Göz Çevresi Bakımı Göz altı bakımı ve Morlukları

aa kızlar remergent kullandım gayet memnunum dedim yaaşakkıdı bir deonu deneyin fiyatı pahalı ama kafamçokkarıştı bu işler yogurtla fılan olmaz
o mehoroid kremini de gozunuze sakınsurmeyın drum ( popo ıcın olan urunu gozune surme kortızon ıcerıyor yuzunu mahvedersın demıstı) ona goree

ya kızlar yapmayın etmeyim vay yoğurttu vay hemoroid yağıydı falan sürmeyin.göz çevresi çok naziktir öyle yağlar falan sürerek ileride yağ bezelerine yol açabilirsiniz.morluk derken daha büyük sorunlarla uğraşabilirsiniz.sizlere benden küçük bir tavsiye;ablamın göz altı morlukları çok belirgindi ve oda sizler gibi hep isyan ederdi.ama şimdi hepsi,hepsi diyorum kırışıklıkları bile yok oldu.kendisine artistrynin vitamin c and vild yam adlı göz altı kremini tavsiye ettim.memnun kalmazsam paramı senden geri alırım dedi ve 1 ay kadar kısa bir sürede gözle görülür bir değişiklik başladı ve üç ayın sonunda tamamen morluklar ve kazayağı çizgileride yok oldu.isteyen olursa sizlerede temin edebilirim.90 gün tatmin garantili olup tamamen organik olarak üretiliyor ve içinde hiç bir kimyasal madde olmayan artisty dünyada prestijli ilk dört markası aralarısında yer alıyor.umarım sizlerde faydasını görürsünüz kullanın bak bana nasılda dua edeceksiniz.:enbuyukkk:sağlıkla kalın

selam arkadaslar gecenlerde gordugum kırısıklık kremı ile ilgili kapsamlı bir araştırma yaptıktan sonra aynı markanın Gözaltı bakım kremını aldım, dermotologa danısarak , gözaltı morluk ve kırışıklık ile ilgili basım dertteydi ve sonunda cok etkılı ve kullanımı kolay ekonomık bır stıck seklinde bır bakım kremi aldım . Dünyada tek , hem bakım kremi hem kapatıcı ,,,ilgilenenler detaylı bilgi almak isteyenler için http://www.dejavu-tr.com
Eki Görüntüle 2485
Under-i- Rejuvenator

Antioksidantlar, Gynostemma, Peptide ve Ceramide içerir.

Gözaltı torbalanma ve morluklarını yokeder.

Hem bakım ürünü hem de kapatıcıdır. (dünyada ilk)

48 saatte gözle görülür sonuçlar, 2-4 haftada maksimum etkiler görülür

Üzerine makyaj uygulanabilir.

Uygulama:

Adım 1: göz çevresini temizleyin

Adım 2: sabah akşam gözaltına uygulayın.

aklıma yattı fiyatı ne kadar nerde bulunur?

Bende aynı problemi yaşıyorum göz altımdaki morluklar özellikle pc ye çok baktığımda ve uykusuz kaldığımda dahada artıyor.Yalnız benimki malesef genetik annemin ve teyzeleriminde böyle :çok üzgünüm: bir kaç kez kiviyi denedim ve gerçekten iyi gelmeye başlamıştı fakat devam etmedim sanırım tekrar başlıycam eğer iyi sonuç alırsam sizede haber veririmyerimseniben

benmki acaba genetik midir ki?? annemde babmda yok ama..bn de var.. bn rezene yağını deniyorum sanki biraz azalma var ama tam olarak geçmedi..

arkadaşlarım bu illet bir sorun allah yardımcınız olsun ama sadece estetik olmadığından sıkıntı oluyor kalıtsalda olabiliyor.uykusuzluk ve stres te etlilidir çözümü bence pozitif düşünmek ve yaşamak olsa gerek. ama günümüz şartlarında zor bir durum.bir ilaç ismi verebilirim:hirudoid forte iyi gelir umarım.

aklıma yattı fiyatı ne kadar nerde bulunur?

benım yakın bır ablam kullandı bu dejavu yu,kadıncagız gozumun cevresını kuruttu mahvetti dedi, kullanmayı kestı hemen
bilmiyorum boyle bır etkısı de olabılıyormus
google da bi arat derim dejavu kım kullanmıs etkısı ne olmus..
ve cok da pahalıydı sanırsam 180 veya daha ust bı rakamdı
ıse yarasa neyse,ama kuruttugu ıcın goz cevresı kırısık ve kotu gorunuyormus
ben remergent microcirculation kullandım cok memnunum
bıttı benımkı bır daha alıcam

benim göz altı morluklarım genetik yani annemde de var.en çok da kapatıcı kullanmadığım zamanlar hasta mısın neyin var demelerine kızıyorum.ve fotolar da uyuşturucu kullanıyomuşum gibi çıkıyorum bazen.çok kötü ama katlanmayı öğrenmek lazım..

ewet sana katılıorum nihan. örnek wercek olursam bugün bi arkdaşım noldu sana gözlerin çökmüş dedi:KK43: we bn ozaman ne diyeceğimi şaşırdım!!

bi çaresi olsa keske ama yok.. ben kapatıcı kullanmak istiyorum ama cildim kötü olur diye kullanmaya korkuyorum. sonucta göz altı çok hassas. sizce napmalıyım?? kullanmalı mıyım?

slm NEYRA,
kullandığın kremin etkili mi memnun musun ve acaba sürekli kullanmak mı gerek.yani artık iyi olduğunu düşünüp krem kullanmayı bırakınca tekrar oluşurmu acaba morluklar.Bu konuda bilgin var mı?

kızlar benim problemim gözümün altındaki hiç geçmeyen morluklar kapatıcılarla kapatıyorum ama hiç bir şey sürmedende nasıl bu morlukların önüne geçebilirim bana tavsiyesi olan var mı ? :rolleyes2:

düldencim çin çayını dene
hem içerek içten besle hem de posasını gözlerinin üstünde bi 15 dakka beklet
2 hafta sonra değişikliği göreceksin

ayrıca kara üzüm cekirdeği yağı bugday yaği ve gül yağini bir şişede eşit miktarda kariştirip geceleri yatmadan önce göz altlarına sür masaj yaparak
hem ince cizgilerden kurtulursun hem de morluklardan :1hug:

ayrıca kara üzüm cekirdeği yağı bugday yaği ve gül yağini bir şişede eşit miktarda kariştirip geceleri yatmadan önce göz altlarına sür masaj yaparak
hem ince cizgilerden kurtulursun hem de morluklardan :1hug:

gurbaacım senin bu dediğin gözaltı güneş lekelerinide iyi gelir mi? yüzümdekini geçirdimde gözaltım kaldı.

slm arkadaşlar gözlere parlaklık veren damla varmı?kullanan varsa bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar gözlerimin parlamasını istiyorum

göz altı morluları içinn kesinlikle yosun yağıı öneririm sizee kızlarr geçen günn annemle babam aktarcıya gitmiş paptya we lavanta alıcaklarmış gözaltı morluğu var kızımda demiş adama adamda demişkii onları bırakın ben size bişey werim 3 gün sonraa etkisini görücekmiş demiş sabah akşam pamukla gözaltına sürsün demiş bugün aldımm denemeye başladımm YOSUN YAĞI kızlarrr bence deneyin derimmm 3 gün içinde etkisini gösteriyomuşş azalmayı hissedilir derecede farkettiriyomuş SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ONAYLII VE BAKIN NELERE İYİ GELİYOMUŞ BAŞKA "SELÜLİT,SARKMIŞ DERİ,GÖZALTI MORLUKLARI,BEDEN ÜZERİNCE SIKILAŞTIRICI VE İNCELTİCİ OLARAK KİLO VERDİKTEN SONRA WE DOĞUM SONRASI OUŞAN ÇATLAKLARIN TEDAVİ EDİLMESİNDE GÜWENLE KULLANILABİLİR.
KULLANIMI: SORUNLU CİLT ÜZERİNDE BİR MİKTAR YOSUN YAĞI MASAJ FRİKSİYON TARZINDA SÜRÜLÜR DAHA SONRA YOSUN YAĞININ ÜZERİNE PAMUKLU BİR ÜRÜN VEYA FİLM STRECH İLE KAPATILIR. 4-5 SAAT KADAR BU ŞEKİLDE DURULUR GÜN AŞIRI UYGULANIR.... GÖZALTI MORLUKLARINDA İSE PAMUK ÜZERİNE 3-4 DAMLA KOYULARAK GÖZALTINA SÜRÜLÜR.2-3 SAAT KADAR BEKLETİLİR.SABAH WE AKŞAM UYGULANABİLİR..
"EWET KIZLARR BUNU DİĞER BAŞLIKTA YAZMIŞTIMM HANİ ŞU YAŞ MAYAYLA GÖZ ALTI MORLUĞU GEEÇERMİİ BAŞLIĞINDA... NEYSE KIZLAR BEN BUNU KULLANALI 1 HAFTA OLUCAKK VE İNANLIMAZ DEĞİŞİKLİK (AZALMA) OLDUU DÜZENLİ KULLANIYORUM GECE YATARKEN VE SABAH KALKTIĞIMDA PAMUK YARDIMIYLA SÜRÜYORUMM WE ENİŞTEMDE MAÇ İZLEMEYE GELDİĞİNDE FARKETTİ BELİNAY GÖZ ALTIN AZALMIŞMI BANAMI ÖLE GELİO DEDİ WE KENDİSİNİN BU ÜRÜNÜ SÜRDÜĞÜMDENDE HABERİ YOKTUU AYY KIZLARRRR OKADAR KÖTÜ HİSSEDİYORDUMKİ KENDİMİİİ HERKES SORARDI GÖZ ALTINA NE OLDU DİYE UYKUSUZMUSUN YORGUNMUSUN DİYE YADA RİMELİN AKMIŞŞŞ DERLERDİİİ.... ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM KIZLAR.."--------------------------------------------------------------------------------

13 ytl tüm aktarcılarda var ben 3 günde gördüm etkisini gerçekten belirgin bi azalma varr ve bunu çewremde söyleyincee buraya yaza gereğii sizlerinde bilgisi olması gerektiğini düşündümm PİŞMAN OLMİCAKSINNNIZ EMİN OLUN

slm göz çevresi için krem kullanmak istiyorsan sana tavsiyem DDF(eczanelerde bulunan bir marka) göz çevresi kremini kullan.kesinlikle iyi geliyor.

X