2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
sabret diyecek ne diyecek :):):) üzme kendini sabret canım elbet geçecek bak bana ben hep ağlıyordum bikaç gun öncesine kadar sonra bebeğimi görmeye gttim 5 gün ileriden gidiyor çok büyümüş o zamn dedim ağlamak yok iyi düşünelim iyi olsun. Ben de neredeyse 6 kılo verdim görenler şaşııryor sen nasıl hamilesin diye? Bu arada ikli test sonucumu alıcam çok heyecanlıyım güzel sonuç çıkar inşallah

haklısın valla ne diycek başka dimi :KK1: Inş sonuçlarında güzel çıkar ikili test kaçıncı haftada yapılıyoki canım bende kilo almıştım zaten hamile kalmadan önce hiç dikkat etmedim doğumdan sonra vercez artık napalım

:KK8::KK8:

arkadaşlar kusarken kanlı kusan oldu mu hiç. Iki tane ilaç kullanıyor olmama rağmen mide bulantım geçmiyor. Ne yesem çıkarıyorum ve çok zorlandığımda kan gliyor :KK43:

kan boğazından geliyodur canım faranjit felan varmıydı çok fazla kustuysan zorlamaktan olmuştur geçmiş olsun

arkadaşlar kusarken kanlı kusan oldu mu hiç. iki tane ilaç kullanıyor olmama rağmen mide bulantım geçmiyor. ne yesem çıkarıyorum ve çok zorlandığımda kan gliyor :KK43:

canım çok geçmiş olsun ya miden tamamen boş ya da boğazın tahriş oldu doktoruna danış istersen serum takviseyi iyi geliyor ben enerjımı öylelıkle toplayabilmiştim

merhaba arkadaşlar. Malesef 2013 aralık annesi olamıyorum. 9 mayısta boş gebelik nedeni ile kürtaj oldum. Allah'ım sizlere kolaylıkla, sağlıkla tamamlamayı nasip etsin. Kimseyi de bu acılarla sınamasın inşallah. :KK43::KK43:

amin canım allah sanada sabır versin inş en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın

kızlar bu gün bende drdan geliyorum..ilk defa renkli ultrasonda gördüm pamuğumu...uyuyodu dr uyandırdı kıpır kıpır..kolları bacakları hatta burnu bile görünüyodu.her şey çok sağlıklı dedi...5 günde önden gidiyomuşuz...doğum 15 aralıkta olabilir dedi dr...ayy çok heyecanlandım...

başımı dik tutabilmek için gösterdiğim çabanın haddi hesabı yok devriliyo kendi kendine resmen başım dönüyo çokkk progestan bitrdi beni valla:KK14:

dün dr a gittim ikili test için.11+6 bebeğimiz.cinsiytini göremedim dedi ama bence gördü.önüzdeki ay konuşalım bunu dedi.bugün karnım çok gergin müthiş şişkinim çok rahatsızım.bide canım acı turşu isyo ya.akşam yedim valla.omu rahatsız ettiki.bulantılarda hala devam ince ince

slm kızlarr.. bugün dr kontrolüm vardı. çok şükür her şey normal. elevit kullanıyordum. bırakabilirsin onu dedi. kan ilacı ve magnezyum takviye ilacı verdi. hayatına normal devam et dedi bişey önermedi.
balık yemedim hiç zaten tadını da bilmiyorum. söyledim bunu. ceviz ye günde 3 tane, bakliyat tüket dedi. balık yağı içenler var ama önermiyorum dedi.
ikili test için dediki eğer bir sorun çıkarsa yaşamına son verecek misin ya da amniyosentez yaptıracak mısın?? hayır kesinlikle dedim. eğer ne çıkar bahtıma diyorsan yaptırma ikili testi gerek yok dedi.
ben de yaptırmamaya karar verdim.
miniğim çok hareketli hiç durmuyor ne güzel duyguymuş Rabbim isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu.
hamileliğimin ilk zamanlarında alışamamıştım ama şimdi müthiş güzel duygular içerisindeyim Maşallah..
tahmini cinsiyeti nedir dedim. kesin olmamakla birlikte sadece ihtimal kız dedi:))
Rabbim eli yüzü düzgün sağlıklı bir şekilde versinde cinsiyet kız erkek fark etmez..
bizden bu kadar teyzeleri.. görüşürüz..

slm kızlarr.. bugün dr kontrolüm vardı. çok şükür her şey normal. elevit kullanıyordum. bırakabilirsin onu dedi. kan ilacı ve magnezyum takviye ilacı verdi. hayatına normal devam et dedi bişey önermedi.
balık yemedim hiç zaten tadını da bilmiyorum. söyledim bunu. ceviz ye günde 3 tane, bakliyat tüket dedi. balık yağı içenler var ama önermiyorum dedi.
ikili test için dediki eğer bir sorun çıkarsa yaşamına son verecek misin ya da amniyosentez yaptıracak mısın?? hayır kesinlikle dedim. eğer ne çıkar bahtıma diyorsan yaptırma ikili testi gerek yok dedi.
miniğim çok hareketli hiç durmuyor ne güzel duyguymuş Rabbim isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu.
hamileliğimin ilk zamanlarında alışamamıştım ama şimdi müthiş güzel duygular içerisindeyim Maşallah..
tahmini cinsiyeti nedir dedim. kesin olmamakla birlikte sadece ihtimal kız dedi:))
Rabbim eli yüzü düzgün sağlıklı bir şekilde versinde cinsiyet kız erkek fark etmez..

kızlar çoğalıyor sağlıklı olsunlar elleri ayakları düzgün olsun daha ne isteriz. maşallah diyorum prensesine ve sana annesi

dün dr a gittim ikili test için.11+6 bebeğimiz.cinsiytini göremedim dedi ama bence gördü.önüzdeki ay konuşalım bunu dedi.bugün karnım çok gergin müthiş şişkinim çok rahatsızım.bide canım acı turşu isyo ya.akşam yedim valla.omu rahatsız ettiki.bulantılarda hala devam ince ince

bendede oluyo gazdan şikinlik ara ara sonra geçiyo bugün yok şükürler olsun sabah midem çok bulanıyodu şimdi daha iyiyim hafifledi canının istediğini yesen bi türlü yemesen bi türlü çok yediysen belki turşu rahatsız etmiş olabilir canım

oh maşallah.ne güzel bende kız istiyorum bakalım.son adet tarihiniz hangi ay.hangi ayda gebe kaldınız bu aralar bu çin takvimin taktm.bi erkek dio bi kız.çözemedim gitti.

haklısın valla ne diycek başka dimi :KK1: Inş sonuçlarında güzel çıkar ikili test kaçıncı haftada yapılıyoki canım bende kilo almıştım zaten hamile kalmadan önce hiç dikkat etmedim doğumdan sonra vercez artık napalım
11 ve 14 haftalar arası yapılıyor canım teşekkür ederim güzel dileğin için
:KK8::KK8:

oh maşallah.ne güzel bende kız istiyorum bakalım.son adet tarihiniz hangi ay.hangi ayda gebe kaldınız bu aralar bu çin takvimin taktm.bi erkek dio bi kız.çözemedim gitti.

benim çin takvimine göre tutmuyor takvimin sağı solu altı üstü :KK1::KK1: hep erkekti ama bana kız dedi doktor değişirmi ki :):

Son düzenleme:
herkese merhabalar
sayfaları okuyarak anca bitirdim.
ama bebek ölümlerine çok üzüldüm.
bu topikte çok okudum kalp durmalarını hepte aynı olduğumuz hamileler
olunca valla bende de ister istemez paranoklaşma oldu
acaba yaşıyormudur kalbi atıyormudur diye düşünmeden edemiyorum
napıcam bilmiyorum.
bebeğini kaybedenlere allahtan sabır diliyorum
inşallah bir daha bu acıları yaşamazlar.:KK43::KK43:
tüm hamilelerede bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını diliyorum.
tabi benimde amin.

ayyy valla kız bebek haberlerini duyunca içim gidiyor.
bir oğlum var birde kızımın olmasını çok istiyorum
tabi eli ayağı düzgün olması sağlıklı olması daha önemli.
3 hafta sonra kontrolüm var belli olurmuki acep
oğlumda 3 aylıkken söylemişti erkeğe benziyor ama
kesin olarak bir ay sonra belli olur demişti ve bildi yani erkek oldu
herşeyin hayırlısı bekleyip görücez ama bende de merak başladı gerçekten.:KK52::KK52:

Kızlar bana bi fikir verin bebeğimi çok Mrk ediyorum
Sabırlı olup 1 ay bekleyemicem 10 gün içinde yine gitmek istiyorum.
Eşimi aradım gidelim ama söylemicek bence yine diyor. Sabret dio
Kan testleri içinde Zübeyde Hn dogum evini aradım randevu için 182 yi arayın dedi
Ne yapayım sizce..
Kendi özel hastaneme gidip ordamı yaptırayım yoksa diğer hastane için arasam mı 182 yi
Ve 10 gün içinde gitsemmi belki söyler ümidiyle

:KK14:
ayyy valla kız bebek haberlerini duyunca içim gidiyor.
bir oğlum var birde kızımın olmasını çok istiyorum
tabi eli ayağı düzgün olması sağlıklı olması daha önemli.
3 hafta sonra kontrolüm var belli olurmuki acep
oğlumda 3 aylıkken söylemişti erkeğe benziyor ama
kesin olarak bir ay sonra belli olur demişti ve bildi yani erkek oldu
herşeyin hayırlısı bekleyip görücez ama bende de merak başladı gerçekten.:KK52::KK52:

Seni burda en cok ben anlıyorum sanırım çünkü bnmde bi oğlum var
Ve Rabnimden dileğim sağlıklı uzun ömürlü hayırlı bir kız evlat.
3 hafta sonra cihazı iyiyse belli olur bence..

kızlar çoğalıyor sağlıklı olsunlar elleri ayakları düzgün olsun daha ne isteriz. maşallah diyorum prensesine ve sana annesi

Amin cnm cümlemizin bebişleri sağlıcakla gelir dünyaya inş.. Teşekkür ederim cnm. bizde size Maşallah diyoruz:)

cnm çinlilere göre oğlan diyordu bana:))) ama tabi kesin değil bu cinsiyet henüz. ama eğer kız olursa çinliler tutturamadı. ben en son 2 Martta adet oldum. sanırım martta hamile kaldım.

herkese merhabalar
sayfaları okuyarak anca bitirdim.
ama bebek ölümlerine çok üzüldüm.
bu topikte çok okudum kalp durmalarını hepte aynı olduğumuz hamileler
olunca valla bende de ister istemez paranoklaşma oldu
acaba yaşıyormudur kalbi atıyormudur diye düşünmeden edemiyorum
napıcam bilmiyorum.
bebeğini kaybedenlere allahtan sabır diliyorum
inşallah bir daha bu acıları yaşamazlar.:KK43::KK43:
tüm hamilelerede bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını diliyorum.
tabi benimde amin.

cnm moraliniz bozma ben de çok etkileniyordum Allah korusun hhep bişey oldu mu acaba diye diye dra gittim. çünkü en son 1 ay önce gitmiştrim. şükür ki bişey yok. Rabbim hepimize hayırlısını versin. kendine yorma kötü haberleri.

Kan testleri içinde Zübeyde Hn dogum evini aradım randevu için 182 yi arayın dedi
Ne yapayım sizce..
Kendi özel hastaneme gidip ordamı yaptırayım yoksa diğer hastane için arasam mı 182 yi

bence gitme cnm. dr bana bir ihtimal kesin değil dedi. kesin olarak 16. hafta da kontrole gel öyle bakarız. dedi. Rabbim hayırlısı neyse onu versin. sen benden daha iyi bilirsin çünkü bir yavruşun var. evlat sevgisi başkadır kesin kız erkek fark etmez. gitmişken kesin öğrenirsin. eğer sadece cinsiyet için gideceksen bekle derim. bnim kontrol vardı 1 ay önce gitmiştim en son. o yüzden gittim bugün.

başımı dik tutabilmek için gösterdiğim çabanın haddi hesabı yok devriliyo kendi kendine resmen başım dönüyo çokkk progestan bitrdi beni valla:KK14:

Gizem canım, vajinal yoldan denesene, hem daha etkili, hem de baş dönmesi yapmıyor.

Doktor bana vajinanın ucuna yerleştirmemin yeteceğini söylemişti, 400 kat daha etkiliymiş aynı ilaç ağızdan alınmasına göre.

Ben de önce yapamıyorum diye içiyordum ilacı, zombi gibi geziyordum 3 saat :)

Ne yapayım sizce..

valla bende 1 aybeklemyi düşünmüyorum haftaya filan devlet hastanesinden sıra alıp gidicem .çok merak ediyorum cinsiyetini..oğlum var bitane.

X