El Sanatları elektrikli cam silme makinesi yap

ilirya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2009
4
0
arkadaşlar elektrikli cam silme aleti yaptım patentinide aldım. sadece camı değil çerçevesinide en uzak noktasına kadar önce deterjanlıyor sonra parlatıyor
tornavida veya şişle girdiğimiz incecik pencere aralarını bile tertemiz yapıyor hemde diğer elinizi kullanmadan mermeri en uzk köşesine kadar tertemiz yapıyor.panjurlarıda sökmeye gerek yok içini dışını pırıl pırıl yapıyor cama çıkmaya hiç gerek yok kendi imkanlarımla basit bir prototip yaptım çalışıyor ama gerçek model için prototip yaptırmam gerekiyor piyasada satılan ürünlerin hepsini denedim belliki kadınlar tarafından icat edilmemiş. cam silmenin ne olduğunu kadın kadar kimse anlayamaz.çamaşır ve bulaşık yıkamanın bir hayati tehlikesi yok ama hangimizin evinde makinaları yok.prototip konusunda yardımcı olabilecekler bana yazsın yoksa bir yarışma beklemek zorundayım.

.....................

Eklentiler

• $k_urun_216_271.jpg
    $k_urun_216_271.jpg
    23,6 KB · Görüntüleme: 1.037
Son düzenleme:
bunu bende kullandım kesinlikle yeterliliği olmayan bir model pencere çerçeve ve contalarını camın dışındaki uç köşeleri kesinlikle temizliyemiyorsunuz
benimkisinden çok uzak benimki döner fırça başlığı sayesinde minumum deterjanla bol köpük ypıyor bir iğnenin girebileceği darlıkta noktaları dahi fırçalıyor
diğer başlık ile bütün köpüğü emip pırlanta gibi parlatıyor ve elinizdekinden çok çok çok hafif üstelik insanların büyük çoğunluğu yüksek katlarda oturuyor ve her pencerenin önünde balkon yok sabit camların dışı pencerenin dışına çıkmadan temizlenemiyor elinizdekiyle temizledikten sonra camda kalan iz için kuru bir bezle geçmeniz gerekiyor

Son düzenleme:
.....................

bunu bende kullandım kesinlikle yeterliliği olmayan bir model pencere çerçeve ve contalarını camın dışındaki uç köşeleri kesinlikle temizliyemiyorsunuz
benimkisinden çok uzak benimki döner fırça başlığı sayesinde minumum deterjanla bol köpük ypıyor bir iğnenin girebileceği darlıkta noktaları dahi fırçalıyor
diğer başlık ile bütün köpüğü emip pırlanta gibi parlatıyor ve elinizdekinden çok çok çok hafif üstelik insanların büyük çoğunluğu yüksek katlarda oturuyor ve her pencerenin önünde balkon yok sabit camların dışı pencerenin dışına çıkmadan temizlenemiyor elinizdekiyle temizledikten sonra camda kalan iz için kuru bir bezle geçmeniz gerekiyor

tebrikler canım umarım en kısa zamanda sponsor bulabilirsin acaba patent basvurundan sonra ne kdr zman bekledın onaylanması ıcın merak ettim ?

X