acil köşe takımı önerilerinizi beklıyorum..

kızlar çok teşekkur ederım fıkırlerınız için enza mobılya hiç aklımda yoktu mesela baktım şimdi
ve bunu gerçekten çok begendım fıyatıda fena degıl...
haftasonu ılk adres bellı oldu:)
renk olarak çok açık olmaması lazım günlük kullanacagım için ama bukadar koyuda cok boğar
çünkü perdemın kanatlarıda koyu kahverengı falan yada güzelmı olur acaba
bilemedım şimdi:26:

nekadar peki buda güzelmiş

kızlar çok teşekkur ederım fıkırlerınız için enza mobılya hiç aklımda yoktu mesela baktım şimdi
ve bunu gerçekten çok begendım fıyatıda fena degıl...
haftasonu ılk adres bellı oldu:)
renk olarak çok açık olmaması lazım günlük kullanacagım için ama bukadar koyuda cok boğar
çünkü perdemın kanatlarıda koyu kahverengı falan yada güzelmı olur acaba
bilemedım şimdi:26:

şimdi bende baktım fiyatı pahalı bunun seni uyarmak isrerim 2590tl cıvarında bir rakam fakat benim almış oldugum imalatcıya 1.800tl cıvarında yaptıra bilirsin ben alırken imalattan aldım ve biliyorum oyuzden ısrarla imalatcı tavsiye ediyorum istenilen ölçü ve kumaşla güzel iş cıkarıyorlar sanırım bakmadım verdigim adrese M&B TASARIM FACEBOOK sayfasını herkese şiddetle tafsiye ediyorum

Son düzenleme:
buna ctesi günü karar verdım kızlar koyu mor yastıklarıda deve tüğü rengı gibi olacak

Eklentiler

• $enza-mobilya-boogie-kose-takimi-main-three[1].jpg
    $enza-mobilya-boogie-kose-takimi-main-three[1].jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 1.074
buna ctesi günü karar verdım kızlar koyu mor yastıklarıda deve tüğü rengı gibi olacak

bence yanlış bir secim kızma ama begenmedim pek renk cok donuk daha canlı renkler secebilirsin koltuk modelide oyle başka bir köşe koltuk secmelisin sana bu yakışmaz:)) peki fiyatı ne tahmin etsem kesin 2000tl cıvarı

bende kendime döne döne köşe takımı arıyorum,dün biraz gezdim mobilyacıları ve bağcılarda berke mobilyada bi köşe takım gördüm ama süper ötesi..fotosunu da çektim telefonla sende bi bak istersen..fiyatı da 3000 tl civarı 2800 tlye de vardı o da güzeldi.. $2013-01-20 15.35.00.jpg

bi de yataşta güzel modeller vardı...bi deee bağcılarda temiz mobilya diye bi yer var kendi imalatları olan kaliteli köşe takımlar vardı orda da beğendim 2 takım renkli yastıklı olan 2100 tl diğeri 1990 tl.ayrıca yataklı ve bazalı ikiside.. $2013-01-20 17.47.02.jpg $2013-01-20 17.47.22.jpg

saloni mobilyaya bakmadan alma ben köşe takımını ordan alıyorum. renk seçeneği sınırsız ayrıca her modelde ölçü avantajı çok fazla istersen dinlenme modüllü istersen L model istersen V model alırsın. ayrıca çokta kaliteli. kolay gelsin...

Ya inşallah almamışsındır o köşe takımını şahsi fikrim hiç hoş değil ama yinede siz bilirsiniz benden önceki arkadaşın gösterdiği köşe takımları çok çok hoştu.

bence yanlış bir secim kızma ama begenmedim pek renk cok donuk daha canlı renkler secebilirsin koltuk modelide oyle başka bir köşe koltuk secmelisin sana bu yakışmaz:)) peki fiyatı ne tahmin etsem kesin 2000tl cıvarı

canım renk bu degıl ama karteladan sectım koyu mor olacak rengı,bu teşhirdekı keten cokta kullanışlı olmuyor keten..
valla kaporayı verdım bile artık cok geç:)fiyatıda 1,800

bende kendime döne döne köşe takımı arıyorum,dün biraz gezdim mobilyacıları ve bağcılarda berke mobilyada bi köşe takım gördüm ama süper ötesi..fotosunu da çektim telefonla sende bi bak istersen..fiyatı da 3000 tl civarı 2800 tlye de vardı o da güzeldi..Eki Görüntüle 612407

bi de yataşta güzel modeller vardı...bi deee bağcılarda temiz mobilya diye bi yer var kendi imalatları olan kaliteli köşe takımlar vardı orda da beğendim 2 takım renkli yastıklı olan 2100 tl diğeri 1990 tl.ayrıca yataklı ve bazalı ikiside..Eki Görüntüle 612408 Eki Görüntüle 612410

güzel modeller kızlar cok tesekkur ederım ama mınderlı ıstemıyordum alt kısmı tek parça olarak istiyordum
bi zaman sonra minderler çökme yapıyor ama tek parça olursa şahsen daha cok rahat edıyorum..
araştırılsa illakı daha güzel modeller çıkardı emınım ama biraz aceleye geldı birazda apar topar alındı ama yınede memnunum kararımdan
hepınıze tesekkur ederım
evime gelmiş ve yerını almış halıyle resım cekıp koyarım buraya:)

alıcağını söylediğin takımın kolları çok geniş gereksiz bence model olsun diye o formu vermişler oturma yerin daralmış.daha kullanışlı bir model bak.ona ben baktım enza sanırım çok yer kaplıyor ebatlı bir model ama oturma yeri dar.sevgiler...

pardon almışsın neyse güle güle kullan iyi günlerde bol muhabbetli saatlerin olsun.

$20130120_132900.jpg resımdekı takımı haftasonu tepe home da gordum 1500 tl'ye ınmıstı guzel ve modern duran bır takım onun dısında tepe homeda bazı koltuklar yere cok yakın bu takım gayet ıdealdı

Çok sevimli bi takım bence güzel günlerde kullanın fotoğrafını çekip koyarsanız memnun oluruz :KK16:

Benım kose koltugum da boogie boogie yatas enzadan almıstım 4 sene once. Kuması senınkınden farklı,acı kahve ve nubuk gıbı hemen sılınıyor ve kır tutmuyor,oturma yerı gayet genıs.Ustunde 1krem,1mavı ve 3 turuncu yastık var.Evıme gelen mısafırlerım burda yatmak ıstıyor cunku cook rahat :KK70:

http://www.emrehome.com/yatas-enza-boogie-kose-takimi-p-725.html

Son düzenleme:
burdaki takımlara göz atabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
X