Üç gündür içmiyorum çok kötüyüm çok barut gibiyim

seksibebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2010
32
0
arkadaşlar merhaba şimdi krizden yeni çıktım hüngür hüngür ağladım::çok üzgünüm:senağlama ham reglle dönemi hemde sigarayı bıraktım bugün üçüncü günüm evde kıyameti kopardım çok zor bırakmak. bu kadar çaba harcadım geride dönmek istemiyorum. iyi bişey de değil sigara. onu 7 yıldır kullanıyorum ama nefret ediyorum sigaradan. başlamak kolay olmuştu ama bırakmak çok zormuş meger. arkadaşlar benim ricam eğer bırakanlarınız varsa bu krizler daha ne kadar sürüyor ne zaman bitçek bu kabus artık kurtumak istiyorum bu illetten aklıma dahi gelmesin hayatıma birdaha sokmıcam bi kurtulayım da tamamen:eek:klava:

canım hadi sigarayı bırakalım diye bir topik var orada bırakan arkadaşlarımızın yorumları var oradan takip et istersen, orada arkadaşlar bir kitaptan bahsediyorlar onu oku eminim faydası olacaktı. sakın pes etme, ben bir aydır içmiyorum ve çok rahatım şu an.

Aşkolsun seksibebek bu kadar bırakmak istiyosun devam dönmek yok.Bunların hepsi beyinimizin yanlış algıları acil olarak allen carr ın kitabını internetten bul ve acil olarak oku.Ben değil stres yaşamak uykum bile düzene girdi.Bırakalı 2hafta olacak.

Aklına sigara geldikce fındık fıstığa sar bence yada duşa gir ben öle yapmıştım kaydirigubbakcemile2

canım benimde 4 gün oldu normalde 5 saat dayanamıyordum allen carr sigarayı bırakmanın kolay yolu diye bir kitap var onu okudum bende aynı senin gibi krizlere girerdim hiç birşey yok hatta kardeşim inanmıyor sen iş yerinde içiyorsundur diyo yani o kadar sakinim

Aklına sigara geldikce fındık fıstığa sar bence yada duşa gir ben öle yapmıştım kaydirigubbakcemile2

canım öyle yapacağına derin nefes al ve sigarasız hayatında neler yapacağını düşün bol bol su iç yanından şişeni ayırma hem kiloda almamış olursun temzi koktuğunu düşün ben mesele bu 4 günde sigara alacağım parayı ayırdım pazar günü kendime birşey alcam vbu tarz düşün ve ben sigaradan daha küçlüyüm ona yenilmeyeceğini kendi kafanda kendini ikna et:teytey::teytey:

yaa çok sağolun kızlar yazılarınız bile bana dstek oldu kendimi yalnız hissetmiyorumkaydirigubbakcemile5. uzun süredir misafir olarak takılıyodum ama şimdi bende sizlerin arasındayımolumunekankayizsmile ve bu ilk konum ve mesajımdı. çok bırakmak istiyorum sigara sevilecek birşey değil k:1no2:i. sigarasız bir hayat mutsuz gidecekmiş gibi gözüksedeCADIARZU

tebrıkler umarım tamamı ıle kurtlulursunuz..
agzınıza sakız atın devamlı yada nıkotınlı sakızlar tuketın..
en yakın zamanda kurtulursunuz yeter kıa zımlı olun reglı bahanenız olmasın..

sende sağol kar tabiki regl bahane değil de , dahada zorlaştırdı diyelim. fiziken istiyorum fakat zihnen istemiyorum umarım bırakıcam.inşallah bırakmak isteyen herkes kurtulur

canım benimde 4 gün oldu normalde 5 saat dayanamıyordum allen carr sigarayı bırakmanın kolay yolu diye bir kitap var onu okudum bende aynı senin gibi krizlere girerdim hiç birşey yok hatta kardeşim inanmıyor sen iş yerinde içiyorsundur diyo yani o kadar sakinim

Kitabı bir tanıdık mail yolu ile göndermişti ,okumaya başlarken asla sigarayı bırakıcam diye okumaya başlamadım.Ama mucize gibi bir şey oldu ve bıraktım.Aynen sizin gibi acaip sakinim,eşim bile çok sakin uyuyorsun diyor.Kitapta yazdığı gibi sigara içerken daha gergindim.Sizin tat alma durumunuz nasıl?Yediklerimden eskisi gibi tat almıyorum,umarım geçicidir.

sende sağol kar tabiki regl bahane değil de , dahada zorlaştırdı diyelim. fiziken istiyorum fakat zihnen istemiyorum umarım bırakıcam.inşallah bırakmak isteyen herkes kurtulur
canım vallahı ben kadınlardan kadın olarak korkuyorum ıstedıklerını ne olursa olsun yaparız cunku..ama once beynınde bıtır yapıcam de ınankı yaparsın..a.s.

canım valla demek kolay ama bende yaklaşık 2 hafta oldu bırakalı ben gerçekten çok istedim bırakmayı sigarayı sağlık için bıkakmak çok kolay ama bırakıcam diye bırakmak zor misal ben çok zor bi enfeksiyon geçiridm ve 8 gün serumla yattım neden benim çok nefes darlığım var ilk hastalandığım gece o nefesi alamadım ya sigara bitti benim için kriz geçirmeyi bırak aklıma bile gelmedi ciğerlerinden başka bişey sonra iyileştim yemekten sonra yaktım bi sigara oda ne soluğu tuvalette aldım ve sadece 1 kere çekmiştim ben çok zorlanmadım şuan bile düşündükçe midem bulanıyor allah sana sabır versn kuolay değil

canım valla demek kolay ama bende yaklaşık 2 hafta oldu bırakalı ben gerçekten çok istedim bırakmayı sigarayı sağlık için bıkakmak çok kolay ama bırakıcam diye bırakmak zor misal ben çok zor bi enfeksiyon geçiridm ve 8 gün serumla yattım neden benim çok nefes darlığım var ilk hastalandığım gece o nefesi alamadım ya sigara bitti benim için kriz geçirmeyi bırak aklıma bile gelmedi ciğerlerinden başka bişey sonra iyileştim yemekten sonra yaktım bi sigara oda ne soluğu tuvalette aldım ve sadece 1 kere çekmiştim ben çok zorlanmadım şuan bile düşündükçe midem bulanıyor allah sana sabır versn kuolay değil

Aynı anda mı bıraktık tatlım? Yılbaşı gecesi 12'den önce içtim en son :nazar:

sağolun insallah bırakıcam. biraz daha dayanmam lazım. evet sevgicim sana katılıyorum bırakmak için bırakmak çok zor . ama sigarasız hayat çok güzl gerçektende sanki gerçekten yaşadığımı hissediyorum fiziken ve ruhen daha dinç ve sağlıklı herşey daha güzel. allen car metodu gerçekten çok faydalı bişey yaa. anlamlı ve mantıklı, insanın iradesini güçlendiriyo. ben resmen içesim geldikçe, düşündüğüm şey, o nikotin canavarını beslemicem ona nikotinini vermicem. o isteyip kize soksada onu açlıktn öldüreceğim dedim....

canım vallahı ben kadınlardan kadın olarak korkuyorum ıstedıklerını ne olursa olsun yaparız cunku..ama once beynınde bıtır yapıcam de ınankı yaparsın..a.s.

çok pozitifsin gerçekten çok iyisin desteğin için çok teşkür arkadaşımolumunekankayizsmile

ya bende bırakmak istiyorum bugün hiç içmedim ama dayanamıyorum mutsuzum sgara beni mutlu ediyordu::KK43:

ya bende bırakmak istiyorum bugün hiç içmedim ama dayanamıyorum mutsuzum sgara beni mutlu ediyordu::KK43:

Bir madde hem sana zarar verip hem nasıl mutlu edebilir?Mantıklı ol canım...
Mutlu ediyor dediğin nikotin denen,bağımlı olduğun madde...o maddenin yokluğu seni mutsuz ediyor önce,sonra bulduğunda mutlu olduğunu sanıyorsun...
o ihtiyacı kaldırırsan neyin seni mutlu ettiğini bulacaksın...
paranın cebinde kalması gibi,rahat nefes alabilmek gibi,güzel kokmak gibi...
sakın vazgeçme,kurtul:)
zor değil...inan değil....

X