Yapışkan folyo

keçi kxixz

güzel
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2007
739
1
İnşallah yanlış yere açmadım konuyu.
Kızlar daha önceki yazılardan yapışkan folyoyla mutfaklarını çocuk odalarını kaplayan arkadaşlar resimlerini ve yazılarını paylaştılar okudum. Ama neredeydi bulamadım. Ben yapışkan folyoyla büyük fırınlı ocak kaplanırmı* acaba onu merak ediyorum. Kaplayan varsa fikirlerini paylaşırsa memnun olurum. Benim fırınlı ocağım görünen yerde ve sanırım nemden kaportasında biraz eskime var bu yüzden merak ettim yapışkan folyoyla kaplasam tutarmı acaba?

Yazıları okudum banyoda duşa kabinde kullanılabilir diye yazmış. Ama fırıncı ocak metal o konuda bir bilgiye rastlamadım denemek lazım ama. Ben deniyen varsa fikrini almak istemiştim.

Teşekkür ederim.

bence metal ile ilgili bir sorun olmazda.. sicaktan yapiskan erir..
örnegin ben evde yapiskanli resimleri cikarmak icin sac kurutma makinasi ile isitiyorum .. cikiyor.

ayrica resim ekleyebilirmisin merak ettim dogrusu.. görünce belki daha iyi fikirler üretebiliriz.

hem bence cok pahali deilse folyo deneyebilirsin ..sansinaa

bence metal ile ilgili bir sorun olmazda.. sicaktan yapiskan erir..
örnegin ben evde yapiskanli resimleri cikarmak icin sac kurutma makinasi ile isitiyorum .. cikiyor.

ayrica resim ekleyebilirmisin merak ettim dogrusu.. görünce belki daha iyi fikirler üretebiliriz.

hem bence cok pahali deilse folyo deneyebilirsin ..sansinaa

Özür dilerim canım ama neyin resmini ekliyeceğim ben anlayamadım. Ben bir şey yapmadım sadece fırınlı ocağı yapışkan folyayla kaplasak nasıl olur bunu yapan arkadaşlar varmı diye sordum. Yani ben folyoyla kaplamadım. Bir yanlış anlaşılma oldu heralde.
Folyo dediğin heralde alimunyum folya ama onu nasıl yapıtıracağız. Aslında iyi bir yapıştırıcıyla denense olur gibime geliyor. Bunu denemek lazım.Şeniz

Rica ederim sana bi fikir olsun diye adres vericem yanlız ocak değil bulaşık makinesi için sticker ben çok beğendim sen de bi bak nasıllar
duvar Sticker - çıkartılabilir duvar sticker dekoratif sticker, duvar stickeri, duvar stiker, duvar kağıdı, duvarstickeri, ithal duvar kağıtları.

Gerçekten çok düzeller canım ya beğendim teşekkür ederim. Ama pahalılar ya en ucuzu 60 tl. Yapışkan folyo zannersem daha ucuz. Geçen üyenin biri mutfağının dolaplarını kaplamış resimde koymuştu 13 tl. mal oldu diye yazmıştı. Ama bu şunu gösteriyor bulaşık makinasına uygulanan şey fırınlı ocağada uygulanır. Ben deniyeceğim önümüzdeki günlerde bir boş vaktimde sizlerlede paylaşırım ama resim koyamam çünkü bilmiyorum.:eek:klava:

Bu yapışkan folyaları bildiğim kadarıyla uygularken özel bi yapıştırıcı kullanmıyosun kendi yapıştırıcısı var zaten ve
dediğin gibi stickerler banada çok pahalı geldi ben acil çocuk odası için bakınıyorum fiyatlar 15 tl. den başlıyo bakalım uygun bişey bulabilecekmiyim
ıyi geceler ..

hayır arkadaşlar ayrıca bir yapıştırıcısı yok kendinden yapışkanlı ve bu folyolardan rulo alıp sticker inizi kendiniz yapıp keseilirsiniz hayal gcünüze kalmıış

canım fırınını kulannıyorsundur dıye tamhhın edıyorum o zaman olmaz cunku onların arkası kendınden yapışkanlı olduğu için fırın calıştığı zaman ısdan yapışkan çok fazla tutmaz.

canım fırınını kulannıyorsundur dıye tamhhın edıyorum o zaman olmaz cunku onların arkası kendınden yapışkanlı olduğu için fırın calıştığı zaman ısdan yapışkan çok fazla tutmaz.

Evet canım bayağı evimizde çay yaptığımız fırınlı ocaklarımız varya onun için düşünmüştüm yapışkan folyyoyu. Tabi kullanıyorum. Seninde dedğin gibi etrafı ısınıyor haliyle heralde yapışsa bile zamanla geri çıkar. Başka şey düşünmem lazım.

bildiğimiz alüminyum folya da olur..ben ocakların altındaki demirleri kapladım..ışıl ışıl tertemiz

X