Anadolu yakasnda doum iin hangi hastaneyi semeliyim

o_efruz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2007
104
0
pendikte oturuyorum doğumum ve rutin kontrollerim için hangi hastaneyi önerirsiniz yardımcı olursanız çok sevinirim

pendikte oturuyorum doğumum ve rutin kontrollerim için hangi hastaneyi önerirsiniz yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba o_efruz bende bayramoğlunda oturuyorum hamile değilim ama hastane konusunda bende gebelik planladığım için çok araştırma yaptım
pendik özkan hastanesi bir arkadaşım doğum yaptı çok iyi bir yer olduğundan söz etti fakat ben şikayetim var .com da orası ile ilgili birsey okudum ve biraz evhamlı birisiyimdir sanırım bu benimle ilgili ama hemen soğudum üstkaynarcada nenehatun doğum evi içinde güzel seyler duydum birde kartalda özel umut hastanesi var oradada 1,5 ay sonra bir tanıdığım doğum yapacak çok memnun ben şu anda john hopkins 'e gidiyorum anadolu sağlık merkezine bende memnunum ama hamilelikte durum daha farklı oluyor tabiki bende araştırma içerisindeyim içime sinmeyen birseyler olursa (inşallah tabii hamile olursam)hemen değiştirebileyim diye umarım yardımcı olabilmişimdir Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah bye

efruzcum bende kartal da oturuyorum 1 aylık hamişim...bende kartal da özel umut hastanesi var oraya gidiyorum...çok iyi bakımlı bir yer çok detaylı inceliyorlar laboratuarları da çok iyi benim çok arkadaşım orda doğum yaptı ve hep oraya gidiyorlar doktor olarakta birsen hn. kadın doğum uzmanı çok memnun kalıcaksın üstelik bebek için yoğun bakım anne için yoğun bakım üniteleri var bence doğum için ideal bir yer ben bugün ordaydım ve çok ilgilendiler...üstelik ssk ve özel sigortada geçiyor...randevusuz gidebilirsin...yardıma ihtiyacın olursa özel msj atabilirsin cnm...bol şans

Anadolu yakası anneleri nerede doğum yaptınız ve hamişler nereye gidiyorsunuz? Bende doğum için bu aralar Anadolu yakasında harıl harıl hastane araştırıyorum, duyduklarınızdan ziyade kendi deneyimlerinizi paylaşırsanız çok daha iyi olur bence, çünkü bu çok önemli bir konu

ben de 7 yıl önce Pendik Özkan hastanesinde doğum yaptım.O zamanlar Paspalın bahsettiği Birsen Hanım oradaydı.Çok iyi bir doktor,çok memnun kaldım.Hastaneden de çok memnun kalmıştım.Birsen Hanımı da yakından takip ediyorum,umut hastanesinde olduğunu biliyordum.Bir yıl kadar sonra 2.çocuğu düşündüğüm için yine Birsen Hanımı arayıp bulmakta kararlıyım.Kesinlikle tavsiye ederim.

slm cnm ben sana bır kac alternatıf vereyım

özel umut hastanesı (kartal) annem orda bazı tedavılerını oldu cok ılgılenıyorlar...

kartal hospıtal (kartal) ananem orda amelıyat oldu ve amelıyat oncesı 2 gun amelıyat sonrası 4 gun yattı. cok ılgılenıyorlar....

özel dünya hastanesi (maltepe) abım amelıyat oldu. annem orda tedavı gordu.ve esımın aılesınden 2 kısıyı orda tedavı ettırdım. temız ve ılgılıler..

uzak gelırmı bılemem ama üst kaynarcadakı nene hatunda ıyı cnm

cnm bıldıklerım bunlar umarım dogru dr ve hastaneyı bulursun

Ben ümraniye Erdem Hastanesinde Yaptim çok Temiz Ve Ilgili Bi Hastane Bence En önemlisi Hastanede Yenidoğan Bakim ünitesi Ve Acil Durumlar Için Tam Teçhizatli Olup Olmadiği çünkü Herşey Olabilir Tedbirli Olmak Lazim

bende araştırıyorum medipol(koşuyolundaymış) yada medicana(ümraniyede) yı öneriyorlar.

tearful bende medipol koşuyolunda ki onu da araştırıyorum ama umuta gidiyorum birsen hn.çok iyi kendim gittiğim için beğeniyorum yenidoğan ünitesi falan da var bence umut birsen hn....ayrıca referansıda çok kadının...çokta tatlı dilli...

Merhaba o_efruz bende bayramoğlunda oturuyorum hamile değilim ama hastane konusunda bende gebelik planladığım için çok araştırma yaptım
pendik özkan hastanesi bir arkadaşım doğum yaptı çok iyi bir yer olduğundan söz etti fakat ben şikayetim var .com da orası ile ilgili birsey okudum ve biraz evhamlı birisiyimdir sanırım bu benimle ilgili ama hemen soğudum üstkaynarcada nenehatun doğum evi içinde güzel seyler duydum birde kartalda özel umut hastanesi var oradada 1,5 ay sonra bir tanıdığım doğum yapacak çok memnun ben şu anda john hopkins 'e gidiyorum anadolu sağlık merkezine bende memnunum ama hamilelikte durum daha farklı oluyor tabiki bende araştırma içerisindeyim içime sinmeyen birseyler olursa (inşallah tabii hamile olursam)hemen değiştirebileyim diye umarım yardımcı olabilmişimdir Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah bye

canım Allah hepinize hayırlı doğumlar nasip etsin öncelikle...ardından da john hopkins ASM 7 yıldızlı bir otel gibi...hamile olduğum zaman gitmeyi düşünüyordum ama artık düşünmüyorum...birçok arkadaşım orada doğum yaptı bazısı memnun bazısı değil...heleki birisi var o bayağı bi bahtsız oldu ya..bebek sağlıklı dünyaya geldi ama kalça çıkığını farkedemeyen doktorlar sebebiyle canı çok yandı yavrunun...doktor doktor gezdiler operasyon geçirdi bebek yaşına girmeden...valla canım iyice doktorunuzu araştırın derim..özkan hastanesi gayet güzel ben kısmet olursa ya özkan da doğum yapmayı isterim ya da nene hatun da..bu adamlar işinin piri özellikle nene hatun...aman kızlar dikkat kalça çıkıklığı olup olmadığını kontrol ettirin...el ile düzeltilecek bir durum fark edilmezse başınıza iş açabilir...

hepinize sevgiler..hayırlı olsunyerimseniben

ben medipole gidiyorum çok memnununm ilgi çok güzel, odaları temiz bakımlı ,hemşireler dr'lar çok bilgili ben kesinlikle tek geçerim.dr leyla altuntaş'a gidiyorum çok şeker istediğim zaman rahatlıkla cebini arayabiliyorum
tavsiye ederim..

canlarım benim hepinize çok ayrı ayrı çok teşekkür ederim ilginiz için ben henüz buralarda yabancıyım pek fazla bilgim yok neresi nasıldır iyimidir güvenlimidir ki söz konusu bebek ve doğum olunca insan çok daha titizlikle hareket etmek istiyor henüz hamile değilim ama inşallah olabilirim şuan içim daha rahat sayenizde bilgileniyorum yardımlarınız ve cvplarınız için sağolun sevgiyle kalın

canım çok teşekkür ediyorum verdiğin bilgiler için bende henüz hamile değilim ama düşünüyorum insan kendini emanet ediceği doktorlara güvenmek istiyor ve bütün hastanelerin doğumla ilgili olumsuz haberleri mutlaka var düşünüp kalıyorsun asm ninde çok iyi olduğunu duydum ama biraz pahalı bir hastane sanırım ben ssklıyım nasıl olur bilmiyorum ilgilendiğin için tekrar teşekkür ederim.

erguvan bende medipol leyla hnma gitmek istiyorum nolur bana yardımcı ol nasıl iyi bir doktor mu en önemlisi ilgilimi??? onlinesın umarım cvp yazarsın

Üsküdarda Yunus Emre Hastanesine gidiyorum. 40 lira ödüyorum fark ücreti. Hastanenin tuvaletleri temiz oldu mu bana yeter. Burası da öyle. Ama sana uzak tabi.fisfisfisfisfisfis

Ben Maltepede Oturuyorum Ama Kaynarcada özel Nene Hatun Hastanesinde Dr Neslihan Alan A Gidiyorum Ve çok çok Memnunum Allah Izin Verirse Doğumumda Orda Olucak

X