Doğal Saç Bakım Kürleri Saç telleri nasıl kalınlaşır?

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.856
29.741
60
Gerek ince telli, Gerek ise seyrek saçlarınız artık bakıma mı gerek duyuyor ? O zaman saçlarınızı güçlendirecek ve gürleştirecek bitkisel kür tarfini paylaşıyoruz sizler ile.
Zayıf ve seyrek saçlar için Suna Dumankaya’dan süper bir formül. bu tedavi kürünü uyguladığınızda sonuçlarına inanamayacaksınız.
İşte malzemeler:
200 gr. saf zeytinyağı
10 adet ceviz veya fındık içi
1 tatlı kaşığı toz kuru maya
Maskenin yapılışı:
200 gram saf zeytinyağına 10’ar adet ceviz ve fındık içi atın. Bunu benmari usulü 15 dakika kaynatın. Ilıdıktan sonra bir tatlı kaşığı toz kuru maya koyun. Karışımı saç diplerine sürüp streç filmle sardıktan sonra iki saat bekletin. Bunu haftada bir uygulayın. Saçlarınızı yıkamak için de zeytinyağlı sabun kullanın
bakımlı saçlar, dolgun saç telleri için, dolgun saçlar, kalın saç telleri, kalın saçlar, saç bakımı, Saç derinize faydalı olan yağlar, saç dökülmesi, Saç kırıkları, saç kırıklarınız oluştuğunda, Saç kırıklarınızın artması, saç kökü, Saç telleri nasıl kalınlaşır, Saç tipiniz, saçların çabuk dökülmesine yol açan etkenler, Saçlarınızın incelmemesi için, sağlıklı saçlar

Son düzenleme:
paylasım icın tesekkurler denendımi acaba etkısını goren varmı kızlarr:KK17:

paylasım icın tesekkurler denendımi acaba etkısını goren varmı kızlarr:KK17:

ben zeytinyağ ile değlde sadece yaş maya sürüp bekletiyordum 1 saat kadar.bende kesinlikle güçlenme ve kalınlaşma oldu..:21:

ben buna ilaveten taze bademi rendeleyip üzerine zeytin yağı koymuştum.10 günde 1 de hem ceviziçi zeytin yağını hem de badem ile zeytin yağını 1 yumurta sarısıyla karıştırarak uyguluyorum ve çokta faydasını gördüm.benimde saçlarım ince telli ve azdı.şimdi hem güçlendiler,hem teller kalınlaştı ve de gürler :KK34:

saçlarıma krepe yapıyorum inanılmaz kırıldı zaten ince telliydi yardım edin kızlar banaa

tresan ısırgan otlu şampuanı taviye ediyorum.. sertleşip kırılmaması için de haftada iki kere badem yağı kürü çok iyi geliyor.. ikisini de kullanıyorum ve saç tellerim normal bi telin üç katı hacminde..

bnde denemk istiyorum bu kürü ama streçlemesek olmazmı vee faydasını görenler geri dönüş yapablirmi acaba ??

topiği görünce paylaşmadan geçmiyim dedim ; uzun araştırmalar sonucu gördüm ki , saç tellerini kalınlaştıracak hiçbirşey yok , çünkü saç uçlarıı ve çoğu kısmı ölüdür, canlı ve kalın telli saç istiyosanız ancak kestireceksiniz, benim saçlarımı baya kesti kuaför hele üstelerdeki katlarım kısa baya , ve onlar kapkalın telli uçları çok sağlıklı , çünkü ölü olan kısmı gtti ve canlı kısma kadar kesildi, ama ense kısmındaki saçlarım berbat durumda, ve kuaförün dedğine göre bu ölü kısımlar kesilmedikçe yukarı çıkarmış , yani olabildiğince azken kurtulmak lazımmış ölü kısımlardan :KK53:

açıkcası ben bu zamana kadar bi çok şey denedim ama saçlarım hiç kalınlaşmadı. bu başlığı görünce şaşırdım.bi denicem ama

ben de bir çok sey denedım hıcbırsey ıse yaramadı.bu yas maya ısı nası oluyor ?

tatlımm benım saçlarım sarı boyanın rengını bozarmı yeşilleştirir maskeler diolar ama sence ?

saçlarım ince telli kesinlikle bu uygulamayı da denicem teşekkürler..uygulayıp sonuç alanlar aradaki farkı görmemiz için foto ekleyebilirler mi acaba

saçlarım ince telli kesinlikle bu uygulamayı da denicem teşekkürler..uygulayıp sonuç alanlar aradaki farkı görmemiz için foto ekleyebilirler mi acaba
Slm gerci cok uzun bir sure olmis ama denedinizmi acaba bir sonuc elde ettinizmi

X