glifor şeker ilacı kullananlar

mrb kızlar.bende glukophace kullanıyorum .bendede pko var ve haşimoto hastağımda var.yeni başladım ilaca.nekadar zamanda etki eder kızlar.bilgisi olan lütfennn yardımaaa:) bebiş istiyorummm

bende birkaç senedir kullanıyorum p.over hastalığında şeker metobolizması düzgün işlemezmiş o nedenle veriyolar şeker düzenleyici diye yani yumurtlamayla alakası yok doktor tavsiyeli kullanın derim yada doktorunuzu değiştirin çünkü kadın hastalıkları için kullanıdığını malesef her dr bilmiyo sevgiler

bebekteyiz
aynen katılıyorum sana banada şeker için verdi yumurtla diye vermedi hiç duymadım benim şekerim yüksekti kullanınca düştü biraz sonra bırakyım

bebekteyiz
aynen katılıyorum sana banada şeker için verdi yumurtla diye vermedi hiç duymadım benim şekerim yüksekti kullanınca düştü biraz sonra bırakyım

nagihancım doktor tavsiyesiyle mi bıraktın yoksa kendin mi ben sıkıldım içmekten bıraktım bi içiyodum bi bırakıyodum ama doktorum kesinlikle devamlı içmelisin dedi yani doktor kesmden bırakamıyoz malesf:KK43:((:-)teselli:

nagihancım doktor tavsiyesiyle mi bıraktın yoksa kendin mi ben sıkıldım içmekten bıraktım bi içiyodum bi bırakıyodum ama doktorum kesinlikle devamlı içmelisin dedi yani doktor kesmden bırakamıyoz malesf:KK43:((:-)teselli:

aynen canım kendikafam esiyor içiyorum sonra tekrar başlıyorum enson aşılama yaptırdım ozaman bıraktımbirşey olur diye doktor ısrarla içdiyo ama bitermi ya 3ay içilecek evde var diyorum tekrar yazıyor allaalah ya:ecrin_bebek::eek:klava:

kızlar bana zaten dr verdi.bendede adet düzensizliği var tiroid hastasıyım ve şimdide haşimato çıktı.onun için verdi doktorum.iç bu ilacı adetlerin düzelir dedi.daha 1hafta oldu başlayalı....yani ne olcak bilemiyorum.hayırlısı ALLAHTAN....

canım adet düzenlemek istiyorsan çörek otu bal tarçın karışımı ye o daha etkili bence dene adetinin 2ci günü başla

çörek otu dövülüyo,içine bal ve tarçın ileve edilip sabah öğle akşam yeniliyor.14 seneden sonra çocuğu olmayanların bebekleri olmuş.birde ne olur şeker hapını bırakmayın bu karışımı adetin ilk günü başlayın 13cü günüde böğürtlen kökünü sabah akşam 17 ci gününe kadar muhakkak için bizim bir tanıdık bu yolla hamile kalmış.bende bu ay deneyeceğim.eeeeeeeeeee pcoslu olmak zor iş ne yapalım şifamızı buluncaya kadar birbirimize duyduğumuz şeyleri ne olur yazalım.

Selam Oflunur, selam kızlar;

Bende pko'luydum ve insulin direncim oluşmuştu. Kadın doğumcum bana Glucophage verdi (sizin içtiklerinizle aynı). Ayrıca bende hipotiroid - haşimato var. Pko için faydası olduğunu söyledi drum ve 6 ay kullandım, kg verdim ve şuan neredeyse 5 aylık hamileyim. Hamileliğimin 3. ayına kadar devam ettirdi dr ve sonra bıraktırdı. Lütfen dr'unuzun dediği şekilde hareket edin kızlar. Adetlerimde ilaca başladığımın ertesi ayı itibariyle hep düzeni geldi.
Evet yan etkileri iğrenç ama sabırlı olun çünkü geçiyor. Bende de afedersiniz ishal ve gaz yapmıştı. Ayrıca mucize beklemeyin, herkesin bünyesi ve rahatsızlığı farklıdır - kime ne zaman etki göstereceğine dair kesin bulgular yoktur ama bu ilaç yumurtlama ilacı olmamasına rağmen faydalıdır. Pko'lulara çok faydası var. Pko - tiroid - şeker hastalıkları birbirini tetikliyebilir. Korkacak birşey yok, sağlıklı beslenin, spor yapın ve en önemlisi kafanıza göre değil - dr'unuza göre hareket edin.

Hepinize bol şanslar, herşey gönlünüzce olsun :)

Ceylan;
Bu ilacı dr'un bırak diyene kadar içiyorsun canım. Adetle ilgisi yok.

evt kadın doğumcu yazıo bu hapı bende kullanmaya başladımm.kilo vermem için verdi doktorum bana aşırı kilolu değilim ama hamile kalabilmem için ve yumurtalıklarımdaki kistten kurtulabilmem için kilo vermem gerekliymiş.

arkadaşım burcu1507 kaczamanda 85 80 düştün hem kendim için hemde hazirana kadar 10 kilo vermem lazım neler yaptın 74 kiloyum şuan dogumdan sonra bukadara duşe bildim kaclık kullanıyosun 1000 800 var yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkurler.

kaç kilosun canım gerçi bana doktor vermedi ben 49 kşloyum ama acayip derecede bi yemek iştahım ve tatlı krizlerim var engelliyemiyorum kendimi bende bu ay doğum kontrol hapını bıraktım adetim düzensizleşcek korkusuyla kendim başladım bilmiyorum iimi yaptım gerçi hemşireye danıştım hiçbir yan etkisi yok dedi

sen zayıflamak için mi içiyorsun akadaşım ya hiç zayılamak için içen sonrada faydasını goren yok mu enlkısa surede yanıtalan ve zayıflayn yardımcı olun yav
sizin dediklerinize gore harakata gececem

sen zayıflamak için mi içiyorsun akadaşım ya hiç zayılamak için içen sonrada faydasını goren yok mu enlkısa surede yanıtalan ve zayıflayn yardımcı olun yav
sizin dediklerinize gore harakata gececem

ben iki aydır glucofen içiyorum (aynı türden ilaç) yaklaşık 7 kilo verdim. yumurtalama problemim yüzünden verdi drum ama pco olduğu için biraz kilo vermelisin dedi.. bende aşırı bulantı ve kusma yaptı bu kadar kilo vermem doğal yani:) sıkın dişinizi 1 ay sonra bulantı kalmadı doktor yemek arasında al dedi ama ben yemekten yarım saat sonra alınca bulantılarımın azaldığını gördüm.. umarım faydasını görürsünüz..

Bana da dün doktorum yumurta tembelliği teşhisi koyduğu için Glifor verdi. Günde 1 adet 1000mg akşam içeceğim. Mide bulantısı, kusma ilacı içtikten kaç saat sonra oluyor sizde? Ben sadece akşam içeceğim. Ertesi gün, gündüz kusma, bulantı yapar mı? Çalışıyorum ve yarın kusma vs. yaparsa diye korktum. Başka yan etkisi var mı? İştahınız kesildi mi, o şekilde mi zayıflamaya başladınız?

glifor u açmı içiyosunuz tok mu kızlar? ben sabah aç içiyorum ve üstüne yemek yiyorum ama hergün kusuyorum. :KK43: akşama çevirsem ne olur?

Doktor bana Glifor 'u tok karnına yazdı 1000mg kullanacak arkadaşlar sabah 500 akşam 500 halinde kullanırlarsa mide bulantısı pek görülmüyor.
Şekeri , yağı ve ekmeği keserseniz eğer hızlıca kilo veriyorsunuz
ben bi ayda 6 kilo verdim.

merhaba kızlar size umut olmaya geldim:KK16:
ben pcoluyum ve neredeyse 1 sene klomenle bile yumurtam yeterince büyümedi
en sonunda glukofene başladık
45 gün kadar kbir sürede 3 kilo verdim 50ye düştüm ve o ay hamile kaldım:KK49::nazar:
darısı tüm isteyenlere olsun inşalalh
bu arada tok için mideyi kötü yapabiliyor

X