Dövme Dövme İçin Hangi Alfabe??

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

KittyConda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2011
1.599
4
omurilik hizasında enseden kuyruk sokumuna kadar annemle ilgili bir şeyler yazdırmak istiyorum. ilk olarak aklımda japon alfabesi var ama ne bileyim o kadar çok kullanılıyor ki:KK31:

elf yazısı da hoşuma gitmişti ama ben bayağı büyük yazı yazdırıcam o zaman hoş durur mu bilemiyorum.

çok kararsızım hangi alfabeyle yaptırsam bilemiyorum:KK31: bir yunanca, elf ve japonca bulabildim başka önerileriniz var mı??

Son düzenleme:
geçici dövme tabii kalıcıya cesaretim yok. sende olduğu için tebrik ediyorum senii :))

ben de korkuyorum biraz ya beğenmezsem diye:KK31: onun için en güzel alfabeyi bulmam lazım=D ibranice çok hoş israili de çok ilginç buluyorum zaten.

önce geçici dövme yaptır, baktın alıştın sevdin kalıcıyı yaptırırsın :)

guzelmis bu yazı stili bende belime dusunuyorum bu tarz birsey yaptırabilirim..japon alfabesinden gına geldi sakın yaptırma:KK53:

Kesinlikle elf... :KK69:

36094_436234931319_149420336319_5765383_7808788_n.jpg

guzelmis bu yazı stili bende belime dusunuyorum bu tarz birsey yaptırabilirim..japon alfabesinden gına geldi sakın yaptırma:KK53:

haklısın.. bana da gına geldi ama japonya'ya da ilgim var. ama off o kadar çok var ki:KK31:

Kesinlikle elf... :KK69:

36094_436234931319_149420336319_5765383_7808788_n.jpg

isimleri elfçeye çeviren bir site biliyor musun canım???:26: çoook hoş ama çok bayağı büyük olucak o zaman estetiği bozulur mu acaba ben bir bakayım.

Aksine büyük daha belirgin olur. Özel mesaj ile atiyorum.

slaniacım teşekkür mesajım gitmemiş galiba şimdi baktım da :26: k.b. tekrardan sağol canım.

ben de uğraşıyorum bir türlü yapamadım. ama yaptığım kadarıyla güzel şekiller çıkıyor:KK9:

elf yazisini begenmedim.. ama ibranice hos duruyor..

evet bence de. ama israil yazısı olmasından kaynaklı aklıma takılan konular var:KK31: yahudi hoşnutsuzluğu arttı son zamanlarda. nedenlerini bir araştırmak lazım.
çünkü mesela ermenice, yunanca dövme yaptırılmaz değil mi.:KK14:

Son düzenleme: