Afrodizyak içeren parfümler

almagester06

Guru
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
1.606
16
Nina ricci les belles de ricci 4 renk var
Dolce & Gabbana klasik kırmızı kapaklı köşeli şişede olan
Miss dior
Dior addict--diorissimo
Chanel chance
Dior Hypnotic poison
Guarlin L’instant
Guarlin samsara
Armani sensi
Ralp lauren-ralp küçük mavi şişede olan
212 sexy
Agent provocateur maitresse
Romance
Jean poul gaultier
Bvlgari black
Givency amarige
Estte lauder amber nude
Escada into the blue
Armani tüm parfümler
Narciso rodriguez
Benetton tribue
İssey miyake
Victor rolf flower bomb
Jo malone pomegranate tuborese
Bvlgari ametist
Bvlgari omnia
Versace crsytal
Caroline Herra 212
Angel innocent
CK europhia
Roberta cavalli her
Gucci rush
Cacharel gloria
Victoria’s secret in very sexy

Feromon parfüm içeren tüm parfümler.feromon direk olarak da alınıyor. Ama dikkat biraz garip sitelerde satılıyor. :eek: şey kullanan herkes karşı cinsi acayip çektiğini söylüyor.Feromon karşı cinse seksüel sinyaller gönderen vücuttan salgılanan bir hormon.Feromon parfümler karşı cinsi etkileme konusunda doktorlar tarafından onaylanmıştır.

Son düzenleme:
agent provocateur ve victor rolf - flower bomb kullandım

yannız beni hayatımda hiç bir parfüm v & r - flower bomb kadar heyecanlandırmadi, onun kadar çekmedi, çarpmadı
resmen platonik bi aşk başladı aramızda
hayvavi pahalılıkta oldugundan 2. şişesini alamadım :çok üzgünüm:

agent provocateur ve victor rolf - flower bomb kullandım

yannız beni hayatımda hiç bir parfüm v & r - flower bomb kadar heyecanlandırmadi, onun kadar çekmedi, çarpmadı
resmen platonik bi aşk başladı aramızda
hayvavi pahalılıkta oldugundan 2. şişesini alamadım :çok üzgünüm:

valla ben de hypnotic poison kullandım annem kızardı makinada bile koku bırakıyor diye . bide bülent ersoy kokusu gibi bu ne diyodu :roflol:

ben bi ara feromon almaya takmiştim kafayi :icecream:
gerci hala takıgım şakkıdı

kullandın mı hic canım :1rolleyes:

valla tatlım hiç kullanmadım. dün bi parfüme bakıyodum orada ararken gördüm bu feromon olayını falan. dedim yazayım siteye gerçi gelecek korkusu nickli arkadaş almış hepsiburadadan ama yorum yazmamış . ay bide şey diyo böcek sinek de çeker diyo tıbbi açıklamsında. hepsiburada da kadın biri de yazmış karasinekler üşüştü başıma diye. bide öle olursa :roflol: iiiii rezillik:1shok: ama bende mi alsam diyorum kedi meraktan ölmüş aklıma taktım bende. ya bide ellin tane marka var bide bazı malum sitelerde satılıyor

valla tatlım hiç kullanmadım. dün bi parfüme bakıyodum orada ararken gördüm bu feromon olayını falan. dedim yazayım siteye gerçi gelecek korkusu nickli arkadaş almış hepsiburadadan ama yorum yazmamış . ay bide şey diyo böcek sinek de çeker diyo tıbbi açıklamsında. hepsiburada da kadın biri de yazmış karasinekler üşüştü başıma diye. bide öle olursa :roflol: iiiii rezillik:1shok: ama bende mi alsam diyorum kedi meraktan ölmüş aklıma taktım bende. ya bide ellin tane marka var bide bazı malum sitelerde satılıyor

canım ya buradaki alişveriş sitelerinde satilanların yüzde 99u sahte CADIARZU
güvenip de alamadım ben
amerikadan tedarik etmeyi düşünüyorum bakalım :1rolleyes:
alınca yazarım izlenimlerimi :içelim:

eyefive die bi firma var ya oranın sitesinde görmüştüm almayı düşünenler için :p ordaki sahte olamaz.

canım ya buradaki alişveriş sitelerinde satilanların yüzde 99u sahte CADIARZU
güvenip de alamadım ben
amerikadan tedarik etmeyi düşünüyorum bakalım :1rolleyes:
alınca yazarım izlenimlerimi :içelim:

bende bikaç tane buldum amerikadaki sitelerde en iyisi falan diye ama çok pahalı anacım yabenneyaptımki:kızgın:

neden bunların ıcınde benım parfumlerım yok:KK43: d&G lıght blue, paco rabanne black xs ve estee lauder pleassure bunlar benımkıler ama lıstede yoklar:KK43:

bir de en fazla feromon iceren bitkisel feromonlar yasemin, oud, ylang ylang, lavanta, sandal ağacı ve patchouli imis... duyuruluuuuur... şakkıdı :eek:

bir de en fazla feromon iceren bitkisel feromonlar yasemin, oud, ylang ylang, lavanta, sandal ağacı ve patchouli imis... duyuruluuuuur... şakkıdı :eek:

Canım bi düzeltme:feromon bi hormon dır,kokkmak gibi bi özelliği de yok bunum.Bitkilerde değil canlılarda bulunur,sadece hormon.

Nina ricci les belles de ricci 4 renk var
Dolce & Gabbana klasik kırmızı kapaklı köşeli şişede olan
Miss dior
Dior addict--diorissimo
Chanel chance
Dior Hypnotic poison
Guarlin L’instant
Guarlin samsara
Armani sensi
Ralp lauren-ralp küçük mavi şişede olan
212 sexy
Agent provocateur maitresse
Romance
Jean poul gaultier
Bvlgari black
Givency amarige
Estte lauder amber nude
Escada into the blue
Armani tüm parfümler
Narciso rodriguez
Benetton tribue
İssey miyake
Victor rolf flower bomb
Jo malone pomegranate tuborese
Bvlgari ametist
Bvlgari omnia
Versace crsytal
Caroline Herra 212
Angel innocent
CK europhia
Roberta cavalli her
Gucci rush
Cacharel gloria
Victoria’s secret in very sexy

Feromon parfüm içeren tüm parfümler.feromon direk olarak da alınıyor. Ama dikkat biraz garip sitelerde satılıyor. :eek: şey kullanan herkes karşı cinsi acayip çektiğini söylüyor.Feromon karşı cinse seksüel sinyaller gönderen vücuttan salgılanan bir hormon.Feromon parfümler karşı cinsi etkileme konusunda doktorlar tarafından onaylanmıştır.

bu listeyi nasıl oluşturdun.. içinde afrodizyak oldugunu nerden ogrendınsengözlerimebaksanab

feromon hormon ama.. bitkisel olarak feromonlarda var.. nette araştırırsanız ogrenırsınız

Feromon Nedir?
Feromon, Yunanca "Hormon Taşıyan" anlamına gelmektedir. Hormonlardan farklı olarak hücre dışına salgılanır. Davranışların kontrolünde rol oynar.

İlk olarak 1956 yılında ipek böceklerinde bulundu. Günümüze kadar yapılan çalışmalar sonucunda pek çok feromon türü belirlendi. Böceklerin yanı sıra örümcekler, kurbağalar, sürüngenler ve memelilerin de feromon salgıladıkları bulundu.

En çok bilinen feromonlar; uyarı feromonları, eşeysel feromonlar, iz feromonları ve uyarı feromonlarıdır. İnsan feromonları daha çok eşeysel davranışları kontrol eder.

Burunun iç kısmında bulunan ve "vomeronazal organ" olarak bilinen bir alıcı sayesinde feromonlar algılanabilir. Bu organ feromonları beyne iletir. Yani Feromon üremeden sorumlu bir hormondur.

bende aynı şeyi sorucam, bu listeyi nasıl oluşturdun almagestercim? yani bu parfümler feromon mu içeriyor yoksa feromon gibi olmasada genede afrodizyak içeren ürünler mi?? Ama şöyle bir şey var ben CK euphoria, issey miyake ve armani she kullamıştım. Ben onları kullanırken özellikle erkekler parfümümün kokusun çok beğeniyolardı. Mesela ben CK euphoria yı hiç beğenmiyorum ama onu sürünce erkekler çok beğeniyo , bayanlar ise benim gibi çok beğenmiyo. hatta şu an gene sıktım gene midem bulandıı :bbo:

X