Lekeler, Çiller Madêcassol (sivilce Lekeleri,çatlaklar,yaralar...)

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Söylerim tabiki.ama ben artık dert etmiyorum eskisi gibi kendi hallerine bıraktım :) Fakat bir dermotoloğa danışarak "tretin" krem kullanabilirsin ama lüften kafana göre kullanma. Bu krem cildi yavaş yavaş soyuyo. Bende kullandım ama ilginçtir ki cildim hassas olduğu halde hiç soyulmadı. Fakat kullanan bazı arkadaşların yüzlerini fena yaptı.

evet.tretin aşırı soyucu bir etki yapıyor.o yüzden kullandığın dönem güneşe çıkmamak lazım.kışın kullanmak daha uygun olur.
acaba bu madecassol nasıl bir etki yapıyor. oda tretin gibi soyuyor mu cildi?

bende sivilce lekelerimden çok şikayetçiyim çok değiller ama yinede pürüzsüz olsun istiyosun cildinin bu bahsettiğiniz ilaç kortizon falan içeriyormu acaba birde soyulma falan yaparmı ki???CADIARZU

BENDE Bİ SOYULMA OLMADI AMA DİKKAT EDİN 1 HAFTADAN SONRA 2-3 GÜNDE BİR KULLANIN TAHRİŞ OLABİLİYOR BEN FEDA ETTİM KENDİMİ DENİYİM DİYE 1 HAFTADAN SORA KIZARIKLIK OLDU.. SİZ ÖNCEKİ DEDİĞİM GİBİ KULLANIN YANİ 1 HAFTA SONRA 2-3 GÜNDE 1!şutarafagitti

dışarı çıktığımda hemen alıcam ya çok teşekkürler valla ilaç gibi geldi sengözlerimebaksanab:Roflol:

biyerde de lekeler için fucidin demişlerdi.gerçi o günelş lekeleri olabilir ve sanırım soyarak iyileştiriyor. sizin söylediğinizde acaba güneş lekelerine iyi gelirmi acaba?

Güneş lekelerini geçirir mi hiç bilmiorum canım ama sanmıorum.. bende fucidini duydum onu da denicem inşallahsiwilce lekeleri için. ya bu arada alakasız olcak ama bişii sorcam kızlar bu yasmin d.k.hapı ilk hafta siwilce çıkarıor mu ya fisfisfis benim hiç çıkmazdı normalde yaklaşık 5-6 aydır ama kullanmaya başladıktan sora (işte 1 haftadır) çıkmaya başladı:çok üzgünüm:

arkadaşlar daha önce yazdım ben bu krem mucize bişey sivilcelere faydası yok ama sivilce izlerini yok ediyor ben mart ayından beri kullanıorum ve yüzümde sivilve izinde eser yok bence kesin kullanın ama sabır gerekiyor inşallah faydasını görürsünüz artık yüzümde sivilce izi yok ama makyaj altı kremi olarak kullanıorum içinde ıtır ve lavanta esansı olduğu için çok hoş bi kokusu var

tek kelime kesinlikle kullanın benim kullanmadığım ilaç kalmadı (hepside çok pahalı ilaçlardı)ama şuan çok şükürrr

tülaycım yaşın 17 görünüyor daha çok gençsin acaba cilt kendini o yüzden mi daha çabuk yeniliyor diye düşündüm sen bu kadar kesin bi sonuç alınca çünkü sivilce izini geçirmek çooooook zor. bi de bi arkadaşa doktor iz bikaç yılda geçer demiş benim tam on sene önceki izim şuanda yüzümde mevcut valla. hiç biyere kıpırdamadısenağlama

tülaycım yaşın 17 görünüyor daha çok gençsin acaba cilt kendini o yüzden mi daha çabuk yeniliyor diye düşündüm sen bu kadar kesin bi sonuç alınca çünkü sivilce izini geçirmek çooooook zor. bi de bi arkadaşa doktor iz bikaç yılda geçer demiş benim tam on sene önceki izim şuanda yüzümde mevcut valla. hiç biyere kıpırdamadısenağlama

tiramisu haklısın ama bende 12 yaşından beri sivilcelerle savaşıyorum 5 yıldır kullanmadığım ilaç kalmamıştı 6 aydır madecassol kullanıyorum ve memnunum deneyin bi zararı yok inan pişman olmayacaksın Allah şifasını verir inşallah

tülaycım saol valla deniycem. yalnız merak ediyorum senin izlerin derin miydi yüzeysel mi? benimkiler çok derin diil ama pek yüzeysel de :1no2:sayılmazlar

kızlar bende burda okudum evdede vardı kullanmaya başladım benim omuzlarımda yazın sivilceler çıkar ama küçük küçük onların izleri ise hep kalır bir haftadır aklıma geldikçe sürüyorum bakalım sanki yok olmaya başladılar gibi gelişmelerden haberdar edicem.

ya karar veremedim denesemmi denemesiemmi, o kadar kötü ki sivilce izlerim. deniyim dimi yaa

pamukcum dene bence aklında kalıcagına dene yanı
bızde ne zamandan berı varmıs bı yaralı bıldırcın bulduk dıkıs atıldı ona kullanıyoruz su anda

canım inş.faydalı olur benimkide derin deildi ama dediğin gibi yüzeysel de sayılmazdı orta dereceli yani sabırla kullanman gerekior ama

Arkadaşlar ben de bu gün kremi aldım ve kullanmaya başladım.Benim de yüzümde eski sivilce izleri var ve yazın güneş bunları daha da belirginleştirdi.Gelişmeleri kremi merak eden arkadaşlar için yazacağım.

X