yok canım

Canim test yaptirdi kendisi ve negatif. Endiselenecek bir durum yok yani.

adet doneminden bir gun önce girilen iliskide hamile kalma ihtimali yuksek midir ? dusukmu? Bugun bir arkadasim aradi; adet doneminden bir gun once iliskiye girmisler, bir gun sonrasinda ise adet gormus, bunun uzerinden 24 gun gecmis tabi. simdi hamile kalip kalmadigini merak ediyor. vucudunda bir takim belirtiler varmis(belinden yumurtaliklara dogru giden agri, mide bulanmasi,goguslerin sisligi vs.). Ben de bunlarin psikolojik olabileceginden bahsettim. Adetine 1 hafta varmis belki adet oncesi sendromdur dedim. Kendisi biraz endiseli tabi. Boyle bir durumla daha once karsilasan oldu mu? Sizce hamile olma olasiligi nedir?
bende pek sanmıyorum hamilelik olasılığı yok bence, ki adet bile olmuş...yine de içini rahatlatacak bi test yapsın yada doktora gitsin.

iste bu imkansiz yuzde 0 diyorum ben ayrica mide bulanmasi agri goguste siskinlik gibi belirtiler bile hamileligin 6.haftasinda ortaya cikar .bu arkadas gercekten baya kucukmus. bu sefer sansliymis ama bidahi ki sefere sansini cok zorlamasin :) adetten sonraki 14-15 -16. gunler kritik hatta bi gun once ilsikiye girmek bir korunma yontemidir vallahi guldum aksam aksam:) :)

X