Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kesinlikle okuyun kızlar :)

sophia92

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2009
474
0
link==> Göğüs Büyüten Bitkiler
reklam gibi oluyor biliyorum fakat burayı okumanızı tavsiye ederim göğüs büyüten bitkilerle ilgili güzel bie araştırma aklinialirimsmile
*çemen otu
*rezene
*cüce palmiye (bulamayana kapsülleri var link atablirm)
*kimyon ve çörek otu akannehir
*yabani hint elması

ayrıca
bunu yazan bir Doktor ve kendisi de bir çay adından bahsediyor. Bustea diye sempatiksalakcinni ama aradım sadece göğüs büyütmek içn bi tencereye koyulan içine atılan bi kaç ot tarifinden bşka bişe bulamadım kaydirigubbakcemile2

tarif te şu
bir tncereye yarm ltre su koyup içine 250 r. çemen otu filizi 2 çimdk anason,feleğen,frenk kimyonu,dereotu,rezene,meyan kökü,mercen köşk ve limon otu atıp kaynatın günde 2 bardak için :1closedeyes:
bu kadrrr
kıslar hepnize Allah istedğnz boyda memişler versn Şeniz

Son düzenleme:
bustea yı buldum kzılar :emir_bebek:
bakınızz Bustea! Dr. Duke's Recipe.
ingilizcedir googledan çevrnce bu çkıo pek anlaşılır deil ama kaydirigubbakcemile3

Yeni Bustea Geliştirme Çay Doktor James Duke tarafından orijinal reçete üzerinde hala bitkisel ilaç en iyi astar onun kitabı "Yeşil Eczane", temel alır. Göğüs geliştirme için otlar ve kullanımı üzerine bölümünde, Dr Duke remarked eğer kızı o onun yerine bu çay içmek cerrahi implant var tercih edeceğini büyük göğüsler istedim.

Bu özel karışım organik yetiştirilen boyotu, meyan kökü, rezene, kimyon tohumu, dereotu, fesleğen, limon, anason ve mercanköşk oluşur. Her zaman olduğu gibi Dr Duke ile bu karışımı etkinliği, lezzet ve formüle edilmiştir genel sağlığı için.

sipariş etsemm mi ki 9.95$ ne kdr oluo tam olrk aklinialirimsmile

Ayy cnm kesin çözümse ne güzel olur ama doktorlar hepsi geçici dior bizi üzüyolar

bustea yı buldum kzılar :emir_bebek:
bakınızz Bustea! Dr. Duke's Recipe.
ingilizcedir googledan çevrnce bu çkıo pek anlaşılır deil ama kaydirigubbakcemile3

Yeni Bustea Geliştirme Çay Doktor James Duke tarafından orijinal reçete üzerinde hala bitkisel ilaç en iyi astar onun kitabı "Yeşil Eczane", temel alır. Göğüs geliştirme için otlar ve kullanımı üzerine bölümünde, Dr Duke remarked eğer kızı o onun yerine bu çay içmek cerrahi implant var tercih edeceğini büyük göğüsler istedim.

Bu özel karışım organik yetiştirilen boyotu, meyan kökü, rezene, kimyon tohumu, dereotu, fesleğen, limon, anason ve mercanköşk oluşur. Her zaman olduğu gibi Dr Duke ile bu karışımı etkinliği, lezzet ve formüle edilmiştir genel sağlığı için.

sipariş etsemm mi ki 9.95$ ne kdr oluo tam olrk aklinialirimsmile

e canım evde kendimizde yapamaz mıyız bunu malzemeleri belli nasılsa bilmiyorumkismile

ayh..çörek otu yağı, çilek yağı, küç derken, birde bunu yaparsak hepimiz birer Pamela Anderson oluruz herhalde :jeyyar:

ya ben bir haftadır çörekotu yağı kullanıyorum sadece dolgunluk var 78 de kaldı...

orası öyle de bakıyorsun büyümüş gibi ölçüyorsun yok aynı... morali bozuluyor insanın..