kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

ben bu yüksek bellere alışamadım yaa. biraz daha fazlalaşsın belki gözüme normal görünür..yerimseniben

ben bayıldım walla
hemen edindim 1 tane
buldukça alıcam bayanssulusmile
bi tane de kaşe kumaş aldım kışlık diktircem terziye
az kilo verince de eteklerine dadancam aklinialirimsmile

ben bunu skinny jeanla ve topuklu çizmelerle kombinlerdim. çok hoşmuş..

belki içindeki açık tonda bir pantalonla olabilir.. ama zor kombinlenecek birşey gibi..

e bunu herşeyle giyersin canım.. İçine askılı body de giyebilirsin kayık yaka tişört de.. altına tayt ya da dar pantalonla hoş olur..

Siyah ceketin önü göğüs kısmından ipliydi ama ben sevmeyip kestimYürüdükçe geriye gidiyor canım ya.Tamam şık ama...Bne önce straplezle giyerim diye düşündüm ama açılma payını da düşünüyorum.Acep yakaya bir şeyler mi taksam şal,fular gibi.

kotun üstüne falan mı giyeyim
aa acaba saten baby doll er var laciver bi tane giysem altına.. bu toğlum hazır mı acep böyle bir şeyekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

:kedi:

hmm.. beni düşündüren tek kollu olmasıişte.. Bir kol çıplak komik olmazmı acep?

ben de füme hırka da var ayakkabı da. Dur biraraya getitip pembe kombine yükleyeyim orda bakarız nasıl olmuş..kaydirigubbakcemile2

hırkaaaaaohaoldumsmile

işte ben de bilemedim neden ayıla bayıla aldıysambilmiyorumkismile

toğlum ne ayol,toplum mu kaydirigubbakcemile3 sallasana sen onları aklinialirimsmile tarz olur bak sonra peşinden gelirler opuyorumnanaktan
koyu laci bi skinny giyebilirsin altına
ha dersen ki olmuo içime sinmiyo
bikini üstüne giy bunu,altına da içindeki renklerden bi parmak arası oh mis

bi kol çıplak hiç de kötü olmas,tarz olur bence,mükemmel de olurzemuszemus

pembe kombine ekleyince link de wer bakalımmsempatiksalakcinni

hımm yeşil olan hırkayı yine dar lacivert bi skinny ile giyebilirsin gibime geldi:eek:

yaşın kaç kız merak ettim,rep yaz eer utanıyosan... dier bluzu ona göre kombinlicem opuyorumnanaktan

niye giyemiyosun ki bebem
yeni moda yüksek bel kumaşlar
ben bayılıyorum
misal;

foto alıntıdır*

Ay canım ya bilmiyorum bir garip geliyor.Yağmurluk'un da dediği gibi biraz gözümün alışmasını beklerim herhalde.Yoksa böyle bir modanın gelmesine sevindim.Hem daha sağlıklı hem de bellerdeki yağlar giderbayanssulusmile

yağmurlukcum bak kuşumm hiç de acaip deillerrr bence süperler ki seninki siyah,daha şık durur:kedi:

hatta ve hatta beline de şu kemerlerden al,kırmızı olabilir mesela:jeyyar:

Ben bu kombinasyona bayıldım.Çok asil duruyor.Kontes dediğin gibi yüksek bel kumaş ama çok şık.
280igpl1.jpg

toğlum ne ayol,toplum mu kaydirigubbakcemile3 sallasana sen onları aklinialirimsmile tarz olur bak sonra peşinden gelirler opuyorumnanaktan
koyu laci bi skinny giyebilirsin altına
ha dersen ki olmuo içime sinmiyo
bikini üstüne giy bunu,altına da içindeki renklerden bi parmak arası oh mis

bi kol çıplak hiç de kötü olmas,tarz olur bence,mükemmel de olurzemuszemus

pembe kombine ekleyince link de wer bakalımmsempatiksalakcinni

hımm yeşil olan hırkayı yine dar lacivert bi skinny ile giyebilirsin gibime geldi:eek:

yaşın kaç kız merak ettim,rep yaz eer utanıyosan... dier bluzu ona göre kombinlicem opuyorumnanaktan

hahahaa ne utaniim kızaklinialirimsmile.. Gören 26-27 olduğumu iddia etse de 34 yaşındayım maaşallahh.. :nazar:

evet yeşil olan laci yle güzel durur doğru diyosun.vereliniortak/FONT]

yağmurlukcum bak kuşumm hiç de acaip deillerrr bence süperler ki seninki siyah,daha şık durur:kedi:

yahu yapabilirsem bu akşam bi giyim de öle çekiyim.. farz oldu zaharbayanssulusmile

Son düzenleme:
ben bayıldım walla
hemen edindim 1 tane
buldukça alıcam bayanssulusmile
bi tane de kaşe kumaş aldım kışlık diktircem terziye
az kilo verince de eteklerine dadancam aklinialirimsmile

hah iyi dedin.. alt kısmın zayıf olmadı lazım bu yüksek belliler için.. Ben tipik türk kadınıyım anacım.. Boyum uzun ama ne yesem aşağıda toplanıtokaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hah iyi dedin.. alt kısmın zayıf olmadı lazım bu yüksek belliler için.. Ben tipik türk kadınıyım anacım.. Boyum uzun ama ne yesem aşağıda toplanıtokaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

aynen aynen
o yüzden rejimdeyim sempatiksalakcinni

dier bluzu kahve ya da krem bir pantolon ile giyebilirsin,kumaş olcak tabi.
yine altına topuklu papi.
ama eğer bedeni olursa annene ver derim
ya da ablan varsa ona ver...
bence biraz büyük işi bu desen vs itibari ile

Son düzenleme:
@ dersane

beyaz olani ben olsam dar paca koyu mavi kot ile giyerdim, güzel bir kolye hos olur. kontessin dedigi pantolonlarla da gayet güzel olur, siyah pantolonla.

o fermuarli seyi bence at, yani asla kombin edemiyecegim bir parca, benim dolabiam da girer böyle seyler sonra ugras dur.. sonunda atiyorum genelde

süveter bence hosmus, icine siyah gömlek giyerdim ve altina ince cizgili kadifeli bir etek giyerdim söyle
52292_Cordrock-33923_xxl.jpg

ve düz tabanli cizme. öyle klasik ve hos olur.

siyah triko ceketin altina yine dar paca bir kot giyerdim boynuma bir sal, ve o salin rengine uygun icinden bir penye giyerdim...

içine beyaz giyilebilir (şuan başka renk gelmedi aklıma)
altına dar siyah kumaş kapri
gömleğin de önü açılacak,kolları kıvrılacak
hafif bi mont-gömlek havası sempatiksalakcinni
yine takılarla süslenebilir

heh bak anlatmak istediğimi şöyle fotoliyim

annemin bi kazağı var,yıllardır çok beğenirim
o da hiç giymes,kalın diye...
az önce bana bağışladı çok mutlu oldum :dance:

@ dersane

beyaz olani ben olsam dar paca koyu mavi kot ile giyerdim, güzel bir kolye hos olur. kontessin dedigi pantolonlarla da gayet güzel olur, siyah pantolonla.

o fermuarli seyi bence at, yani asla kombin edemiyecegim bir parca, benim dolabiam da girer böyle seyler sonra ugras dur.. sonunda atiyorum genelde

süveter bence hosmus, icine siyah gömlek giyerdim ve altina ince cizgili kadifeli bir etek giyerdim söyle
52292_Cordrock-33923_xxl.jpg

ve düz tabanli cizme. öyle klasik ve hos olur.

siyah triko ceketin altina yine dar paca bir kot giyerdim boynuma bir sal, ve o salin rengine uygun icinden bir penye giyerdim...

Teşekkür ederim.Bu arada eteğe bayıldım.Öyle bir etek mi alsam acababoshayallersmile

Teşekkür ederim.Bu arada eteğe bayıldım.Öyle bir etek mi alsam acababoshayallersmile

benim böyle bir etegim vardi herseyle kombinleyebiliyordum, acik krem rengiydi hemen hemen bu boyda. hem cok rahatti hem de cok farkli kombinleyebiliyordum, dügüne de giydim okula da o zamanlar.. yani kullanisli..

gri simli tayt...
aklıma tunik misali bol siyah kazak + siyah ugg'dan başka bir şey gelmiyor

X