Saç Rengi ve Saç Boyama Papatya Suyuyla Sac Rengini Acan Var Mi?

benim saçlarım bildiğimiz kahve biraz koyu açık renk sayılmaz...acaba papatya suyu nasıl yapar?? turuncumsu kötü bişi olupta çingenelere benzermiyimm!!!sositososito

şimdiden teşekkürler yardımınız içinn =)

bende siyah sactan kurtulmak istiyorum tek secenek kuoförde actırmak ben carşamba günü actırcam bitkisel boyayla bilmiyorum nasıl olcak bakalım güzel olursa size yazarım

merhaba bende yeni üye oldum bende saçımın rengini doğal yollarla açmak istiyorum

benim bir arkadaşım saçını boyaların içinden çıkan açıcılarla açtı ve uygulaya uygulaya saçı sapsarı oldu bende o açıcının zaralı olduğunu düşündüğüm için papatya suyunu tercih ettim fakat onun kadar işe yarar mı?
birde bana yakışırmı aslında benm saçlarım açık kahve sarıya yakın ama yinede korkuyorum..

genco dizisindeki kızların saçlarını cok beğenmiştim

BU BENİM SAÇIM

İSTEDİĞİM SAÇ:

6259resim3.png

nasıl papatya ile bu saç olur mu yoksa açıçıylamı olur ???
ayriyetten benimde gözlerim mavi ve perçemlerim var sizce papatya suyu ile bu kız kadar saçlarım açılır mı??? açılsada yakışır mı fotoshopla yakışmıyor gözüküyor ama .. :S

Son düzenleyen: Moderatör:
benm saç rengim bu renk acaba bu rengi papatya suyu açık kumral yapar mı :kedi:

bazıları turuncu yapar diyordu acaba turuncu değil de sarıya dönük bir renk yapar mı?
acele cevap bekliyorum hemen yapmayı düşünüyorum:1rolleyes:

benm saç rengim bu renk acaba bu rengi papatya suyu açık kumral yapar mı :kedi:
n1345608883366194257413.jpg

bazıları turuncu yapar diyordu acaba turuncu değil de sarıya dönük bir renk yapar mı?
acele cevap bekliyorum hemen yapmayı düşünüyorum:1rolleyes:

cnm sabırla devam edersen 5-6 seferde baya farkeder, ince saçların, ve koyu renkli diil. ben başarılı olacağına inanıorum:KK70:

''Karar veremiyorum :KK43: (Resimli)'' adlı başlıkta da benim resmim var ona da bakıp papatya suyunun tutup tutmayacağını söyleyebilir misiniz acaba? :kedi:

evet 2 gündür deniyorum açılma oldu istediğim renge ulaşıncaya kadar devam edicem :)

''Karar veremiyorum :KK43: (Resimli)'' adlı başlıkta da benim resmim var ona da bakıp papatya suyunun tutup tutmayacağını söyleyebilir misiniz acaba? :kedi:

cnm saç rengini tam anlayamadım ben fotodan. dipler 8-9 cm küllü bi renk, geriye kalan kızıl yansımalı duruyor, boya var mı acaba saçında?
eğer boya varsa açmaz papatya, ama doğal haliyse mutlaka açar, çok koyu değil saç rengin.

cnm saç rengini tam anlayamadım ben fotodan. dipler 8-9 cm küllü bi renk, geriye kalan kızıl yansımalı duruyor, boya var mı acaba saçında?
eğer boya varsa açmaz papatya, ama doğal haliyse mutlaka açar, çok koyu değil saç rengin.

hayır hiç boya yok saçımda hiçbir işlemden geçmedi ama yer yer sarı saçlar var sanki önceden röfle yapılmış gibi biraz daha açmak istiyorum inşallah tutar :)

saçlarım açık kumral 4-5 kez denedim papatya suyunu güneşe de çıktım ama çok az fark etti istediğim düzeyde bi açılma olmadı..ben de extrait dora diye içinde papatya özleri olan bi sprey aldım eczaneden.onu da 3 kez kullandım ve çok memnun kaldım.hem kısa sürede açtı saçımın rengini hem de güneşe ihtiyaç duymadan.yalnız içinde az miktarda peroksit var.ama saçımı yıpratmadı daha yumuşak yaptı sanki..

X