İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

Selam arkadaşlar bende ege Üniversitesi hastanesine aşılama için gitmek istiyorum hangi doktoru tavsiye edersiniz, bide ne kadar ücret alıyolar.

biraz geç gördüm belki gitmişsindir bile ama benim tavsiyem sait yücebilgin canım çok süper bir insandır benim 13 yıllık doktorum kistim vardı bekarken onun sayesinde tedavi oldum hem de kolayca kızımı onda doğurdum çok ilgili iyi niyetli güleryüzlü çok tatlı bir insandır 2.bebeğim problemliydi bu yüzden riskli gebelik uzmanı olan başkalarına gitmek zorunda kaldım ama 4 farklı doktora gittim canım hiçbirisi sait hocamın yerini alamaz asla gebeliğim sonlandırıldı şimdi kontrola gidicem ve tekrar ona gidicem aslında sonlandırmayı o yapmadı ama kesinlikle benim doktorum o

ikili taramam da %15 gibi bir risk çıktı.4lü den gelecek sonuca göre amniyosentez olabilirim.

arkadaşım bence yüzde 15 risk bile azımsanmayacak bir rakam bence direkt amniosentez yaptır derim çok acı konuştum belki ama başından en kötüsü geçmiş birisi olarak konuşuyorum üzülme sakın ama önlemini al inan herşey insanlar için

arkadaşım bence yüzde 15 risk bile azımsanmayacak bir rakam bence direkt amniosentez yaptır derim çok acı konuştum belki ama başından en kötüsü geçmiş birisi olarak konuşuyorum üzülme sakın ama önlemini al inan herşey insanlar için

oğlakcım nasılsın canım

oğlakcım nasılsın canım

hiç iyi değilim arkadaşım dün gece akşam 6dan gece 12ye kadar ağladım gözlerim öyle bir şişmişki açıp kapatamıyorum eşimle tartıştım çok dün akşam sardım yani resmen hala hiç dışarı çıkmadım bütün gün burdayım yazıp yazıp rahatlıyorum güya misafir kabul etmiyorum kime ne anlatıcam nasıl anlatıcam karnımı gören herkes sorucak,kızım çok etkilendi bu arada sen hep hastasın hep ağlıyorsun diyor ne zaman normale dönücez nasıl dönücez bilmiyorum allah kimseye yaşatmasın çok sağol canım ilgilendiğin için

hiç iyi değilim arkadaşım dün gece akşam 6dan gece 12ye kadar ağladım gözlerim öyle bir şişmişki açıp kapatamıyorum eşimle tartıştım çok dün akşam sardım yani resmen hala hiç dışarı çıkmadım bütün gün burdayım yazıp yazıp rahatlıyorum güya misafir kabul etmiyorum kime ne anlatıcam nasıl anlatıcam karnımı gören herkes sorucak,kızım çok etkilendi bu arada sen hep hastasın hep ağlıyorsun diyor ne zaman normale dönücez nasıl dönücez bilmiyorum allah kimseye yaşatmasın çok sağol canım ilgilendiğin için

bitanem allahın sevdiği kuluymuşsun bak ya doğsaydı hem senin için hem babası hem ablası için daha acı olacaktı
tabii ki üzüleceksin ama kızını da düşün canımmmm
eşine de daha anlayışlı olmaya çalış emin ol o da senin kadar üzülüyordur
bir uzmandan destek alman iyi gelebilir bir düşün istersen
çok zor günler yaşıyorsun çünkü

aynı fikirdeyim haftasonu izmirde bir psikoloğa gideyim diyorum canım çok sağol ilgin için kendine iyi bak

amniyosentez den korkmuyorum aslında.çok sulu gözlüyümdür ama dayanıklıyımdır birasda gaddar:)))%15 azımsanacak bir oran değil tabiki.benim korkum bebişim için.yaş 35 artık:)))4lüde haftaya çıkacak.sonra amniyosentez konusunda karar verilecek

amniyosentez den korkmuyorum aslında.çok sulu gözlüyümdür ama dayanıklıyımdır birasda gaddar:)))%15 azımsanacak bir oran değil tabiki.benim korkum bebişim için.yaş 35 artık:)))4lüde haftaya çıkacak.sonra amniyosentez konusunda karar verilecek

bende 35 yaşındayım riskli bira yaş tabii elinden gelen bütün tahlilleri yaptır bence canım için rahat etsin

bende 35 yaşındayım riskli bira yaş tabii elinden gelen bütün tahlilleri yaptır bence canım için rahat etsin

allah kızını sana bağışlasın arkadaşım..en azından o elin ayağın olur senin.bende o da yok malesef.9 ay uğraştım hamile kalabilmek için.onun için daha bi kıymetli.geç evlendim bende 31 yaşımda.ha bu ha şu derken bu yaşa geldim.ama profesyonel bir yardım al bence de.ve allahtan ümidini kesme lütfen.
sanırsam sende manisalısın.ben manisalı olmayı kabul edemiyorum malesef:))))karşıyakalılar gibiyim biras:))))Kasabalıyım bennnnnn:)))))))))):dance:

allah kızını sana bağışlasın arkadaşım..en azından o elin ayağın olur senin.bende o da yok malesef.9 ay uğraştım hamile kalabilmek için.onun için daha bi kıymetli.geç evlendim bende 31 yaşımda.ha bu ha şu derken bu yaşa geldim.ama profesyonel bir yardım al bence de.ve allahtan ümidini kesme lütfen.
sanırsam sende manisalısın.ben manisalı olmayı kabul edemiyorum malesef:))))karşıyakalılar gibiyim biras:))))Kasabalıyım bennnnnn:)))))))))):dance:

ben karşıyakalıyım aslında iş icabı manisa annemlar kardeşim karşıyaka bostanlıda

bende 35 yaşındayım canım sen gebeliğin kaçıncı haftasındasın
4lü testle falan uğraşacağına yaptır amniyosentezi için rahat etsin
1-2 dakikalık bir işlem hiç canın yanmıyor merak etme

bende 35 yaşındayım canım sen gebeliğin kaçıncı haftasındasın
4lü testle falan uğraşacağına yaptır amniyosentezi için rahat etsin
1-2 dakikalık bir işlem hiç canın yanmıyor merak etme

1975 doğumluyum.hatta ptesi doğumgünüm idi:))))bugün itibariyle 16+6 günlüğüm.
4lü tarama bana anca para kaybettirdi:)))amniyosentez bildiğim kadarıyla 18 haftadan önce olmuyor.canımın yanması değil problem.ben dayanabilirim ama bebiş dayanamaz diye endişeliyim

1975 doğumluyum.hatta ptesi doğumgünüm idi:))))bugün itibariyle 16+6 günlüğüm.
4lü tarama bana anca para kaybettirdi:)))amniyosentez bildiğim kadarıyla 18 haftadan önce olmuyor.canımın yanması değil problem.ben dayanabilirim ama bebiş dayanamaz diye endişeliyim

sen 17. haftayı bugün dolduruyorsun canımmmm
yarından itibaren 18. haftadasın unutma
sonuçlar 3 hafta sonra geliyor
daha fazla gecikirsen kordosentez yaparlar o daha riskli
ama sonuçlar daha çabuk alınıyor
zaman da kaybetme derim sana
amniyosentezi bu konuda güvendiğin hekime yaptır
aç karnına git bebiş çok hareket etmez o zaman

bir hafta demişlerdi ama 4lü tarama sonuç geldi...

AFP:32,00 ng/ml 1,03 mom
uE3:0,88ng/ml 0,80mom
hcg:39,00 1,30mom
InhA:254,00 1,27 mom
risk of open spina bifida is 1:11000

down sendrme riski sadece yaşa bağlı olarak 1:270
down sendrome riski yaşa ve biokimyasal markerlere bağlı olarak 1:533

ölçülen Trisomi 18 riski 1:57838

çıkan sonuçlar bunlar.anlayan varmı???????

lab daki kızlar bir haftada çıkar dedi.salı günü verdim.haftaya salı sonucu çıkar işallah.yani
17+5 de çıkmış olacak sonuç.perinatolog olarak bir fuat akercanın ismini duydum ege den.

fuet akercan en son ben 15 haziranda gittim süper bir ultrason aleti var 2 ay önce getirtmiş yeni çok ayrıntılı görünüyor herşey prof.sermet sağol da çok başarılı teşhiste benim bebeğimin beyninde bir anomali olduğundan ilk o bir ay önce yani bebek daha çok küçükken şüphelenmişti ona da gidebilirsin ama ilgisiz donuk bir doktor haberin olsun

bir hafta demişlerdi ama 4lü tarama sonuç geldi...

AFP:32,00 ng/ml 1,03 mom
uE3:0,88ng/ml 0,80mom
hcg:39,00 1,30mom
InhA:254,00 1,27 mom
risk of open spina bifida is 1:11000

down sendrme riski sadece yaşa bağlı olarak 1:270
down sendrome riski yaşa ve biokimyasal markerlere bağlı olarak 1:533

ölçülen Trisomi 18 riski 1:57838

çıkan sonuçlar bunlar.anlayan varmı???????

güzelim ço9k da kötü değil spina bififa riski çok düşük zaten spina bifida ultrasonda bu haftalarda teşhis ediliyor fuat akercana gidersen görür zaten down sendromu riski biraz daha yüksek ama o da yaş icabı 35inde kim test yaptırsa böyle çıkıyor ama tabii 270 de 1 azımsanacak bir rakam değil trizomi18 riski yok denecek kadar bence test sonuçların güzel ama fuat akercana git ve amniosentz yaptır yinede ve bir de ayrıntılı ultrason baksın

güzelim ço9k da kötü değil spina bififa riski çok düşük zaten spina bifida ultrasonda bu haftalarda teşhis ediliyor fuat akercana gidersen görür zaten down sendromu riski biraz daha yüksek ama o da yaş icabı 35inde kim test yaptırsa böyle çıkıyor ama tabii 270 de 1 azımsanacak bir rakam değil trizomi18 riski yok denecek kadar bence test sonuçların güzel ama fuat akercana git ve amniosentz yaptır yinede ve bir de ayrıntılı ultrason baksın

amniyosenteze karar verildi zaten.fuat beye anca 20 temmuza randevu veriyorlar.bizde tanıdıkları araya sokmaya çalıştık.

X