2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
yoo sadece öğrenip alışverişe başlamak bir de ismiyle sevmek istiyoruz artık :)

Alisveris evet :-). Ben oglumdayken istanbula anneme gitmistim hemen bi ozel hastane yaptik zamani da gelmisti ogrendim direk annemle alisverise :-) hastane cikisiylambaslamistik :-). Bunda oglumdan kalanlar var tertemiz duruyor bebeklikleri. Ek yapicam sadece. Hastane cikisi sart tabi. Baska da ufak tefek alirim.

Eki Görüntüle 807659 Eki Görüntüle 807659 Kızlar merhaba bebişimin ilk 4d görüntüsünü aldık çok tatlı uyuyordu :) siyah beyaz ultrasonda kırmızıyla bacaklarını ve ortadaki çıkıntıyı işaretledim biz pipi pipi diye bağrındık eşimle ama doktor bu içine girebilir şuan söylemem birşey dedi. of tahmin edebilen var mııııEki Görüntüle 807644
Maşallah canim:nazar:pipi gbi duruyor hakkaten:emir_bebek:
Soyluyir mu doktorlar bana hic soylemedi.
Söylüyorlar canim sorarsann.
164 atıyor. kimisi bu hafatalrda 140 üstüyse kızdır diyor of bi öğrensem de alışverişe başlasam :)

Benimk 128 cikti o hesaptan erkek:KK16:
Ama dun bir srkadasim 160 cikti ve erkek dedi tezimi curuttu:KK1:

Hatta 130 un ustundeyse kiz diyorlar[ay bakalım işte bütün hurafelere baktım :)

çin takvimi erkek, bio bilmem ne hesabı erkek, nabız atım sayısı kız.
2 haftaya bunlardan biri ya da ikisi çürüyecek inşallah :)
başka test vs. bildiğiniz varsa onlara da bakayım

Arkadasin kac haftalik?

Arkadasim benden cok once canim 30 haftalik oldu.tup bebek topiginden..onlarda kiz bekliyormus ama erkek:KK1:
Bilmiyorum ki..birininde170 lerde cikmis ilk haftalarda ve kz..

Ben kalp atisini ogrendigimde tum hamis arkadaslarima sordumda meraktan:KK1: o yuzden biliyorum bunlari da.

Son düzenleme:
Soyluyir mu doktorlar bana hic soylemedi.

söylüyo canım söylemez olur mu.biz ilk duyduğumuzda 6+4 de 120 atıyodu kalp atışları yeni oluşmuş dedi.8+5 de de 180 atıyo dedi.yarın 10+0 olucaz elevit yazmak için yarın çağırdı bitiyo ilacım.gitmişken bebeğimide görmek istediğimi söylicem.

Hatta 130 un ustundeyse kiz diyorlar[ay bakalım işte bütün hurafelere baktım :)

çin takvimi erkek, bio bilmem ne hesabı erkek, nabız atım sayısı kız.
2 haftaya bunlardan biri ya da ikisi çürüyecek inşallah :)
başka test vs. bildiğiniz varsa onlara da bakayım

rus takvimine bak canım.benim hepsinde kız çıkıyo.kalp atımıda 180 di en son.bakalım yakında belli olur artık.

Arkadasim benden cok once canim 30 haftalik oldu.tup bebek topiginden..onlarda kiz bekliyormus ama erkek:KK1:
Bilmiyorum ki..birininde170 lerde cikmis ilk haftalarda ve kz..

Ben kalp atisini ogrendigimde tum hamis arkadaslarima sordumda meraktan:KK1: o yuzden biliyorum bunlari da.

Degisiyordur ya kalp atisi bebeg gore cinsiyetr gore degildir.

söylüyo canım söylemez olur mu.biz ilk duyduğumuzda 6+4 de 120 atıyodu kalp atışları yeni oluşmuş dedi.8+5 de de 180 atıyo dedi.yarın 10+0 olucaz elevit yazmak için yarın çağırdı bitiyo ilacım.gitmişken bebeğimide görmek istediğimi söylicem.

Hayin doktor :-) bana hic soylemedi :-) soyle tabi gor bebisini :-)

X