Doğuma Hazırlık Cinsiyetini tahmin etmek

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bende 11 haftanın ortasındaıym:)) eşimde bende önce hayırlısı neyse o sonrada kızımız olsun istiyoruz...hep de kızım olacak mış gibi hissediyorum çin, rus ,sayısal, kan yenılenmesi,bçak makas testii hapsını denedım hepsınde kız çıktı:)) bakalım hakkımızdan hayırlısı ınşallah....

bende annemle babama yaptım 5 kızı var dogru cıktı hepsi bide iki oğlu var ölü onlarda doğru cıktı :KK70: hesapladım 2013de annemin bebeği olsa oğlan :KK70: tabi takdiri ilahi :KK70: ama anneme diyim bebek yapsın haha :KK70:

Canım sen bana senin ve eşinin tam doğum tarihlerini söyle. (gün, ay, yıl) Ben sana %100 doğru bir cinsiyet tahmini yapayım. Hiç şaşmıyor.
benim doğum tarihim 18.08.1985 , eşimin 05.01.1980. bana da bakarmısın canım ya:)

canım arkadaşım banada bakarmısın bende merak ediyorum.ben.29.08.1980
eşim 16.01.1972 söyledigine göre 1973 dogumlu ama kimlikte 1972 yazıyor bu önemlimi bilmiyorum.bakıpa yazarsan çok sevinirim.bende arada sırada giriyorum bu topige.bu arada 9 haftalık hamileyim:Saruboceq:

slm sizin oğlunuz mu oldu?:nazar:

Merhabalar benim doğum tarihim 17.09.1977 eşimin doğum tarihi 21.07.1974 3 aylık hamileyim bende sizden cevap bekliyorum..şimdiden teşekkürler..

Merhabalar benim doğum tarihim 17.09.1977 eşimin doğum tarihi 21.07.1974 3 aylık hamileyim bende sizden cevap bekliyorum..şimdiden teşekkürler..

slm sizin son adet tarihinizi ve kaç günde bir adet olduğunuzu yazarmısınız. birde doğum tarihiniz kesin olarak bu mu? kimlikte bazen farklı olabiliyorda o yüzden.

eğer son adet tarihiniz mart başı ise büyük bir ihtimal ile kız diye tahmin ediyorum. eğer mart sonu ise erkek

Arkadaşlar ben 6 buçuk haftalık hamileyim
ve inanılmaz derecede bebeğimin cinsiyetini merak ediyorum sizce aranızda tahminde bulup çıkan varmı acaba çok ama çok merak ediyorum...
Bide hep eksi şeyler seviyorum tuzlu şeyler şalgam bol limonlu şeyler sadece ufak bi tahminde bulunmanız beni çok mutlu edicektir
:emir_bebek::emir_bebek:a.s.

büyüklerimiz demişler ki:Ye ekşiyi doğur Ayşe'yi ye tatlıyı doğur Hakkı'yı.Tabi cinsiyet yediklerinle belli olmaz da özellikle kız doğuranların pek tatlı yiyemediklerini duyarız.Benim de kız ben de hep ekşi ve tuzlu şeyler yedim.Ama tabi ne olursa olsun cinsiyetini ancak Allah bilir.

merhabalar..son adet tarihim 18 mart yumurtlama günüm 31 mart ilişki günü 1 nisan doğum tarihlerimizide tekrar yazıyım 17.09.1977 benim doğum tarihim 21.07.1974 eşimin doğum tarihi teşekkürler ilginiz için...

ye tatlıyı cıkar hakkıyı ye ekşiyi dogur ayseyı :KK1:

walla solım hepsı tamamen uydurma seyler :KK1: ben hamılelıgım boyunca cnm hep tatlı cektı..tatlı yedım ama hakkı deıl ayse gelıo :KK9: ekşi hiç cnm bile cekmezdi..tuzda ole..çin takvimi bana erkek gosterıodu ve dıger butun takvımler erkek dıye ısaret edıodu..bebegımı sag tarafta hıssedıodum bunuda erkege yorumluolardı..solda olunca kız olur dıolardı..kalcamda basenlerden hıc kılo almadım tamamen gobekte bırıktı kılom buda erkege ısaret:44: bebegım hıc cırkınlestırmedı benı tam tersıne guzellestım..sen erkek anası olcan dedıleer :KK34: gobegımın ustunde ıp salladım o da erkege ısarettı velhasıl gel gelelım 16 ıncı haftamda guzeller guzelı bı kızım olcanı ogrendımmmm:KK1: o yuzden sızde ınanmayın derımm bunlar eglencesıne yazılmıs seyler :KK42: ama şöyle bişi var meme ucu kararırsa erkek dıolar bu dogru olabılır benım uclarım pespembeydı cunku:KK1:

merhabalar..26 günde bir adet oluyorum ,son adet tarihim 18 mart yumurtlama günüm 31 mart ilişki günü 1 nisan doğum tarihlerimizide tekrar yazıyım 17.09.1977 benim doğum tarihim 21.07.1974 eşimin doğum tarihi teşekkürler ilginiz için...

evet kizlar inanmayin böyle bos seylere. eglenceligine yapin ama ciddiye almayin yani. doktorlar bile ultrasonda birebir gördügü halde belki yanilirim diye söylemek istemiyo. hatta yanildiklari bile oluyo. birinde cin takvimi tutuyo birinde tutmuyo. birinde rus takvimi tutuyo birinde tutmuyo. birinide karin sekli tutuyo birinde tutmuyo. birinin adet tarihi tutuyo biri tutmuyo.biri eksi yiyo erkek oluyo digeri eksi yiyo kiz olur. yok yüzüktü yok popo sekliydi yok sagda duruyodu. simdiye kadar kime sorduysam böyle uydurma seyleri birisinde tutmussa birisinde tutmamis. demekki neymis hepsi uydurma kendimizi biseylere inandirmaya calisma. sagliksini ve hayirlisini dileyerek biraz sabredin. :KK34:

merhabalar..26 günde bir adet oluyorum ,son adet tarihim 18 mart yumurtlama günüm 31 mart ilişki günü 1 nisan doğum tarihlerimizide tekrar yazıyım 17.09.1977 benim doğum tarihim 21.07.1974 eşimin doğum tarihi teşekkürler ilginiz için...

senn bebek erkek mii

benceeee erkek ... bak öğrenince haber bekliyorum özel mesaj atabiliyorsan at

şimdi size cinsiyet tahmini için değişik bir yöntem öğreticem kan yeniliğine göre cinsiyet!! duydunuz mu hiç? ben hesaplayınca kız çıktı. içimden erkek geçiyor ama hayırlısı.. arkadaşım bu testte hiç yanılmadım diyor bakalım...:)
şöyle ki; kadınlar regl oldukları için kanı 3 yılda, erkekler olmadığı için 4 yılda yenilenirmiş. hamile kaldığınız ay hanginizin kanı daha yeniyse cinsiyeti de o olurmuş. mesela en son yenilenen kan benimki mi? o zaman kızım olacak demekmiş. şimdi doğum tarihimizi yazıyoruz bir de yanına eşimizinkini. kendimizinkine 3 onunkine 4 ekleyin günümüze kadar gelin.. örnek altta:)
18.01.1987 // 01.10.1979
18.01.1990 // 01.10.1983
18.01.1993 // 01.10.1987
18.01.1996 // 01.10.1991
18.01.1999 // 01.10.1995
18.01.2002 // 01.10.1999
18.01.2005 // 01.10.2003
18.01.2008 // 01.10.2007
18.01.2011 // 01.10.2011
evet arkadaşlar ben nisanda hamile kaldım ve benim en son 18 ocak 2011de yenilenmiş kanım. eşiminki daha ekimde yenilenecek. bu demek oluyorki en taze kan benimki onunki 4 yıllık ekimde yenilenecek. yani kızımız olacak. test öyle diyor. bunu yakında öğrenecez. tutarsa özelime teşekkür isterim ha:)) bu arada doğum günümü de öğrendiniz kutlarsınız:)) hadi bakalımm:KK76:

Son düzenleme:
Benikini hesaplarmısın peki ben 17.09.1977 doğumluyum eşim 21.07.1974 doğumlu mart 2011 de hamile kaldım...

X