Kavitasyon yaptıran var mı?

geçen tv.de 2 dr söyledi, ses dalgasıyla yağ kırma vs kanmayın bunlar para tuzağı dedi kızlar, bikaç araştırıp öyle gidin çok paranız yoksa, sora pişman olmayın, paranızı kesin yöntemlere harcayın

merhaba ben kavitasyonla ilgili bir şey sormak istiyorum kızlar. bu sadece kilo fazlalaığı olan bayanlar için mi kullanılıyor. yani 36 beden biri sıkılaşmak ve basenlerinden kurtulmak için kullanabilir mi? bilen var mı :)

ben bağdat caddesindeki acıbadem tıp merkezinde yaptırdım o kadar memnun kaldım ki .kavitasyon benim 30 yıldır birikmiş yağlarımı yok etti.. arkadaşımı da başlattım onun da çok iyi gidiyor.sonuçları burdan yazacağım ....

ne kadara yaptırdınız peki kavitasyonu eyvahedigeldismile

ben bağdat caddesindeki acıbadem tıp merkezinde yaptırdım o kadar memnun kaldım ki .kavitasyon benim 30 yıldır birikmiş yağlarımı yok etti.. arkadaşımı da başlattım onun da çok iyi gidiyor.sonuçları burdan yazacağım ....

ne tesadüf ben de bugün orayı arayıp bilgi isteyecektim.
fiyatlar hakkında sizden bi ön bilgi alabilirim belki?? :1rolleyes:

şekercim ben 8. seansımı bitirdim ama 4 seansım daha var...ama duzgun olarak 4 seanstır gidiyorum sonuç alınacak diyorlar .. benimle başlayan bir bayan 10 cm inceldi göbekten ama duzenli geldi ama ben 5-6 cm olsa bile çok sevinecem yani beklersen istersen beni bekle...4 seans 2 hafta eder..sonuçta az para değil...ama toparlanmalar oldu gibime geliyor ölçüm aldırmıyorum son zamanlarda çok şişlik yaşadım barsaklarımdan
merhaba.. bende ankaradanım ve bu kavitasyonu yeni duydum ,sen ankarada nereye gidiyorsun ve ben de cok şey denememe ragmen sonuc bulamadım, buna inanmak istiyorum bana sonuclarını yazarsan memnun olurum , bide sakıncası yoksa nekadar bütce ayırmam gerekıyor .. tşk

şekercim ben 8. seansımı bitirdim ama 4 seansım daha var...ama duzgun olarak 4 seanstır gidiyorum sonuç alınacak diyorlar .. benimle başlayan bir bayan 10 cm inceldi göbekten ama duzenli geldi ama ben 5-6 cm olsa bile çok sevinecem yani beklersen istersen beni bekle...4 seans 2 hafta eder..sonuçta az para değil...ama toparlanmalar oldu gibime geliyor ölçüm aldırmıyorum son zamanlarda çok şişlik yaşadım barsaklarımdan
merhaba.. bende ankaradanım ve bu kavitasyonu yeni duydum ,sen ankarada nereye gidiyorsun ve ben de cok şey denememe ragmen sonuc bulamadım, buna inanmak istiyorum bana sonuclarını yazarsan memnun olurum , bide sakıncası yoksa nekadar bütce ayırmam gerekıyor .. tşk

Buradakinin yontemi nasildir bilmiyorum ama Bagdat caddesi ve acibadem cindy guzellik merkezinde kavitasyon icin super bi indirim yapmislar grupca uyelerine. grupca.com a bi bakin derim %75 indirimli satiyor kavitasyonu.

şu varki şuan estetisyenler ile doktorlar arasında ciddi bir rekabet var bu artık üzülerek söylüyorumki rant olayına girmiştir ki zaten lazer epilasyon mevzusundan mahkemelikler neyse şunu söyleyeyim doktorlar tabiki kavitasyonu önermez nedenmi 1.si doktorlar estetisyenleri piyasadan silmek istiyolar kendilerine yonelsin diye hastalar 2.si lipo doktorlar yapabiliyor sadece ve burdada anlayacağınız gibi yine menfaat giriyor 3.sü kavitasyon işe yaramaz boşuna paranızı harcamayın diyen adam lipo yu çıksın size kavitasyon parasına yapsında görelim! ama ben gerçeği söyleyeyimmi kızlar kavitasyon çok daha rahat iğnesiz ameliyatsız zayıflatan bir yöntem tabi sizde araştıracaksınız her kavitasyon cihazı güzel sonuç vermeyebilir benim tavsiyem şuan en gözde olan Eximia yı araştırın ve gönül rahatlığı ile uygulamaya girin bence ciddi olarak noter onaylı sonuçları mevcut ilk seansta 1-12 cm arası inceltiyor bu doktorlarında aç gözlülüğüne inanamıyorum ve kınıyorum hepsini!

merhabalar,

yarın ilk kavitasyon seansıma baslıyorum. simdilik 3 seans aldımbakalım duruma gore devam ettireceğim insallah. sonuçlarını yazarım

arkadaşlar merhaba hepinize.. ben de 36 beden yıllardır spor yapan diyetine de iyi kötü dikkat eden biriyim.. Şu üst bacak incelmesi ve selülitler için neler neler yaptım :p önce doktora lipoliz ve mezoterapi yaptırdım 6 seans ama başka bi yerden emboli atma tehlikesinin olduğunu öğrendim bıraktım.. bikaç ay sonra başka bi doktor karboksiyi önerdi onunla birlikte de powerplatei 10 seans aldım tabi seansların arası bazen açıldı,, ilk başta çok memnun kalmamama ramen selülitlere gerçekten iyi geldiğini farkettim çünkü daha önceden gözle görünürken şu an ancak sıkma ile belli oluyorlar.. çok spor yapmamdan dolayı diz üstünde biriken kas-yağ görüntüsünden rahatsız olup radyofrekans yaptırdım ilk başta inanamadım mucize gibi inceldi hertaraftan AMA SAKIN KANMAYIN 1 AY SONRA GERİ DÖNÜYOR!!! şimdi de kavitasyon furyasına katıldım pek ümitli değilim ilk seansta hiçbi değişme yok bakalım nolcak?? ama şunları tavsiye ettiler hergün 2.5 lt su mutlaka.. kesinlikle aynı gün spor yapılacak.. asla baklagil yenmeyecek çünkü şişiriyormuş.. ve aç karnına ödemi çözmek için maydonoz suyu gibi şeyler için dediler.. ve tabiki pilav makarna yemek yok.. haşlanmış her türlü eti yiyebilirsiniz balık yiyebilirsiniz diolar bilginize... powerplate i eğer sdc zayıflayayım kas yapmayayım diyorsanız önermiyorum çünkü inanılmaz şişiriyor kasları,kas yapısı gelişmeye çok açık biri olarak önerim; bunu yaparken diyete mutlaka önem verin derim çünkü hem yer hem powerplate yaparsanız iyice şişeceksiniz demektir..

Arkadaşlar kavitasyon denilen yöntemin sıkılaştırıcı br faydası var mı?Ben kilo vermekten çok bacak ve basen bölgemin sıkılaşamsını istiyorum.İç back ve basen sıkılaşmsında etkili mi???CEVABINIZI BEKLYRM SABIRSIZLIKLA

kilo problemi olan biri değilim, 38 bedenim, ancak göbek bel üst bacak ve kollarda yağlanma var, ve de selülit tabii, bütün bunlar için tüm vücut kavitasyon paketi aldım, 6 seans için 1500 tl verdim, yaptıran arkadaşlar ne kadar ödediniz acaba, daha seanslarıma başlamadım ama burda yazanlardan sonra biraz da pişman oldum doğrusu

merhabalar
ilk seansıma gittim pazar gunu toplamda 4 cm incelme olculdu olcumler duzgundu çok dikatle baktım. mide kısmından 2 cm bel gobek deligi hizası 1 cm alt gobekten 1 cm toplayarak telafuz ediliyor 4 cm seklinde.
su an b iraz acıyor karnım yoguruluyor gbi oluyor çunku birde surduklri lipozomlu krem epey yakıyor o kadar baska sıkıntı yok uygulumadan

6 seans kavitasyon 6 seans pasif 500tl (ama kampanya varmış ondan)ilk seansın sonunda hiç bir etki göremedim bakalım perşembe 2. seansım var ama dediğim gibi pek umutlu değilim.. zaten o ilk seansta olan incelmeler aslında dokudaki su kaybından oluyormuş daha sonra geri geliyor..:1no2: maalesef radyofrekans alırken aynı şeyler bana da oldu hatta ilk seansta toplamda 20 cm incelme vardı.. 1 ay sonra hooop hepsi geliyor akannehir

Arkadaşlar kavitasyon denilen yöntemin sıkılaştırıcı br faydası var mı?Ben kilo vermekten çok bacak ve basen bölgemin sıkılaşamsını istiyorum.İç back ve basen sıkılaşmsında etkili mi???CEVABINIZI BEKLYRM SABIRSIZLIKLA

Merhaba rebel aynı sorunlar bende var basen ve bacaklar dize kadar toparlansın sıkılaşsın istiyorum ben istanbul dayım kavitasyonun sıkılaşmaya etkisi maalesef yok
sıkılaşma için eğer ince damarların çok yüzeyde değillerse LPG ve el masajı yapıorlar

kilo problemi olan biri değilim, 38 bedenim, ancak göbek bel üst bacak ve kollarda yağlanma var, ve de selülit tabii, bütün bunlar için tüm vücut kavitasyon paketi aldım, 6 seans için 1500 tl verdim, yaptıran arkadaşlar ne kadar ödediniz acaba, daha seanslarıma başlamadım ama burda yazanlardan sonra biraz da pişman oldum doğrusu

sondefa selam, nerede oturuyorsun bu rakam inanılmaz yüksek

merhaba ben kavitasyonla ilgili bir şey sormak istiyorum kızlar. bu sadece kilo fazlalaığı olan bayanlar için mi kullanılıyor. yani 36 beden biri sıkılaşmak ve basenlerinden kurtulmak için kullanabilir mi? bilen var mı :)

Arkadaşlar Kavitasyonun sıkılaşma gibi bir etkisi yok sıkılaşma için ilk şart spor daha kısa sürede olsun diyorsanız LPG+el masajı

Merhaba rebel aynı sorunlar bende var basen ve bacaklar dize kadar toparlansın sıkılaşsın istiyorum ben istanbul dayım kavitasyonun sıkılaşmaya etkisi maalesef yok
sıkılaşma için eğer ince damarların çok yüzeyde değillerse LPG ve el masajı yapıorlar

'MUMU02' teşekkrler blgi için.Ben spora başladım bu yaz ama haftada 2 gün ve 2 saat pek de bişey olmasını beklemyrm o yzden.Dha etkili bişeyler bulmak lazım çnkü etim deyim yerndeyse gerçekten su gibi.El masajı ve lpg yaptırdın mı peki ve faydası oluyr mu gerçekten sıkılaşmaya?

Arkadaşlaaar 2 seansta belden 1 karından 3 alt karından 4 cm kaybettim kavitasyonla. Sıkılaştırmıyor maalesef ama gittiğim merkezde seans sonrası elektrotlar takıp pasif jimnastik gibi bir şey yapıyorlar böyle bir sürü mekik çekmiş gibi karın ağrıyor. Sanırım sarkmayı engellemek için. İşte böyle. Açıkçası boşa mı para veriyorum diye endişelerim vardı ama gerçekten işe yarıyor.

merhaba..eskişehirde yapan tek yere gidicem ben de bu hafta için randevu aldım..haftada 1 gidicez eşimle birlikte..seansı 75 tl..
bir diyetisyenin kliniği aslında..diyetisyen için de çok iyi yorumlar duydum.
kavitasyon için ilk görüşmede seanstan sonra mutlaka 30-45 dk yürüyüş şartı var dediler..birde kan testi istediler..başka hiç bir yerde duymadım ama bugün testi yaptırdık..
eşimde bence aslında normal kilomuzdayız ama bayağı göbeğimiz var..sonuçları yazarım..

canım sonuçlar nasıl oldu işe yarıyormu birde bu diyetisyen kimdir cevaplarsan çok sevinirim

X