Saç Rengi ve Saç Boyama İrem Sak saç rengi ?

Maritsa

Bazen sktri cekmek lazim
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2011
4.185
25
Kızlar Yalan dünya dizisinin Tülay'ı İrem Sak'ın saç rengi nedir ,nasıl elde edilir ?

bilen yok mu :KK25:

$irem-sak-3-300x300.jpg Eki Görüntüle 415574

şarap kızılı daha koyu bir ton. 6.888 sonbahar kızılıyla bu rengi elde edebilirsin tabi 1. fotograf için konuşuyorum diğeri de kızılın akmış hali zaten.

2 renk kullanılmış suan tonlarını bilemiyorum fakat bu renge bulasma derim :)

Evet pembelik mevcut ama çok değil :KK50: senden çok daha açığım ama :KK50:
Geçen kuaföre gittim:KK55: kızıl renkler yaz için uygun değil ,çikolata kahve yapalım dedi :KK30: ama kızıla takmış durumdayım .

Evet pembelik mevcut ama çok değil :KK50: senden çok daha açığım ama :KK50:
Geçen kuaföre gittim:KK55: kızıl renkler yaz için uygun değil ,çikolata kahve yapalım dedi :KK30: ama kızıla takmış durumdayım .

Aslında saç rengi ten renginin koyuluğundan çok alt tonla alakalı. Bu konudan alt tonunu belirleyebilirsin;

http://www.kadinlarkulubu.com/makyaj-uygulama-teknikleri-fircalar-aplikatorler/509078-cildin-alt-tonu-undertone-belirleme-alt-tona-uygun-makyaj-onerileri.html

Kuaför haklı. Kızıl yazın çok akar sık sık duş aldığımız için. Güneş de rengini soldurur. Ben yazın kullandım kızılı ve 15 günde bir boyamak zorununda kalıyordum.
Ama bak sabit başlıklarda bir konu var, Amonra'nın kızıl saç konusu. Ona bir göz at.

Saçını denize sokmazsın olur biter :) Ne olursa olsun bence en gösterişli renk kızıl.

Aslında saç rengi ten renginin koyuluğundan çok alt tonla alakalı. Bu konudan alt tonunu belirleyebilirsin;

http://www.kadinlarkulubu.com/makyaj-uygulama-teknikleri-fircalar-aplikatorler/509078-cildin-alt-tonu-undertone-belirleme-alt-tona-uygun-makyaj-onerileri.html

Kuaför haklı. Kızıl yazın çok akar sık sık duş aldığımız için. Güneş de rengini soldurur. Ben yazın kullandım kızılı ve 15 günde bir boyamak zorununda kalıyordum.
Ama bak sabit başlıklarda bir konu var, Amonra'nın kızıl saç konusu. Ona bir göz at.
Sağol Slania daha önceden göz atmıştım o topiğe.
Ben de 2 sene boyunca kızıl kullandım :nazar: akması değil de, diplerden uzadığı için sürekli boyamak zorunda kalıyordum .
Saçını denize sokmazsın olur biter :) Ne olursa olsun bence en gösterişli renk kızıl.
Kesinlikle öyle :21:

Bence herşeye rağmen kızıl herkesin en azından bir kez bile olsa denemesi gereken bi renk :) Hemde bu renk bi kızıl daha dogrusu kırmızı mutlaka denenmeli. Ben bu yaz bakır kızıl boyadım ama acık sarı ustune buna yakın bi renk oldu bi hafta sonra yavas yavas aktı ama o bi hafta boyunca aynanın onunden ayrılamadım :)

X