Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu kelebek tarzı koltuklara kılıf

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

kaizen

07,09,2010oğluşum geldi:)
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2008
87
0
arkadaşlar kelebek tarzı koltuk takımım için örtü yaptırmak istiyorum örnek varmı sizlerde nasıl olabilir fikirlerinizi bekliyorum

Eklentiler

• $koltuk-takimi-uufbd-15042.jpg
    $koltuk-takimi-uufbd-15042.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 2.291
bana yardım edin yeni gelinim evimizi yapıyoruz ve çok güzel bişey olmasınız istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim iç mekan konusunda çok ii sayılmam yardımınza ihtiyacım var arkdaşlar bana cevap verenler lütfen özelden yazın çünkü çok konuya yazdım bazılarını göremeyebilirim

bu koltukların lila -mor rengini kullanıyorum
görüntü olarak koltuklar çok şık ve bence bu şekilde kullan derim

Bizimde evde değişiklik zamanı koltuklara kılıf diktiricem uygun modeller arıyorum.Fikri olan varmı?Country tarzı düşünüyorum ama ne dersiniz?

ben bu koltukları senelerce kullandım. rahatlığına diyecek yok ama temizde tutmak lazım. benim yaptığım örtü şöyleydi. koltukları yatak pozisyouna getirip polar kumaşla yatağa çarşaf serer gibi serimp kenarlarıda minderlerin altına sıkıştırmak. hem kaymıyor hemde sıcak ve temiz oluyor. şimdi .polaların yeni kendinden kabartmalaı ve likralılarıda çıkmış dene benceç

arkadaşlar bende oturma odasını kırmızı siyah kelebek tarzı aldım henüz gelmedi.Burda kırmızı beyaz görünce acaba oturma adası için dahamı uygun diye kararsız kaldım lütfen bana yardımcı olurmusunuz

arkadaşlar bende oturma odasını kırmızı siyah kelebek tarzı aldım henüz gelmedi.Burda kırmızı beyaz görünce acaba oturma adası için dahamı uygun diye kararsız kaldım lütfen bana yardımcı olurmusunuz

kelebk tarzını ilk defa burda öğrendim :KK9:
mgersem bildiğim bişeymiş ama adını bilmiormuşum :KK1:
bu koltuklarda otrması inanılmaz rahtsz oluo elini kolunu koycak yer bulamıosn..
bnce imkan varsa eger rengnden önce tarzını değiştrn..

evet bu koltuklar salona kesinlikle uygun değil ben oturma odasında kullanıyorum oturmak yerine genelde uzanıyoruz ve oturma odası için çok rahatlar dikkat edilmesiş gereken birşeyde şu yatak olarak kullandığınızda ağırlığı ön tarafa verirseniz düşme ihtimaliniz çok yüksek kendinden kabartmalı polarları geçen sene kullandım bu sene yeni bişeyler istiyorum ama bunlara uygun kılıf yok piyasada

X