Cilt Bakımı Ürünleri The Body Shop Ürünleri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Herkeste aynı etkiyi göstermiyor demekki.Ben çok memnunum. Ama yeni kullanmaya başladıysan birden kimyasalları kesip, doğal şampuana geçmek ilk başlarda sertleştirebilir. Zamanla alışır saçın. Benim saçlarım yumuşacık, ipek gibi oluyor.:nazar:

hadi yaa,ben iki tane bitirdim gittikçe daha kötüye gidiyodu saçlarım bırakmak zorunda kaldımm..dogru söylüyosun ama kullandıgımız şampuanlar saçı temizlemiyormuş bile..bana tresanı eczacı önermişti,,market ürünleri saçları temizlemeyi bırak daha çok kir biriktiriyomuş saç derisi hava almıyormuş..bana önerebileceginiz bitkisel şampuan krem vs trü bişey warmı tresan dışında fisfisfis

Herkeste aynı etkiyi göstermiyor demekki.Ben çok memnunum. Ama yeni kullanmaya başladıysan birden kimyasalları kesip, doğal şampuana geçmek ilk başlarda sertleştirebilir. Zamanla alışır saçın. Benim saçlarım yumuşacık, ipek gibi oluyor.:nazar:

canım birde benim saçlarım yaglı degil fön çektirdigimde bile 4 5 gün dayanır yanii..acaba ondanmı bende böyle etki yaptı,,,saç yapısına baglı biraz da tabi..:CüvCüv:

canım birde benim saçlarım yaglı degil fön çektirdigimde bile 4 5 gün dayanır yanii..acaba ondanmı bende böyle etki yaptı,,,saç yapısına baglı biraz da tabi..:CüvCüv:

Canım Tresan daha ziyade yağlı saçlara uygun içinde birçok bitki var ve hepsi de genellikle yağlı ciltler için kulanılıyor. Sana ondan iyi gelmedi demek ki.
' şişe kullanmışsın şimdiye kadar alışırdı sana yaramıcak heralde bence devam etme Tresan'a.
Benim bitkisel olarak denediğim başka şampuan yok. Ama Tresan'dan önce Gliss kullanıyordum ve çok memnundum. Bir de onu dene istersen saçına uygun olanı.
Bir de body shop güzel olabilir. Ama muhahkkak saç yapına uygun, kuru saçlar için olan bir şampuan kullan. İçine vitamin ampullerinden kır. Ben şampuanıma koydum ikişer tane bepanten ve evigen ampul.a.s.

kızlar ben tresan ısırgan otlu şampuan aldım..içine badem yağı çam ter. evigen bephantene kırdım..ama şampuanın üstünde kuru ve normal saçlar için yazıodu bnm saç yağlı umarım iyi gelir..
bunuda niye body shop bölümüne yazdm bilmiorm ama burda açılmştı yazim dedm =D
body shop ürünlerini mersnde olmadığı için kullanamıorm ama çok mrk ediorm diyede ekliyim ozmn =P

Canım Tresan daha ziyade yağlı saçlara uygun içinde birçok bitki var ve hepsi de genellikle yağlı ciltler için kulanılıyor. Sana ondan iyi gelmedi demek ki.
' şişe kullanmışsın şimdiye kadar alışırdı sana yaramıcak heralde bence devam etme Tresan'a.
Benim bitkisel olarak denediğim başka şampuan yok. Ama Tresan'dan önce Gliss kullanıyordum ve çok memnundum. Bir de onu dene istersen saçına uygun olanı.
Bir de body shop güzel olabilir. Ama muhahkkak saç yapına uygun, kuru saçlar için olan bir şampuan kullan. İçine vitamin ampullerinden kır. Ben şampuanıma koydum ikişer tane bepanten ve evigen ampul.a.s.

gliss in saç maskesini bide bakım kürünü almıştım saç maskesiiyidide bakım kürünü çöpe attım hiç sewmedim ama ben daha bitkisel daha kesin sonuçlar istiyorum body shop olabilir hem kampanyası da warmış..canım çok teşekküerrler tavsiyelerin için..a.s.

yawrum benim bu bepanten ve evingen her saç tipine olurmu.kii kapsül şeklindemi

Valla yağlısı da kurusu da kullanıyor be bacım. Sana mı iyi gelmicek yani.kaydirigubbakcemile5
Eczaneden temin edebilirsin. Kapsül değil, ampul şeklinde, sıvı oluyor. Kırıp şampuana dök ikişer ampul. Şampuanı her kullanışta çok iyi çalkala.a.s.

Valla yağlısı da kurusu da kullanıyor be bacım. Sana mı iyi gelmicek yani.kaydirigubbakcemile5
Eczaneden temin edebilirsin. Kapsül değil, ampul şeklinde, sıvı oluyor. Kırıp şampuana dök ikişer ampul. Şampuanı her kullanışta çok iyi çalkala.a.s.

saol canım bu sayfada olmadı ama özel mesaj atamıyorum bi sorun war sanırım neyse kusura bakmayın arkadaşlar island teşeşkkürler bacım.hihoyyyt

arkadaslar benim saclarim cok kuru bodyshopun balli serisi sizce sacima iyi gelir mi? hazir kampanya varken almak mantikli mi yoksa onun da cok bi etkisi olmaz mi

ya arkadaşlar bişey dicem,geçen gün bi parfümeriye gittim cilt bakımı yaptılar hani hep olur ya. ama ben o hafta berbat haldeydm regl olamadım başka sıkıntılar falan nese cilt bakımı yapamadım içimden gelmedi. sonra dediki ne kullayosun bende clinique ve body shop ürünleri dedim bide maskelerim falan dedim. ay ya kız şey dedi cildinizde temzilik denen bişey yok:eek:klava: hönk diye kaldım bide bana dedi yani tatlicadiarzunese işte bende bozuldum çünkü benim cildime arkadaşlarım herkes bayılır fondöten bile alırken ihtyacın yok derler bu ne dedi bana:1shok: sonra asıl konuya geleyim bodyshop ürünleri çook kötüymüş. bende dedimki bodyshop doğal bikere, doğal ama üzerinizde deniyolar resmen ürünleri dedi. bende yok falan dedim. sonra şey dedi sıfır bakım yapıyor falan dedi. sonradaaaa bana bir peeling ve kremi 360 milyon hesapladı bunu kullan hiç değilse dedi. yahu bende bozuldum sanki ben makyajdan cilt bakımından anlamıyorum. sizcede öle mi ya bodyshop ürünler kötümü :1shok:

Kizlar bu saticinin dedigi maalesef dogru, güzellik uzmanligi okuluna baslamadan ønce bende body shop`a hastaydim, øzellikle body butter`larina.. Mineral oil diye cok ucuz bir yag kullandiklari icin icine bu yuzdende iceriklerine cok para gitmedigi icin daha iyi markalardan daha ucuz.

Ben bazi dudak kremleri balmlari haric diger urunlerin hepsini biraktim. far, ruj vs. bunlar kullanilir ama cilde direk temas eden urunlerine dikkat etmek gerek. søyledikleri kadarda dogal degil hayir.

the bodyshop ın tamamen doğal olduğunu düşünmedim hiç. zaten içindekilere bakınca kimyasal madde isimleri de görünebiliyor. ama diğer markalara göre çok daha doğal olduğu kesin. eğer içeriğinin zararlarını vs. düşünüyorsanız ürün almadan önce
http://www.cosmeticsdatabase.com/brand.php?brand_id=1286 bakmanızı öneririm. hangi ürünün içinde hangi maddeler var, hangisi ne kadar zararlı vs. gayet açık. bir de dior, ysl, estee lauder gibi markaların ürünlerine bakın. bodyshop onların yanında biraz masum kalıyor. bugüne kadar birsürü ürününü kullandım, hiçbiri cildimi bozmadı,zarar vermedi. ayrıca thebodyshop ın politikalarınında tamamen doğru olduğunu düşünüyorum, dudağıma süreceğim bir ruj için, sırf kirpiklerimi daha güzel göstermek için hayvanların acı çekmesine, kullandığım fırçalar için hayvanların tüylerinin yolunmasına hiiiç gerek yok bence!

mineral oil lar dünyada kanıtlanmış en zararsız nemlendiricilerdir.bunlardan insanları uzak tutmaya çalışıyorlar çünkü büyük firmalar kafalarına göre bazı maddeleri zararlı diye anonse edip kendi ürünlerinden daha fazla kar saglıyorlar.mineal oil yaglı ve sivilceye meyilli ciltler için uygun değil gerçekten am avücut ürünlerinde kullanımı gaylmadanet uygun.ayrıca geçen güngazetede nemlendiricilerin çogunun uzun ullanımda kanser yaptıgının ama mineral oilin yapmadıgının bir deneyde kanıtlandıgını daha derin araştırmalar yapıldıgını okudum.mineral yaglar kullanılmayan nemlendiricilerde onun yerine geçmesi için çok daha zararlı kimyasallar kullanıp sonra bir de bizi mineral yag yok bizde diye kandııyorlar anlayacagınız.

bir de iyi ürünün fiyatıyla çok ilgisi yok.gelne müşteriye sizin cildiniz hiç iyi deil siz ne kullanıyorsunuz,a o mu çok kötü demek satış elemanlarına resmen öğretilmiş birşey.ögretilmemiş olsa bile kendi ürünlerinn en iyisi olduguna inandırılıyorlar.ama sakın inanmayın derim.bununla ilgili osman müftüoğlunun kitabını okudum.içine azcık cvitamini veya başka bir antioksidan koyup ürünleri süper bir ürün diye satıp,200ytl fiyat koyuyorlar.en iyisi eczaneed satılan,dermokozmetik üürnleir kullanmak tabi ama niveanın olsun,body shopun,yves rochernin çok kötü ürünleri olduguna inanmıyorumsengözlerimebaksanab

arkadaslar benim saclarim cok kuru bodyshopun balli serisi sizce sacima iyi gelir mi? hazir kampanya varken almak mantikli mi yoksa onun da cok bi etkisi olmaz mi

Merhaba benimde saçlarım çok kuru body shop un ballı serisini yeni kullanmaya başladım Şampuanı biraz zor köpürsede ilk yıkamada farkı hissediyosunuz Hazır indirimdeyken denemenizi tavsiye edebilirim kaydirigubbakcemile3

X