kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

merhaba kontescim topiğini yeni gördüm bayaa geride kalmış 34. sayfaya kadar inceledim, bende eklerim bişiyler aynen dolabın önünde çıplak çıplak dakikalarca bakarım :KK1:

görüşürüz canım :KK71:

topik baya ıssızlaştı,nerelerdesiniz hanımlar huuuu:96::96:

bu ara annemin gençlik cicilerini değerlendirme yoluna girdim.

açılış lacivert kaşe bir kaban ile oldu.

sırada da yüksek belli yün bir etek var:KK49:

zamanında almış olduğum böyle bi çizmem var ama hala ne ile giyebileceğimi bilmiyorum biraz spor tarzında

$Divaresse_476176.jpg

bu çanta için acil kombin fikri istiyorum... gece neyse de günlük hiçbirşeyle yakıştıramadım sanki...:26:

$Photo-0079.jpg

bu çanta için acil kombin fikri istiyorum... gece neyse de günlük hiçbirşeyle yakıştıramadım sanki...:26:

Eki Görüntüle 123582

ben de bunu gecelik hiç bir kombine yakıştıramadım :26: gece için kaba bir çanta ama günlük için çok ideal
kahverengi petrol mavisi ile çok hoş gidiyor bence
kot + kazak + ugg ile kombinleyebilirsin
onun dışında; uygun renkteki triko elbiselerle de olur

ben de bunu gecelik hiç bir kombine yakıştıramadım :26: gece için kaba bir çanta ama günlük için çok ideal
kahverengi petrol mavisi ile çok hoş gidiyor bence
kot + kazak + ugg ile kombinleyebilirsin
onun dışında; uygun renkteki triko elbiselerle de olur

cnm ben bu çantayı günlük kullnmak istiyorum gece de oluyor ama çok fazla seçenek yok tabii uygun ayakkabı- mont uyumu yakalayabilirisem renklere bi türlü karar veremiyorum almasaydım keşke..:31:

cnm ben bu çantayı günlük kullnmak istiyorum gece de oluyor ama çok fazla seçenek yok tabii uygun ayakkabı- mont uyumu yakalayabilirisem renklere bi türlü karar veremiyorum almasaydım keşke..:31:

krem renk ile çok iyi olur canım bu
uçuk pembe ile olur
ya da açık bi hardal sarısı gibi,sütlü nescafe rengi gibi şeylerle hoş olur
umarım anlatabildim:26:
kahverengi aslında bir çok renkle gider,uygun biz çizme ayarladın mı işin daha da kolaylaşır
ben petrol mavisi ile gri ile de kullanıyorum kahverengini:92:

evt cnm kremolan başka..
şu resimdeki gibi.. onu da siyah ve beyazla kombinleyebilrim diye almıştım ama başka hangi renklerle gider bi fikrim yok.....

Eki Görüntüle 114084

resimdeki krem kazak çok hoş ama sıfır göbekli olmak laazım
böyle kısa kazaklarda fazla fırlıyıor göbek ama çok şıkmış
ben de de kilo yok 49 kiloyum ama çoık az göbek varr

Uploaded with ImageShack.us

böyel dantelli ince duran kalın kaba olmayan bir kazak hoşuma gidedimeslektede kotlada giyilir :)

sizcee ???

Son düzenleme:
krem renk ile çok iyi olur canım bu
uçuk pembe ile olur
ya da açık bi hardal sarısı gibi,sütlü nescafe rengi gibi şeylerle hoş olur
umarım anlatabildim:26:
kahverengi aslında bir çok renkle gider,uygun biz çizme ayarladın mı işin daha da kolaylaşır
ben petrol mavisi ile gri ile de kullanıyorum kahverengini:92:

cnm fotoda kahverengi gibi durmuş çanta ama normalde siyah ve yüzeyi parlak simler var fotoda da görünüyor o simler olmasa daha kolay olurdu işim sanki ama parlak olduğu için uydurmakta zorluk çekiyorum ...

çizme değil de krem scooterım var onunla kombin etmeyi düşünüyorum +siyah skiny jeans-mavi bi jeans olmaz gibime geliyor- mont olarak da yine krem düşünüyorum hayalinde canlandır bi nasıl olur :KK31::KK31: ya da senin bambaşka bi kombin gelirse aklına resimli rica edicm bu sefer :KK69:

cnm fotoda kahverengi gibi durmuş çanta ama normalde siyah ve yüzeyi parlak simler var fotoda da görünüyor o simler olmasa daha kolay olurdu işim sanki ama parlak olduğu için uydurmakta zorluk çekiyorum ...

çizme değil de krem scooterım var onunla kombin etmeyi düşünüyorum +siyah skiny jeans-mavi bi jeans olmaz gibime geliyor- mont olarak da yine krem düşünüyorum hayalinde canlandır bi nasıl olur :KK31::KK31: ya da senin bambaşka bi kombin gelirse aklına resimli rica edicm bu sefer :KK69:

Goldrausch! - Freizeitoutfit - stylefruits.de

bu tarz bisey olabilir, renk olarak demiyorum salini renkli tutup ayakkabilari siyah giyebilirsin. cok tasli da bir yüzük tak.. yada saat paril paril parla.. ona kremde gider siyahda beyazda

bir de bu ara siyah ile şu rengi çok yakıştırıyorum

bahsettiğin krem renk ile de hoş olabilir ama model bilmediğimden emin olamıyorum canım

Son düzenleme:

bir de bu ara siyah ile şu rengi çok yakıştırıyorum

bahsettiğin krem renk ile de hoş olabilir ama model bilmediğimden emin olamıyorum canım

çok hoş kombinler bunlar..ama bunları giyebilmem için havaların ısınması lazım biraz yoksa donarım blazerla falan ...:18: ama uygun zamanda denerim...

bu modelin krem olanı cnm çok hoş bir rengi var ama resmini bulamadım...

$SCOOTER.jpeg

etek ceket değil de daha çok mont veya kaban + kot birleştirmeyi düşünüyorum ama???:KK31::KK31:

Son düzenleme:
X