çene ve boyunda çıkan tüyler

PatikliPenguen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2010
13.940
53
kızlar cenemde 3 4 tane boynumdada aynı sekılde kıllar var cımbızla aldım sonra bioder kullandım ama pek etkisi olmadı cok sinirlerimi bozuyor yaa :KK25::KK25:yokmu bi yoluuu:KK31::KK50::84:

eveett! nefret ediyorum bu durumdan bende kızlar! cildim için ilaç kullandım zoretanin.ilaç yüzde boyunda tüğlenme yapıyormuş bende yaptı biraz.kuaföre iple aldırıyorum sürekli ama orada çok kötü duruyor.araştırdım epilasyon v.s bunlar daha arttıryormuş ileride daha kötü oluyor dediler.ama bıktım diyebilirim.yok mu bir çözümü ??

aynı sorun bnm çenemde de var :KK5: cımbız daha çok artırdı ve koyulaştırdı :KK25:

valla napıcaz bılmıyorum cnm:KK25:

tek yolu epilasyon bence hem bi kaç tane olduğu için 2 3 seansta biter gibi

denedım cnm bırakınca eski halıne döndü:KK58:

eveett! nefret ediyorum bu durumdan bende kızlar! cildim için ilaç kullandım zoretanin.ilaç yüzde boyunda tüğlenme yapıyormuş bende yaptı biraz.kuaföre iple aldırıyorum sürekli ama orada çok kötü duruyor.araştırdım epilasyon v.s bunlar daha arttıryormuş ileride daha kötü oluyor dediler.ama bıktım diyebilirim.yok mu bir çözümü ??

bende arıorum cnm cözümü bi vaqina die bişi var ama cok pahalı yaa bıde işe yarıcakmı bılmıyoruz

bende de aynı sorun var cnm :KK50: benim gıdıkta da var tüyler. sakın cımbız değdirme. ben yaptım öle bi hata :KK50:

sesununki çok kaliteli tavsiye ederim tüyün kalınlığına ve güçlülüğüne göre saartıyor yüzde boyunda hiç belli olmuyor zaten vivetinki de fena değil belli zaman geçtikçe tüyler eski haline dönüyor ama 1.5 ayı rahat buluyor tekrar uygularsın

Önce doktora git derim keza bu 1-2 tüyle başlar, çoğalması olası ...

Bence ağda değilde iplik vursan daha iyi
Bence tüylerin çok olduğu yerlerde (favori gibi) kullanılmalı ağda

Son düzenleme:
X