Göz Makyajı istanbul'da kaş aldıracak yer

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Canım sana biyer tavsiye edebilirim...Sanayi mah. başında güzellik merkezi ben senelerdir oraya gidiyorum sahibi ve orda çalışan kıs harika kaş alıyor istersen özelden mesaj at adını vereyim...Çalışlanların hepsi kendi dalında profesyonel ayrıca....

CNM KUAFORun adını ozelden yazarmısın ha bıde kaca alıyorlar kaşı?:)

Göztepedeki yerin adını "açıkça" yazsanız arkadaşlar ??? Bakın diğer yerlerin adı adresi ve hatta kaça olduğunu bile yazmışlar :bbo: göztepede oturuyorken bahsedilen yerden bi haber olmak istemiyorum ve bu kaşları acilen bi şekle koydurmam lazım lütfen yardımcı olunnnnnnn :gitme:

ya arkadaşlar erdem kramer ya.uzman tvye bakın göztepede kaş alan bir bayan kaşın nasıl alındığını anlatıyor.işte o bayan.ayrıca orada uzmanları tanıtan bölümde var okuyun anlarsınız. valla bana uzak oldğu için gidemiyorum malesef.

Şu Göztepe'deki yeri ben de öğrenmek istiyorum arkadaşlar. Haftalardır uzatıyorum düzgün bir şekil verdirmek için ve herhangi bir yere gitmek istemiyorum. Adresi ve kaça aldığını da birisi özel mesaj atabilirse çoook sevinirim. Bir de gidip orda kaşlarını aldıran çok kişi var mı burda? Ve hepsi memnun mu gerçekten?

kızlar goztepedeki kuaför ilker yavrutürkmüş herkes cok memnun araştirdim internette bi sitede baya ovgu almış 20 tlmiş kaş haberiniz olsun

kızlarrr ya finallerim var bu ara öle çok uzak bi yere gidemicem ama bu kasların da alınması gerek artık! üsküdarda ya da ümraniyede yok mu bildiğiniz bi yer? bilen varsa özelden mesaj atabilrse çok mutlu olucam lütfennn :KK43:

bakırköyde biyer var alan bayanın ismi reyhan abla çok süper alıyor onun üstüne alan tanımıyorum 5 tl sanırım

kaşlarımı kadıköy göztepede gül abbasoğlu alıyor süperrr artık başkasına aldırmam ben kaş uzmanımı buldum

bizim burda da var ve randevulu kaş alıyor
o derece yani
sıraya giriyor insanlar kaş aldırmak için
güzel alıyor gerçekten

ben fatihde arzu kuaföre gidiyordum kendim almaya başlayıca uzun zamandır gitmedim en son gittigimde 5 tl idi r çok güzel alıyor kızlar ilgilelenlere duyurulur

kaşlarımı kadıköy göztepede gül abbasoğlu alıyor süperrr artık başkasına aldırmam ben kaş uzmanımı buldum

canim gul hanimin adres ve telefonunu yazarmisin gul hanimin ismini bu konuda cok duydum gercekten cok guzel kas aliyormus yazarsan sevinirim

kızlar beylikdüzünde deniz hanım var süper alıyor ilgilenenlere özelden msj atabilirim bilgileri beylikdüzünde kime sorsanız onu söylerler kaydirigubbakcemile2

acıbademin orda canım :hulya: eski yeride uyum evlerdeydi deniz kuaför diyee..

kizlar peki Besiktas`ta guzel kas alan bir yer var mi bildiginiz? Bana da lazim :/

kızlar beylikdüzünde deniz hanım var süper alıyor ilgilenenlere özelden msj atabilirim bilgileri beylikdüzünde kime sorsanız onu söylerler kaydirigubbakcemile2

canım kuaförün adını söyleyebilrmisin bide kaç paraya alıyorrr?

deniz kuaöre gttm bugün adı değişmiş sema kuaför olmş yalnız ben hiç memnum kalmadım kadından:KK43:

X