Kilo Verirken Bağırsakların İyi Çalışması İçin Püf Noktaları!

haten

Guru
Kayıtlı Üye
30 Mart 2007
169
1
44
Kilo vermenizde en önemli olan şey bağırsaklarınızın düzgün çalışmasıdır. Bu yüzden yapmanız gereken çok basit bir iki şey var..
*sabahları ılık bir bardak suya yarım limon ve bir tatlı kasığı bal katarak aç karnına için
*sabah ve akşam yemeklerden önce birer tatlı kaşığı dövülmüş keten tohumunu bir bardak suyla karıstırıp için eğer ishal sorunu çıkartırsa sadece sabahları için
*kabızlık sorununu gerçekten sıkıntılı yaşayanlar varsa sabahları aç karnına yarım çay kaşığı dövülmüş tere tohumunu bir tatlı kaşığı balla karıştırarak yanında bir bardak su ile tüketsinler. bu işlemi üç gün tekrarlayın
*eğer açlığınıza dayanmakta zorlanıyorsanız karnınız acıktığında kurutulmus ya da taze nane koklayın açlığınızın azaldığınızı yada tamamen geçtiğini göreceksiniz

hepinize şimdiden kolay gelsin... :)

Son düzenleyen: Moderatör:
hatencim canım emeğine sağlık.iyi hoşda her diyette bal görüyorum ama yazın bal yenmiyorki yaaaa.balsız olsa olmazmı ben öyle yapıyorum

bide keten tohumunun çekilmişini almıştım ben ama çok miğdem bulandı.bikaç gün denedim sonra yiyemedim.bu keten tohumunun çekilmemişini yoğurda karıştırıp yesem nasıl olur?olur mu?çünkü suda iğrenç oluyo ööööö

ya bi şey sorjam :eek:

bu keten tohumu bildiğim keten kıyafetlerin ham maddesimi? :)

çok cahilim çook :eek:

hatencim canım emeğine sağlık.iyi hoşda her diyette bal görüyorum ama yazın bal yenmiyorki yaaaa.balsız olsa olmazmı ben öyle yapıyorum

bide keten tohumunun çekilmişini almıştım ben ama çok miğdem bulandı.bikaç gün denedim sonra yiyemedim.bu keten tohumunun çekilmemişini yoğurda karıştırıp yesem nasıl olur?olur mu?çünkü suda iğrenç oluyo ööööö

angelika cım niye olmasınki amaç o yemek değilmi ha suda ha yoğurtta benim arkadasımda aldı ondan balla karıstır demisler yiyemedi sonra süte karıstırdı oda olmadı simdi yogurtla yiyor

keten tohumunun ezilmemişi bana bayağ bi lezzetli geliyo arkadaşlar,iğrenç olan tere tohumu! zaten tere tohumunu ezilmiş,keten tohumunu tane olarak tüketmek gerekiyor.keten tohumunu ister cornflakes,ister salata,ister yoğurt ister sade olarak tüketebilirsiniz.bağırsakları çalıştırmaya ii geliyo.tere tohumunu ise balla karıştırıp,hap şeklinde yutup üzerine 2 fincan sıcak su için,metobolizmayı hızlandırıyo(ayy içtiğim günleri hatırladım ,içim kalktı!)

keten tohumunun ezilmemişi bana bayağ bi lezzetli geliyo arkadaşlar,iğrenç olan tere tohumu! zaten tere tohumunu ezilmiş,keten tohumunu tane olarak tüketmek gerekiyor.keten tohumunu ister cornflakes,ister salata,ister yoğurt ister sade olarak tüketebilirsiniz.bağırsakları çalıştırmaya ii geliyo.tere tohumunu ise balla karıştırıp,hap şeklinde yutup üzerine 2 fincan sıcak su için,metobolizmayı hızlandırıyo(ayy içtiğim günleri hatırladım ,içim kalktı!)

merhaba Nihalcim,peki bu tere tohumunun faydasını gördün mü,benim bağırsaklar delirdi de...Yani düzenli yapılırsa kilo verdirir mi ya da yardımcı olur mu en azından:uhm:

walla herşeyi bi arada kullanmaktan hangisi faydalı ayırt edemiyorum artık cnm!!! ama tere tohumunun kilo vermeyi hızlandırdığı ender saraç gibi diyetisyenlerden de duydum.bence dene,miden müsaitse:)))ama derdin bağırsaklarının çalışmaması ise sana keten tohumu,kuru kayısı,kiraz ve sinameki falan tavsiye ederim.

X