Yatak Odası Dekorasyonu krem / beyaz yatak başlıkları

MELTEMRE

10.10.10 ❤
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2008
2.680
15
kızlar siyah yatak odası istiyorum ama yatak başlığım krem veya beyaz olsun istiyorum.
özellikle büyük kadife veya benzeri kumaştan olanları arıyorum (homesweathome da güzeller var ama yatak odası takımı fiyatında sırnaşık şey)
tabi deri modellerde olur
yardımcı olursanız sevinirim a.s.

5b15d28220081611402745.jpg

274491bild3fotodjdnolte.jpg

artekm0062btx1.jpg

yatakbasi01.jpg

99buyuk.jpg

yatakbasitasli.jpg

cnm şuan ellerimde bunlar var ama özellikle gidip almakda zorunda değilsin bence döşemecilerde bunların örneklerini alıp gittiğinde yapıyorlar bende böle bişi düşünüyorum ben yatak odası takımı almıcam giyinme odası yapıcam için ve bu şekilde yaptırmayı düşünüyorum sende yaptırabilirsin hatta malzemelerini kumaşını ve tokalarını sende alabilirsin hem iyisinide almış hemde renginide sn karar vermiş olursun boyunada karar verebilirsin ben uzun baktım boyunu normalde standartmış mesela zevkli kızsın vesselam sırnaşık şey kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
ay şekerim valla bilmiyorum sonunda aynısından 2 ev yapıcaz o olacak yani sırnaşık şey

bir iki tanesi tam olabilecek görünümdeler hihoyyyt
bazı şeylerimi yaptırayım diyordum zati ama bunu da yaptırmak aklıma gelmemişti
ama korkuyorum birascık ya beceremezseler diye :mymeka:

ay şekerim valla bilmiyorum sonunda aynısından 2 ev yapıcaz o olacak yani sırnaşık şey

bir iki tanesi tam olabilecek görünümdeler hihoyyyt
bazı şeylerimi yaptırayım diyordum zati ama bunu da yaptırmak aklıma gelmemişti
ama korkuyorum birascık ya beceremezseler diye :mymeka:

gece gece yatak hayalimizi suya düşürme :jeyyar: sırnaşık şey
ya mahalle arası bi yere yaptırmazsın onuda yatak odanı alırsın ölçüsünü alırsın gidersin bu işin ustasına on numara yapar :1closedeyes: yani öle düşünüyorum kaydirigubbakcemile3

gece gece yatak hayalimizi suya düşürme :jeyyar: sırnaşık şey
ya mahalle arası bi yere yaptırmazsın onuda yatak odanı alırsın ölçüsünü alırsın gidersin bu işin ustasına on numara yapar :1closedeyes: yani öle düşünüyorum kaydirigubbakcemile3

herşeyin iyisi olsun hayalleri kurarkene gidip mahalle arası yere yaptırılırmı kaydirigubbakcemile
ustalığından değil de kafamdakini tutturamazsa, hayal güçlerimiz benzer çalışmıyorsa demek istedim şekerim şakkıdı

herşeyin iyisi olsun hayalleri kurarkene gidip mahalle arası yere yaptırılırmı kaydirigubbakcemile
ustalığından değil de kafamdakini tutturamazsa, hayal güçlerimiz benzer çalışmıyorsa demek istedim şekerim şakkıdı

sen işini bilirsin şakkıdı biliyorum ki hayalin en iyisi yaptırıcan veya aıcanda en iyisidr kaydirigubbakcemile5 o yüzden stres yapma yaptırırsan en ince ayrıntısına kadar anlat açıkla ama güvenemiyorum dersen bu modeller her yerde bulunmuyo azıcık o durumda cebimizdeki akrepleri dürtücez sırnaşık şey benim 3 sene var modası geçmez o zamana kadar inş.. kaydirigubbakcemile3 daha bugün aşkı memnuda mor mor gözüme sokuyodu kamera :mymeka: bide saten mor yatak örtüsü sositososito yemede yanında yat harbi öle bişi hayatta kalmam o yataklardan :) bide aynı renkde bundan koyarsın köşeye

1josephin.jpg
demeyin keyfinize :jeyyar: sırnaşık şey

sen işini bilirsin şakkıdı biliyorum ki hayalin en iyisi yaptırıcan veya aıcanda en iyisidr kaydirigubbakcemile5 o yüzden stres yapma yaptırırsan en ince ayrıntısına kadar anlat açıkla ama güvenemiyorum dersen bu modeller her yerde bulunmuyo azıcık o durumda cebimizdeki akrepleri dürtücez sırnaşık şey benim 3 sene var modası geçmez o zamana kadar inş.. kaydirigubbakcemile3 daha bugün aşkı memnuda mor mor gözüme sokuyodu kamera :mymeka: bide saten mor yatak örtüsü sositososito yemede yanında yat harbi öle bişi hayatta kalmam o yataklardan :) bide aynı renkde bundan koyarsın köşeye

1josephin.jpg
demeyin keyfinize :jeyyar: sırnaşık şey

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ya bi iki tane beğendiğim oldu maşallah o fiyata yatak odası alırsın dedim :1shok: etrafça bilinen ve güvenilen biyer buluruz artkın napalım :nazar:
benim yatak örtüm bordo bi kerem çeyiz sayfasına eklemiştim resimlerini hatta :dilcikar:
ay şekerim bu koltuklar benim hayalim valla :asigim: ama yatak odasına değil çalışma odasına koymak var aklımda şöle bişi

mudo.jpg

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ya bi iki tane beğendiğim oldu maşallah o fiyata yatak odası alırsın dedim :1shok: etrafça bilinen ve güvenilen biyer buluruz artkın napalım :nazar:
benim yatak örtüm bordo bi kerem çeyiz sayfasına eklemiştim resimlerini hatta :dilcikar:
ay şekerim bu koltuklar benim hayalim valla :asigim: ama yatak odasına değil çalışma odasına koymak var aklımda şöle bişi

mudo.jpg

ne çok ortak yanımız var cnm ya kaydirigubbakcemile5
ben çalışma odama böle bişi düşünüyorum bol kitaplı ferak beyaz ve çiçekler ön plan

eden20003.jpg
bide sallanan sandalyeyle tamamlıcam benneyaptımki tabi baya var ama çalışma odası aşkoşum için baya önemli sandelye şart kaydirigubbakcemile3 aman işte zor işler bunlar ya kafamçokkarıştı daha gelinliği cartu curtu var :1ninca:

ne çok ortak yanımız var cnm ya kaydirigubbakcemile5
ben çalışma odama böle bişi düşünüyorum bol kitaplı ferak beyaz ve çiçekler ön plan

eden20003.jpg
bide sallanan sandalyeyle tamamlıcam benneyaptımki tabi baya var ama çalışma odası aşkoşum için baya önemli sandelye şart kaydirigubbakcemile3 aman işte zor işler bunlar ya kafamçokkarıştı daha gelinliği cartu curtu var :1ninca:

yumuşacık görünüyor şekerim :1hug:
çalışma odasında renkler yeşil olmalıymış dikkati canlı tutar anlamayı kolaylaştırırmış. zümrüt yeşili ve az daha koyusu tonları düşünüyorum ben de bu kapkara şeyi değil naniknanik rahatlığını göstermek için şey ettim
benim çalışma odam küçük ama bi pc masası bi kitaplık bide bu tamam zati :çok üzgünüm:

ay bu arada uyumadın mı kız sen ya da kaç saat uyuyorsun sırnaşık şey

yumuşacık görünüyor şekerim :1hug:
çalışma odasında renkler yeşil olmalıymış dikkati canlı tutar anlamayı kolaylaştırırmış. zümrüt yeşili ve az daha koyusu tonları düşünüyorum ben de bu kapkara şeyi değil naniknanik rahatlığını göstermek için şey ettim
benim çalışma odam küçük ama bi pc masası bi kitaplık bide bu tamam zati :çok üzgünüm:

ay bu arada uyumadın mı kız sen ya da kaç saat uyuyorsun sırnaşık şey

uyku tutmuyoki :nazar: sabah uyuyorum onuda aşkoş 10 da kaldırıyo sırnaşık şey sonra okul filan ayakda uyuyorum kafamçokkarıştı

bu arada bende severim yeşşili çok ve bunun istediğimin yeşilide olur motifleri filan bak hiç düşünmemişdim :1shok::1rolleyes:

uyku tutmuyoki :nazar: sabah uyuyorum onuda aşkoş 10 da kaldırıyo sırnaşık şey sonra okul filan ayakda uyuyorum kafamçokkarıştı

bu arada bende severim yeşşili çok ve bunun istediğimin yeşilide olur motifleri filan bak hiç düşünmemişdim :1shok::1rolleyes:

maşallah şekerim iyi dayanıyorsun o zaman delikafadulden

sen bana bi fikir vermiştin ben de sana verdim sonunda bi işe yaradım :lepi: ya madem senden önce gidicem gibi duruyor -gerçi bu işler hiç belli olmaz :lepi:- ben evi dekor ederkene sende gel nasılsa istanbuldasın ya da gelemesen de burdan yardımcı olur musun a.s.

ay bu arada bizim sohpet topiğimize döndü burası :eek:

yatak başlığı arıyorum hala kızlaarr delikafadulden

Son düzenleme:
maşallah şekerim iyi dayanıyorsun o zaman delikafadulden

sen bana bi fikir vermiştin ben de sana verdim sonunda bi işe yaradım :lepi: ya madem senden önce gidicem gibi duruyor -gerçi bu işler hiç belli olmaz :lepi:- ben evi dekor ederkene sende gel nasılsa istanbuldasın ya da gelemesen de burdan yardımcı olur musun a.s.

ay bu arada bizim sohpet topiğimize döndü burası :eek:

tabiki hem burdan hemde reelden sana yardımcı olurum ne demek delikafadulden
bunu istemiş olman yeter :eek: işe yararsamda çok mutlu olurum hihoyyyt

konu toplamak adına bir örnek daha sırnaşık şey

197562bsim.jpg

MELTEMRE... ben kelebeğin yatak odası takımını beğenmiştim.. ama bi yatak odasına 5.000 tl verilmezdi tabiki...
bende modeli aldım bi marangoza götürdüm.. kaydirigubbakcemile tamamen aynısını yaptılar bana yatak ve baza hariç 5 de 1 fiyatına..:lepi: başlık ne kadara geldi hatırlamıyorum...(Sanırım başlık hediye oldu yaa kafamçokkarıştı)
ama süper oldu takımım....

bu orjinali:
aaselin.jpg

Bu da benim yatak odamın bitmiş hali
dsc04198.jpg

Bukadar iyi olacağını düşünmüyordum. ama gerçekten hoş oldu..bence döşemeciye güvenebilirsin... kaydirigubbakcemile5" beğenmezsem almam" diye konuşursun başta tabiii...

istersen takımım tamamının resmini koyabilirim... şakkıdı

img123325.jpg

Bu modelin bi değişiğini (sadece başlık) görüp vurulmuştum.delikafadulden.. ama maalesef çarşı merkezde olduğu için resmini çekemedim :1no2:...işine yarardı kesin...

Burada farklı modeller de var kaydirigubbakcemile

.

jjelibon yaptırdığın mobilyanın diğer resimlerini de ekleyebilir misin? bende kelebekten o mobilyayı çok beğenmiştim ama çok pahalı diye fiyatını öğrenince hemen vazgeçmiştim :) beyaz mobilyalar pahalı diye düşündüğüm için mobilyacıya sormadım bile :)

MELTEMRE... ben kelebeğin yatak odası takımını beğenmiştim.. ama bi yatak odasına 5.000 tl verilmezdi tabiki...
bende modeli aldım bi marangoza götürdüm.. kaydirigubbakcemile tamamen aynısını yaptılar bana yatak ve baza hariç 5 de 1 fiyatına..:lepi: başlık ne kadara geldi hatırlamıyorum...(Sanırım başlık hediye oldu yaa kafamçokkarıştı)
ama süper oldu takımım....

bu orjinali:
aaselin.jpg

Bu da benim yatak odamın bitmiş hali
dsc04198.jpg

Bukadar iyi olacağını düşünmüyordum. ama gerçekten hoş oldu..bence döşemeciye güvenebilirsin... kaydirigubbakcemile5" beğenmezsem almam" diye konuşursun başta tabiii...

istersen takımım tamamının resmini koyabilirim... şakkıdı

çok sağol gerçekten çok iyi bi örnek oldu yapılmışını görmek a.s.
ve iyi yapmış yaptırdığın yer tebrik ettim valla. peki yaptırdığın yere yaptırmaya nasıl karar verdin neyine göre seçtin canım :uhm:

ay bu arada avatardaki jelibonlarımız kardeş şekerim kaydirigubbakcemile5

tabiki hem burdan hemde reelden sana yardımcı olurum ne demek delikafadulden
bunu istemiş olman yeter :eek: işe yararsamda çok mutlu olurum hihoyyyt

konu toplamak adına bir örnek daha sırnaşık şey

197562bsim.jpg

zevklerimiz benziyor ya fikir vermek açısından çok yardımın olabilir şekerim :1hug:
tavsiyeler çok tuzlu olmasın yeter sırnaşık şey

bak bu örneğin sadeliği de hoşuma gitti. kumaş değişip azcık parlar, tokalar da değişirse belkim olabilerşakkıdı
ya aslında bi de başlıktan sonra tavana kadar devam eden ahşap panel gibi bişeyler oluyor yonlar da hoşuma gidiyor ama odam dar iyice boğar diye vazgeçmek zorunda kaldım :çok üzgünüm:

jjelibon yaptırdığın mobilyanın diğer resimlerini de ekleyebilir misin? bende kelebekten o mobilyayı çok beğenmiştim ama çok pahalı diye fiyatını öğrenince hemen vazgeçmiştim :) beyaz mobilyalar pahalı diye düşündüğüm için mobilyacıya sormadım bile :)

PapiBJK yatak odamın resmini koydum BURADAN girip bakabilirsin... kaydirigubbakcemile5

çok sağol gerçekten çok iyi bi örnek oldu yapılmışını görmek a.s.
ve iyi yapmış yaptırdığın yer tebrik ettim valla. peki yaptırdığın yere yaptırmaya nasıl karar verdin neyine göre seçtin canım :uhm:

Teşekkür dedrim meltem:1hug:
düşünülen modeli beğenmemiş , Üzgün bi şekilde eve giderken bir anda kapıda bi yazı gördük. içeri girmemizle pazarlığa başlamamış bir oldu... delikafadulden Türk filmi gibi oldu dimi -tatlicadiarzu-

neyse... tamamıyla tesadüf oldu.....
modelin gayet basit!!! ...sıradan!!! ....kolay!!! olduğu imalarıyla fiyatın inmesini sağladım..(ben varya ben delikafadulden ) utanmasam, ben yaparım dicektim :lepi:

Bende tasarımcıyım ..meslekten gelen bi detaycılık var...
çocukların başının etini yedim laelaelaelaelae tırstılar tabi benden ..beğenmezsem almıcamı ima ettim...

KISACASI ...K.pederimin'de deyimiyle:

Bir kumar oynadık kazandıkşakkıdı

Meltem...yapacağın en önemli şey..daha önce neler yaptıklarını görmek..referanslarını görmeden başlama...ip dikişine dahi bak...1kere yapılacak ve en az 10sene kullanacaksın +para veriyorsun...

:eek:klava: Ben senin var ya o avatarını yerim haa... :sm_cool:sırnaşık şey

jelibona hiç dayanamam walla ............ seni kardeş avatar ilan ediyorum :içelim:a.s.:1hug:

Son düzenleme:
X