Saç Şekillendiriciler Saçları kırmayan maşa tavsiyesi

respectiveda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2011
81
10
Arkadaşlar saçlarım için saç maşası alamya karar verdim. Ancak modeline karar veremedim. Marka olarak babyliste karar kıldım:KK1: Ancak hangi model karar veremedim. Saçlarım biraz yıpranmış olduğundan saçlarımı yıpratmayacak bir maşa istiyorum.Bir de saçlarım çok kalın telli. Ancak seramik mi iyonik mi alayım karar veremedim. Bir de titantumlar var. Kuaförler titanyum öneriyor. Yıpranmış saçlarına rağmen maşa kullanan var mı? Hangi marka ve model tavsiye edersiniz?

benim saçımda çok yıpranmış durumda ilk haline göre iyi düşün tatlım 6 kere mavi siyaha boyattım mavi siyahtan oryal açtırarak bakıra döndüm 3 kere bakıra boyadm otursun boya diye sonuç kötü oldu baya bi kestirdim su an belimde . http://webdenal.s3.amazonaws.com/catalog_original/250087.jpg için Google Görsel Sonuçları bunu kullanıyorum su anda çok ta memnumm sadece kurluk oluyor saçlarımda oda zeytinyağı maskesi ile halloluyo nedense iyi markalar daha çok yıpratıyor bana göre bilmiyorum ama arkadaşımın vardi hep en iyi en iyi överdi neyse bi baktık saçları nasıl yanmış bana sorardı hep senin ki nasıl yanmıyor diye hehe :):)

ben annemn genclignden kalma ısı ayarsz bi maşa kullandım yıllardır hiçte problem yaşamadım ama şuda bi gerçek ki saçı yıpratmayan bir ürün yok,saçı yapacaksan yıpranmasını göze alcaksın. şuan 32 mm babyliss kullanıyorum öyle çok bi yıpranma yok ama bu saçlada alaklı bişey. bnm saçlarım yağlı yapda oldugundan saç kendini besliyo daha az yıpranıyo. mesela annemn saçları kuru ve bir kere bile maşa yapsa yanıyo:S

Saçların çok yıprandıysa bence kesinlikle kullanmamalısın maşa. Çünkü kendimden biliyorum saçlarım o kadar kotu bi hale geldi ki kaç defa kestirdim düzeldiğide yok. Dalga dalga saçlarım tüy gibi oldu. o yuzden masa modeli de oneremiyorum:))

canım ben de babyliss kullanıyorum iki farklı kalınlıkta aldım bu incesi http://img685.imageshack.us/img685/3389/fr274size880.jpg
ve cok memnunum fazla kırmıyor ısı derecesi oldugu için,sana tavsiyem kullanmadan önce saçına çok az serum sür saç ısıdan fazla etkilenmiyor o zaman birde daha güzel bukleler olusuyor.

Babylisin pro bir modeli var seramik. 94 tl civarında. Onu almaya karar verdim. Ancak kalınlık için karar veremiyorum şimdi de. Ben daha doğal bir görünüm olsun istiyorum su dalgası gibi. 20 cm ve 25 cm arasında kararsız kaldım. Hangisini kalınlıktaki maşayı tavsiye edersiniz

remingtonun maşası harıka tek geçerimm saçıma zarar vermeyen tek maşa diyebilirim teflon gibi böyle internetten de kolay bulabılırsın aaa birde leoparlısı çıkmış oda çok cix duruyo :):KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK66:

X