30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Ben yine banyomu yaptım:KK1: çayımı içiyorum. ama hava beni hasta etti, nezle oldum sanırım. benim de kuaföre gitmem lazım, kaş bıyık aldı başını gidiyor:KK14:

Ben yine banyomu yaptım:KK1: çayımı içiyorum. ama hava beni hasta etti, nezle oldum sanırım. benim de kuaföre gitmem lazım, kaş bıyık aldı başını gidiyor:KK14:

Dikkat et kendine canım.
Oh yayıl bakalım iç çayını da.
Dinlen. :)
Günün nasıldı?

Fatma selam
Ben de bosandim. 30 yasindayim. Evliyken bir bebisimi kaybettim. İs hayatim 11 senedir ortalama var sukur.
Bende cok disa donuk ve genel olarakda keyifliyimdir.
Anne olmayi icgudusu bende de cok fazla var. Herhalde hamile kalip o duyguyu yasayinca bu artis oldu iicmden.
Ne yapayim kader kismet buymus. Rabbim ne veriyorsa hayir versin. Evladinda esinde yuvaninda.
Bende hayirli esim olsun cok isterim ama nasipden oteye gecilmez. Ben dua edip gerisini Rabbim e biraktim.
Henuz karsima da kayde deger birisi cikmadi. Nasip kismetse olur. Olmazsa da Rabbim gonlumu razi eylesin ins.
Hayirsizsan korktugum icin olsun olsun diyemem.
İcini dokmek istersen dinlerim. Uzulme hickimse icin artik. Gecmisi geride birakki gelecegin gecmisden bagimsiz ve baska olsun.

Evet turkuaz tşk ederim msjın için herşeyin hayırlısı olsun hakkımızda hayırlı olan olsun nasipse gerçekten kısmetse olsun olmazsada Rabbim gönlümüzü olana razı eylesin daha iyi beklediği için çünkü bizi haketmiyordur..çok çok dua mı ederim.en hayırlısı neyse o gelecek Allahın izniyle..Allaha yakın olan bize yakın olur. hep bolca dua ederim Allah temiz kalbimize göre verir inşallah Allah o kısmeti bir yerde bekletiyor bize gün gelir yaşayacağız..İstersen özelden mesaj yollayabilirsin ve ekle arkdaş olarak..

Benim eski kaynanam aradı.
Annemle konuştular. Annem söyledi saygı çerçevesinde herşeyi.
Ne kadar güçsüz olduğunu, hayal aleminde yaşadığını, yıldırma politası yaptıklarını güzel bir dille anlattı. :)
O da ben tuğçeyi ok sevdim, siz iyi niyetli davrandınız teşekkür ederiz demiş. v.sv.sv.s

Evet turkuaz tşk ederim msjın için herşeyin hayırlısı olsun hakkımızda hayırlı olan olsun nasipse gerçekten kısmetse olsun olmazsada Rabbim gönlümüzü olana razı eylesin daha iyi beklediği için çünkü bizi haketmiyordur..çok çok dua mı ederim.en hayırlısı neyse o gelecek Allahın izniyle..Allaha yakın olan bize yakın olur. hep bolca dua ederim Allah temiz kalbimize göre verir inşallah Allah o kısmeti bir yerde bekletiyor bize gün gelir yaşayacağız..İstersen özelden mesaj yollayabilirsin ve ekle arkdaş olarak..

Tabiki canım. Kim ne yapıyorsa ödiycek.
Allah iyilerin yanında.
Allah'a sığınıp, dimdik durmalıyız.

Benim eski kaynanam aradı.
Annemle konuştular. Annem söyledi saygı çerçevesinde herşeyi.
Ne kadar güçsüz olduğunu, hayal aleminde yaşadığını, yıldırma politası yaptıklarını güzel bir dille anlattı. :)
O da ben tuğçeyi ok sevdim, siz iyi niyetli davrandınız teşekkür ederiz demiş. v.sv.sv.s

Peki, sen kendini nasıl hissettin tatlım ? Ve, bu konuşmanın ardından nasılsın ? En önemlisi bu.

merhaba kızlar, ilk sayfalarda topiğe yazmıştım hatırlarsınız beni. sevgilimden bugün ayrıldım. daha önce de yazmıştım bi dargın bi barışık sürekli zigzaglar çizen bi ilişkiydi. ama bugün o da noktayı koydu.30 yaş üstü bekar bayanlar topiğine tam uygunum şu anda yani,:KK14:

Ooooh Evet kızlar sefamız olsun çayımız kahvemiz bende şimdi bir kahve ısmarladım kendime :)):126::121:

Peki, sen kendini nasıl hissettin tatlım ? Ve, bu konuşmanın ardından nasılsın ? En önemlisi bu.

Açıkçası o aradığında heyecanlandım ne konuşulucak diye.
Bittiğini zaten biliyorum ve bende artık onu istemiyorum.
Biraz tabi garip hissettim ama iyiyim. Bir daha onunla ilgili birşey duymam gerekmiycek.
Son noktaydı. Altınlarımı da yolluyorum haftaya.

merhaba kızlar, ilk sayfalarda topiğe yazmıştım hatırlarsınız beni. sevgilimden bugün ayrıldım. daha önce de yazmıştım bi dargın bi barışık sürekli zigzaglar çizen bi ilişkiydi. ama bugün o da noktayı koydu.30 yaş üstü bekar bayanlar topiğine tam uygunum şu anda yani,:KK14:

Hoşgeldin canım buyur gell aramıza.

Hoşgeldin canım buyur gell aramıza.

ilk sayfalardan beri takipçiyim zaten, ilk sayfalarda da yazmıştım ama sonra yazmaya fırsatım olmadı,ama hep okudum :) sevgilimden bugün ayrıldım canım acıyor,1,5 yıllık dengesini bulamayan sağa sola aşağı yukarı sürekli yalpalanan bir ilişkiydi. ama beni sevdi. herşeyime katlandı. onun için hiçbir kötü söz söyleyemem.hiçbir kötü şey düşünemem. artık normal hayatıma dönmek istiyorum dedi saygı duydum ve saygı duyduğumu söyledim. ama ciğerime kadar bir ağrı var içimde.... gerçekten canımda yangın çıktığını hissediyorum. bir de biz aynı işyerindeyiz. tüm gün ağladım ama göstermedim. bu arada mariamagdalena ve tuğçe kuantum üzerine olan sohbetinize bayıldım. bu konu benim de ilgmi çekiyor. mariamagdalena şarkısı dilime takıldı mırıldanarak okuyorum sayfaları :))

Son düzenleme:
hOŞGELDİn canım aramıza...
Allah gönlüne göre versin.
Hepimiz arkadamızda bir geçmiş bıraktık ama bizi biz yapanda yaşadıklarımız.
Ve en güzel yaşlarımızdayız artık.
Kişiliğimizin oturduğu, kendimizi artık keşffettiğimiz yaşlardayız.
Hobilerinin olması çok güzel canım.

Hep burdaydım aslında hoşbulduk,herşey çok güzel ve daha da güzel olacak..:) en güzel yaşlarımızdayız artık herşeyin oturduğu ..yaşasın 30 yaş ve yaşıtlarım..evet hobisi olanlar varsa onlarıda paylaşalım birbirimize özenir ilham kaynağı oluruz :):KK16:

Açıkçası o aradığında heyecanlandım ne konuşulucak diye.
Bittiğini zaten biliyorum ve bende artık onu istemiyorum.
Biraz tabi garip hissettim ama iyiyim. Bir daha onunla ilgili birşey duymam gerekmiycek.
Son noktaydı. Altınlarımı da yolluyorum haftaya.

Herkes için hayırlısı olsun canım. Ben zaten biliyordum senin güçlü ve mantıklı bir kadın olduğunu..

ilk sayfalardan beri takipçiyim zaten, ilk sayfalarda da yazmıştım ama sonra yazmaya fırsatım olmadı,ama hep okudum :) sevgilimden bugün ayrıldım canım acıyor,1,5 yıllık dengesini bulamayan sağa sola aşağı yukarı sürekli yalpalanan bir ilişkiydi. ama beni sevdi. herşeyime katlandı. onun için hiçbir kötü söz söyleyemem.hiçbir kötü şey düşünemem. artık normal hayatıma dönmek istiyorum dedi saygı duydum ve saygı duyduğumu söyledim. ama ciğerime kadar bir ağrı var içimde.... gerçekten canımda yangın çıktığını hissediyorum. bir de biz aynı işyerindeyiz. tüm gün ağladım ama göstermedim. bu arada mariamagdalena ve tuğçe kuantum üzerine olan sohbetinize bayıldım. bu konu benim de ilgmi çekiyor. mariamagdalena şarkısı dilime takıldı mırıldanarak okuyorum sayfaları :))

Canım hayırlısı böyleymiş demekki.
Belki böylesi daha iyi senin için.
Benimde öyleydi 2 senedir gel gitliydi.
Ve sonunda bitti nişan.
Ama ben hakkımı helal etmedim. Hak etmedi çünkü.
Canın acır elbet ama 3-4 gün sonra azalır canım.
Hayırlısı neyse onu yaşıyoruz çünkü.
Sayfalara bakarken mırıldanman bile iyi birşey :)

Ne güzel ! Demek ki, kişisel gelişim hepimizin ilgi alanı.. Bol bol sohbet ederiz bunun üzerine. Bana kalsa saatlerce susmam zaten :)))

Sevgilinle ayrılmanıza üzüldüm canım. İçinin acıması çok normal. Ama geçecek.. Üstelik daha çok yeni. Kesin kararını vermeden, belki bir
uzlaşma yolu bulursunuz ?

Not : Mariamagdalena çok sevdiğim tarihi karakterlerden biridir :KK66:

X