kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

kızlar bu renk ve model bi palto
krem kısa bot
ve siyah skiny jeans üçlemesine nasıl bi çanta gider sizce

Eki Görüntüle 112817

aynı üçlemeyle ama krem botun yerine siyah çizmelerimle de kombin edebilmeliyim çantayı..gerçi baştan ayağa siyah olunca kırmızı ya da fuşya süper oluyor ama krem botlarla nasıl olur ki...:26:

krem-siyah-bordo'lu bi çanta uydurdum ben
ama derimsi değil
kumaş kareli türdeki çantalardan
çok modern bir hava verir:KK31:

bahsettiğin siyah çizmelerle de uyar
ama bulamam öyle bi şey diyorsan
kırmızı-fuşya değil de
düz bordo bi çanta öneririm
daha ağır durur
hem kışa da daha uygun

kontesim eldivenler güzel tüylerinden kurtul tabee :p
ayşegülcüm krem veya siyah çanta kullanma çok kapar kırmızı bordo olabilir ya da farklı çarpıcı bir renk :)

cnm bunlardan mı bahsediyorsun..:26:

$ÇANTAAA2.jpeg

$ÇANTA4.jpg

$KUMAŞ KARELİ ÇANTA.jpeg

renk itibariyle bahsettiklerim onlar evet ama tarz itibariyle kesinllikle onlar değil

çok canlı renkler kombini baside indirgeyebilir bence, bordo deri sade bi çanta işini görecektir (karelilerden vazgeçtim,bordo daha iyi)
tarz olarak ise ;
şu modeller kullanışlıdır

ya da portföy çanta tercih edebilirsin

modaya uygun , tarz olursun :KK19:

bugün bordo çanta bakmaya çıkmıştım güya ama mont ve çanta aldım :KK1: resimlerini eklerm... renksiz gyinmeyi sevmiyorum ama elim hep siyah beyaz ya da kremllre gidiyor biraz renklendirmem lazım kombni...:KK31:

bugün bordo çanta bakmaya çıkmıştım güya ama mont ve çanta aldım :KK1: resimlerini eklerm... renksiz gyinmeyi sevmiyorum ama elim hep siyah beyaz ya da kremllre gidiyor biraz renklendirmem lazım kombni...:KK31:

ben de siyah-beyaz-krem çok az alırım ama alınca da en çok onları giyerim çünkü her bi şeyciğe uyarlar:KK61:
fotoları en kısa zamanda bekliyoruz canım.

ben de siyah-beyaz-krem çok az alırım ama alınca da en çok onları giyerim çünkü her bi şeyciğe uyarlar:KK61:
fotoları en kısa zamanda bekliyoruz canım.

bunları aldım cnm ve krem kısa bir ceket... yine aynı şekilde kombin etmeyi düşünüyorum siyah skinny jeans, krem bot veya siyah çizme ama renk yok işte hangi renk gider bu kombine sizce...:26: veya başka nasıl bir kombin yapabilrim...:26: pembe bir atkı ???? :26: :KK31: :KK37:

$Photo-0079.jpg

$Photo-0078.jpg

bunları aldım cnm ve krem kısa bir ceket... yine aynı şekilde kombin etmeyi düşünüyorum siyah skinny jeans, krem bot veya siyah çizme ama renk yok işte hangi renk gider bu kombine sizce...:26: veya başka nasıl bir kombin yapabilrim...:26: pembe bir atkı ???? :26: :KK31: :KK37:

Eki Görüntüle 114022

Eki Görüntüle 114023

bu montu bahsettiğin siyah skinny+krem bot ile kullanabilirsin
pembe atkı da olur ama o diğer resimdeki çantayı ben uyduramadım ne yazık ki :KK50:

bebişim bu ceket değil ama hırka sanki?
beyazla olur ama siyaha yakıştıramadım ben
daha çok açık renklerle süper olur bu
uçuk pembe,somon rengi vb

evt ya neden sürekli ceket diyorsam :KK53: önü düğmeli herşey cekettir benim için :KK66:

cnm o resimdeki kreme siyah uymuyor evt ama ben siyahla denedim gayet oldu diğer renklerle de denicm cnm saol..:KK71:

çanta işi aklımı karıştırdı bana olur gibi gelmişti :KK59: onun için de ayrı bir kombin mi yapcm demek ki ama nasıl bişe..:26:

X