Sizce ne yapmalıyım,nasıl davranmalıyım??

cicioz

Guru
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2009
361
0
Kızlar sevgilimle 9 aya yakın bi süredir ciddi bi ilişkimiz var az cok forumdaki msjlarımdan filan anlamışsınızdır.Fakat son zamanlarda bi terslik var,ya aslında bi kaç ay önce yine olmuştu,çözmüştük fakat yine tekrarladı sevgilim bu davranışlarını.Çok ilgisiz davranıyor,beni tanımıyormuş neden hoşlandığımı neye kızdığımı bilmiyormuş gibi davranıyor.Devamlı gergin ve hep bana çatıyor suçsuz yere mafoldumben

Ailesiyle arası limoni,hatta kötü ve bunun acısı hep benden cıkıyor son zamanlarda.Bana msj atmayı ihmal ediyor ne bileyim yaa.Geçenlerde bana sırf kendimi düşünüyomuşum gibi bi msj attı.Ben ne dertteyim sen ilgi peşindesin..gibi.Bu ara devamlı bööle kırıcı laflar ediyo,gerginlikten diyorum....Ama arkadaşlarıylayken öyle değil kiiii :KK43:

Dün herşey çok güzeldi tlfda konuştuk,bişi oldu ses gitti bana bağırdı.Ben de heyecanla bişi anlatıyorum o sırada kendisine.ANLAMIYORUM diye bağırdı bana benim de hevesim kaçtı,anlatmıyorum dedim.Anlat be! dedi.Ben de anlatmıyorum be! dedim sonra ne yaparsan yap dedi tlfu kapattım ben.

Akşama doğru hiç bişi olmamış gibi msj attı,ben tabi bayağı uzattım soğuk davrandım.Ayrıldık nerdeyse,nette ağladı vs. annem haklı benden bişi olmaz dedi...Sonra cıktı netten,içim öyle sızladı ki,nete gel dedim yine,konuştuk ettik...Sonra bana "aşkım bana destek ol,bırakma beni güç ver bana"gibi laflar etti.Tamam dedim.

Şimdiye kadar iiydik de arkadaşlarıyla cıktı,arıyorum duymuyo her msj arasında yarım saat zaman var.Msj atıyo,okuyorum hemen arıyorum yine açmıyo.Duymadım dedi.Ben de o zaman zahmet etme msj atma bekleyemicem,ii geceler dedim.Cevap yazmış,Aşkım yaaaa :'( diye.

Uzattım bayagı özür dilerim de...Kızlar bana eskisi gibi davranmıyo ne yapmalıyım sizce,kendimi geri çekince de o kızıyo.Yani bi tarafın alttan alması gerek ama bunun da bişilerin farkına varması lazım yaaa!!

mafoldumben kafamçokkarıştı

msnde kavga mı ettınız şaka gıbı ya
küsün bari.

sesı bozukmus olaya bak allalaa sevmıyordur seni baska ne olacak

Konuyu pek sallayan yok sanırım kaydirigubbakcemile3
Ama yine de yazayım ben,özürler dilemiş.Affet aşkım nur tanem vs.. ne olur demiş...
Ben de "Bu gece msjlaşmak istemiyorum kırmayalım birbirimizi ne olur.ıyi geceler canım :* " dedim..Sizce daha sert mi yazsaydım yada ne yapsaydım kızlar ben yine bebek gibi davransın istiyorum yaaa. mafoldumben

bebek gibi mi davransın. kız bu ne demek şimdi =D kaydirigubbakcemile3

bu arada daha sert yazmamakla ii etmişsn ne olursa olsun yumusak davran tatlı tatlı konuş.. bence msjın gayet yerinde olmuş. böyle devam et. baktın gene bağiriyo durduk yere hiç seslenme uyma.. arada erkeklere oluyo benimki de öyle.. başka bişiye canı sıkılır bana bağirir.. öyle zamanlarda hep uzak davranırım ve kendisine ayna tutarım cnm beni hak etmediğim halde kırıyosun o yüzden konusmayalım görüşmeyelim diyorum biraz düşününce anlıyolar ama..

cnm ya hemen hemen benim hikayem senin ki de eğer rahat bırakırsan onu anlamaya çalışıp böyle zmnında ona destek olduğunu sölersen çok mutlu olur eminim buna böyle gelgitler olmadan ilişki olmuo işte ve oturma aşamasında ilişkin daha sonraları bu alıştırdıkları şey yok olduğunda ne kdr şikayet etsekte alışacaz bi şekilde hep öle oluo çünkü inş bu sorun bir an önce biter de yine ilgilenmeye devam eder.. yerimseniben:nazar:

Özür dilioooo :)))
Ben de dedim ki ; Bu ilişkinin bitmesi seni ne kara üzer?Yani eskisi kadar üzülmezsin sanırım,dedim(eskiden ortada bişi yokken bile kaybetme fikri gelince aklına gözleri dolardı,kuzucuk o yaaa) Neyse çok üzülürüm tamam mı :'( demiş.Hmmm peki ben de öylesine sormuştum hadi ii eğlenceleeeeeeeeer dedim :))))) Offff çok fattanım yaww

kaç ayda oturuyo peki? bizimki hala ayakta sanırım günü gününü tutmuyo da =)) bu gece 9. aya giricez ama ben her gün yeni bi huyunu öğreniyorum her gün şekil şemal değiştiriyo ilişkimiz oturtamadık bi türlü..

kaç ayda oturuyo peki? bizimki hala ayakta sanırım günü gününü tutmuyo da =)) bu gece 9. aya giricez ama ben her gün yeni bi huyunu öğreniyorum her gün şekil şemal değiştiriyo ilişkimiz oturtamadık bi türlü..

Biz de 12 gün sonra giricez 9.ayımıza.Demek ki 9 ayda oturmuyomuş şekerim.Hayırlısı artık,walla ben huyunu biliyorum da ne oluyo.Arada deli damarı tutuyo işte.Ve biliyorum kii;az daha bööle devam edersem patlayacak yine kaydirigubbakcemile3 :mymeka:-tatlicadiarzu-

tatlım çok üstüne düşme aşırı ilgi bekleme.diyorsunki arkadaşlarıyla böyle değil ama,haklısın uyuz oluyosun bu duruma ama sen teşvik et hatta aşkım çık arkadaşlarınla lafla falan deyerimseniben
bu ara belliki zor şeyler yaşıyo sende yanında ol destek ol,belli etme ilgisiz die kızdığını iinde yaşa..baktınki aradan zaman geçti ve adam hala aynı,o zaman yeni bi topikte konuşuruz:nazar:

ayy cnm ahanda aynı benim sıpam valla kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Ama ufak bir farkla. Benimki ailesiyle arası kötü olunca bana daha çok ilgi alaka gösterir ama düzeldimi normal haline döner. Bazen hep ailesiyle kötü olsun dediğim bile oluyor napıyım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Bende kendimden başka kimseyi düşünmezmişim çok ilgi alaka beklermişimde bilmem ne. Geçer güzelim inş sıkma canını fazla. Eğer seninkide benimkinin kafadansa yakında geçer kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Demekki çok hassas. Sıkıntılarını ilişkinize de yansıtıyor.
Senden destek bekliyor, sen de ilgi bekliyorsun. Onu anlamadığını, önceliğin kendisinde olması gerektiğini düşünüyor. Arkadaşları ile böyle değil çünkü nazı sana geçiyo...
Sık dişini ve anlayışlı ol cnm. Geçer merak etme.

ayrıl guzelım neden hala bırlıkte olucam dıye ugrasıyorsun kı bellı bır sey bıtms ılıskınız sızın
daha uzatmaları oynamanın manası var mı ?

Devamlı gergin ve hep bana çatıyor suçsuz yere mafoldumben

Ailesiyle arası limoni,hatta kötü ve bunun acısı hep benden cıkıyor son zamanlarda.Bana msj atmayı ihmal ediyor ne bileyim yaa.

Bu ara devamlı bööle kırıcı laflar ediyo,gerginlikten diyorum....Ama arkadaşlarıylayken öyle değil kiiii :KK43:

Dün herşey çok güzeldi tlfda konuştuk,bişi oldu ses gitti bana bağırdı.

bu anlattıkların hos seyler degıl, ılıskınız catrdamaya baslamıs bıle. dagılma sürecınde. cok bel baglma derım. zaten bel baglıycak ılıskı kalmamıs. :nazar: gecmıs olsun

ayrıl guzelım neden hala bırlıkte olucam dıye ugrasıyorsun kı bellı bır sey bıtms ılıskınız sızın
daha uzatmaları oynamanın manası var mı ?

ya bu konuya böyle yorum yapıyosan,aldatılana ne diyosun walla cok merak ettim.Tüm herkes evde kalır walla kaydirigubbakcemile3

X