mama kutularini degerlendirmek

hausfrau

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2011
1.395
8
hanimlar elimde mama kutulari var atmak istemiyorum..patchwork kumas aldim renkli renkli cok guzel..kaplamak istiyorum ama nasil yaparim bilmiyorum..mama kutlulari aptamilin mavi kutulari..nasil yaparim fikri olan varmi?mutfakta kullanmak istiyorum..pirinc vs koymak icin.

hanimlar elimde mama kutulari var atmak istemiyorum..patchwork kumas aldim renkli renkli cok guzel..kaplamak istiyorum ama nasil yaparim bilmiyorum..mama kutlulari aptamilin mavi kutulari..nasil yaparim fikri olan varmi?mutfakta kullanmak istiyorum..pirinc vs koymak icin.

zamanla nemden bozuluyorlar içerisine koyduğun herşey nemlenmeye başlıyor işe yaramazki

zamanla nemden bozuluyorlar içerisine koyduğun herşey nemlenmeye başlıyor işe yaramazki

vallah ben kullaanıyrom hic nem falan olmadı
ben oyle kullanıyorum ustune yazdım sadece pirin nohud falan diye

5 parca harika desenli 25/55 patchwork kumasim var o kadar para verdim siparis ettim netten..bunlari ne yapabilirim sizce ?

vallah ben kullaanıyrom hic nem falan olmadı
ben oyle kullanıyorum ustune yazdım sadece pirin nohud falan diye

bende aynen öyle kullanmayı denedim ama içerisine bir kerede şeker koyunca görebilirsin nohutta pirinçte nemi fark etmen zor

5 parca harika desenli 25/55 patchwork kumasim var o kadar para verdim siparis ettim netten..bunlari ne yapabilirim sizce ?

evet nemlenip yumuşuyor ama bende şu meyve püresi şişelerini değerlendirmek istiyorum ama nasıl?????

canim yaaa sinir oldum 5 tane saklamistim atayim o zaman..nemden nefret ederim..burda sordugum iyi oldu..ama bu kumaslari ne yapayim..icimde boyle birseyler yapmak istedig var :KK43:))) kumaslari bir görsem cok guzel bak ekliyorum.. $KGrHqZh4E2JCqKde5BNEfKZZWg_12.JPG

canim yaaa sinir oldum 5 tane saklamistim atayim o zaman..nemden nefret ederim..burda sordugum iyi oldu..ama bu kumaslari ne yapayim..icimde boyle birseyler yapmak istedig var :KK43:))) kumaslari bir görsem cok guzel bak ekliyorum..Eki Görüntüle 321375

kumaşların gerçektende çok güzellermiş canım ben de bayıldım. ben senin yapmak istediğini uygulamıştım. şöyle ki; şu rulo gofret teneke kutularını yapışkanlı kağıt ile kapladım. çay, şeker ve tuz kabı yaptım. kapaklarının üzerine de yuvarlak kesip yapıştırdım. bir ara resim eklerim. Yani kumaşla nasıl yaparsın bilmem ama ben yapışkanlı kağıt ile yaptım. Çok daha pratik ve çok güsel oldular:))
Ayrıca mama kavanozlarını soran bir arkadaş olmuş, onları da baharat kavanozu yaptım ve hala yedek saklıyorum:) Bir sürü de verdim eşe dosta onlarda değerlendirdiler. sevgiler.. Umarım yardımcı olabilmişimdir..
Kumaşlarınla da tablo yap derim:) çok güseller mutlaka değerlendir.

kumaşların gerçektende çok güzellermiş canım ben de bayıldım. ben senin yapmak istediğini uygulamıştım. şöyle ki; şu rulo gofret teneke kutularını yapışkanlı kağıt ile kapladım. çay, şeker ve tuz kabı yaptım. kapaklarının üzerine de yuvarlak kesip yapıştırdım. bir ara resim eklerim. Yani kumaşla nasıl yaparsın bilmem ama ben yapışkanlı kağıt ile yaptım. Çok daha pratik ve çok güsel oldular:))
Ayrıca mama kavanozlarını soran bir arkadaş olmuş, onları da baharat kavanozu yaptım ve hala yedek saklıyorum:) Bir sürü de verdim eşe dosta onlarda değerlendirdiler. sevgiler.. Umarım yardımcı olabilmişimdir..
Kumaşlarınla da tablo yap derim:) çok güseller mutlaka değerlendir.

nasil tablo anlamadim biraz bilgi verirmisiniz?

patchwork tablo. yada ayakkabı kutularının kapaklarına kumaşı kaplayıp.. bir forumda görmüştüm, arkadaşın biri yapmış çokta güzeldi, bulabilirsem eklerim.
şahsen ben yapışkanlı folyolarımla uygulayacağım bunu fırsat bulduğumda.

patchwork tablo. yada ayakkabı kutularının kapaklarına kumaşı kaplayıp.. bir forumda görmüştüm, arkadaşın biri yapmış çokta güzeldi, bulabilirsem eklerim.
şahsen ben yapışkanlı folyolarımla uygulayacağım bunu fırsat bulduğumda.

ben bebegim icin boyunbezi yapacagim .turkceye cevirince boyle cikiyor :KK43:) bak soyle bir model nasil olur sence? $KGrHqVhsE6OR4i--uBOrTiuWRQg60_12.JPG $26729195e.jpg

Ben de pringles kutularını ve ayakkabı kutularını yapışkanlı kağıtla kaplayıp üzerlerini kurdela ve seramik süslerle süsledim çok güzel oldu herkes bayıldı ama fotoğraf eklemeyi bilmiyorum işte...

X