Göz Çevresi Bakımı Göz altı bakımı ve Morlukları

teşekkür ederim canım :)
hemen bakıcam sayfaya....ama operasyon diyince korktum
umarım düşündüğüm gibi narkozlu ameliyat falan değildir...
sayfaya baktım ama ne yazıkki bulamadım :KK43:
bu bahsettiğin şey botox gibi dolgu malzemesiyle doldurma gibi bişey mi ?

ıkı turlusu var canım ben cerrahı mudehale ıstedım yanı narkozlu oluyorsundolduruyorlar bu kalıcı yontem ama drtıyatro oyuncusu oldugum ıcın cekındı yanı ıfade onemlı ya bızım ıste,o yuzden gecıcı dolgu yaparız dedı,1 yıl gıder bakarsın memnun olursun meslegınıde etkılemesse kalıcı yaparız dedı,tesaduf bırkac hastasına rastladım daha once yaptırmıslar kontrole geldıler ınanamazsın eskı hallerınden eser yok
bu goz altı morluklarından daha beter onlar kapatıcıyla halledıyorlar ama bız sureklı yorgun uykusuz agresıf gorunuyoruz ben ne zaman cekıme gıtsem makyoz yıne uykusuz gelmıssın dıyor halbuku 10 saat uyumusundur,,

dıycegım nacı celık tek ısımdır,aılece gıderız ona ben kızkardesım yakın arkadaslarımız bır kısıde sıkıntı yasamadı,tatlı dıllı hastadan yana derdını dınler elınden geldıgınce ındırım yaptırır hatta kendı taktık verır ındırt fıyatı dıye gıt gorus tesekkur edıceksın bana .sındıden bısey dııl sekerıma.s.

Gözaltlarım çökük ve morarık. Bu beni olumsuz etkiliyo. Ama operasyon deyince insan bir irikiliyor. Çünkü bu kalıcı mı değil mi bilmiyorsunuz ya da opersayondan sonra ne gibi problemle ortaya çıkacak bunu da bilmiyorsunuz. Bir de maliyet boyutu var bu işin. Evet güzellik önemli ama güzel olunacak derken daha ciddi sorunlarla karşılaşma riski de var. Arkadaşlar bu bizim kaderimiz mi ?

ben göz altı morlukları için haftada üç kez bir çay kaşiği badem yagı bir çay kaşıgı limon suyunu kariştirip pamukla sürüyordum azalmalar oldu sizde deneyın bence..

bi arkadaşımdan gözaltı morluklarının vücudun susuz kaldığının belritisi olduğunu duymuştum.. bol su içmeyi deneyin arkadaşlar belki doğrudur..

diyelim ki morluklar bir takım bitkisel ürünlerle geçti (geçmez ama neyse). hafifledi diyelim. göz altı çukurlatı ne olacak??? bu konuda kesin çözüm diye şimdi de lazer peeling öneriliyor. göz altları için de dolgu. aranızda yaptıran var mı? lütfen bilgi verin............

inci benim de gözaltlarım mosmordu, ve çökük görünüyordu remergent aldım biraz pahalı ama hylexin iyi degil demislerdi gözü karalık yapim dedim, şu an baya zaman oldu hala da bitmedi 1 kutusu ben boş mu bu demiştim ambalajı uzun bir şekle sahip, gerçekten çok memnunum gözü çevreleyen o morluk özellikle dıştan itibaren yok oldu şu an gözün burna yakın iç kısmında 3-4 mm uzunluğunda bir renk farklılıgı var:sm_cool:

eğer gözaltı morsa o bölge olduğundan çok daha çökük görünüyor size söyliyim,çünkü koyu renk gölge yapıyor ve derinlik katıyor önce o bölgede dolasım sorununu giderip sonra ortaya cıkan tabloya göre yag dolgusu işi düşünülebilir,ama belki gerek bile kalmaz operasyona...

hemoraıt kremını dr sormustum ben sadece sıslıkler ıcın o ama dr pwk bısey soylemedı yanı olabılır falan dedı

ben bir kitaptan okumustum normal kasigi buzlugaa atin, bir saat gectikten sonra cikart ve gözünün üstüne koy (tabiiki don olmuyoacak soguk olacak

hemoraıt kremını dr sormustum ben sadece sıslıkler ıcın o ama dr pwk bısey soylemedı yanı olabılır falan dedı

evet işte hemoroid kremiymiş popona sürmek için yapılan kremi gözüne mi sürceksin demisti,baska krem mi kalmadı filan diye
o sislik icin cok nadir mesela bisi olmustur asırı bı odem olur yüzde göze o zaman kullanılırmıs yoksa zaten morluk ıcın dımıs, sislik icin baska careniz yoksa sürcekmissiniz,dr oyle dio valla

ben gözaltı morlukları için bal+tuzsuz tereyağ+limonsuyu karışımını 15 gündür kullanıyorum herhangi bir değişiklik yok,elma ve patates denemeye başlayacağım;arkadaşlar bu uygulamalar kaçar dakika kalacak ciltte bilen varsa lütfen yanıtlar mı?

evet işte hemoroid kremiymiş popona sürmek için yapılan kremi gözüne mi sürceksin demisti,baska krem mi kalmadı filan diye
o sislik icin cok nadir mesela bisi olmustur asırı bı odem olur yüzde göze o zaman kullanılırmıs yoksa zaten morluk ıcın dımıs, sislik icin baska careniz yoksa sürcekmissiniz,dr oyle dio valla

şişlik için iyi geliyosa sürerim valla. :emir_bebek:deneyen varmı perki?:uhm:

ben göz altı morluklarımı iyice kafaya taktım artık. çünkü ne zaman aynaya baksam onları görüyorum ve karşımdakiyle konuşurken hep gözlerime bakıyorlar.. bn ise çok utanıyorum..:KK43: sarı ısıkta fazla belli olmuyor morluklar ama beyaz ışıklarda daha da fazla gözüküyorlar..!! eğer bir öneriniz varsa lütfen söyleyin!!

kalıcı cozum dııl ama makyozler sarı tonlarında fontoten ve pudra kullanıyorlar.porslen makyaj gıbı.parlak ve ısıltı kapatmaya yardımcı oluyor sanırım.ama kalıcı cozum nedır,bılmıyorum

peki ama bu kapatıcılar göz altlarına yan etki yapmaz mı? ben hiç kullanmadım da...hemde cok fazla dikkat toplar diye düşünüyorum ben..beni bu konuda aydınlatırsanız cok memnun olurum

Ben Leyaliy Benimde Göz Alti Morluklarim Var Bugüne Kadar Pek Bişey Denemedim Sadece Hamur Mayasi Biraz Işe Yaradi Ama Irsiyet Varsa Ne Yaparsan Yap Işe Yararmi Bilmem Sevgiler

ne yapsan gecmez ınan bana genelde kalıtımsal oluyor ama masaj bıraz ıse yarıyabılır guzellık uzmanı bır arkadasım var ıstersen ona sorabılırız

aynı dert bende de vardı Hanımlar çözüm poşet yeşil çayları atmıyoruz ve bekletebildiğimiz kadar gözlerimizde bekletiyoruz Ben tüm gece boyunca bekletiyorum. Morluk mu? ASLA

malesef aynı sorun bilgisayarmı aldığımdan beri bende de var. sürekliş aynı yere bakmak(moniör tv) gözaltı morluklarına sebep oluyomuş! Bilgisayar başından kalkınca şakaklardan buruna doğru masaj yapmak gerekiyomuş.. sanırım artk şu bilgisayar olayını abartmamam gerekiyo... Yoksa bu morluklarla nereye kadarsenağlama

X