Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hayıt tohumu kullanan?

CerenCee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2011
18
0
Selam ben hayıt tohumu kullanıyorum 1 hafta falan oldu bi gelişme görmedim ama..
kullanan varmı acaba ? gelişmeleri yazabilir misiniz ?

hayıt tohumu saç dökülmesine yol açıyor kızlar haberiniz olsun

bnde sac dokulmesı olmadı ama işe de yaramadı offf gogus buyutcu hap ya da krem kullanmak ıstemıyorum aslında kızlar ama bılemıyorum yaa napıcam :KK43:

bnde sac dokulmesı olmadı ama işe de yaramadı offf gogus buyutcu hap ya da krem kullanmak ıstemıyorum aslında kızlar ama bılemıyorum yaa napıcam :KK43:

ama kremler daha etkili oluyo sanırım
bu hayıtın tadı iğrenç ya :KK70:
yaza kadar büyüse bariii :KK70:

ama kremler daha etkili oluyo sanırım
bu hayıtın tadı iğrenç ya :KK70:
yaza kadar büyüse bariii :KK70:

evet yarım çay kaşığı koyuyorum ılk denedıgımde okadar acıydı ki içemedım doktum resmen kekık suyu gbı olmuştu 1 cay kaşığı attığımda.. ya bıraktım hayıt tohumunu ama bır paket almıştım bıtırme kararı aldım goguslerım buyumese de en azında faydaları varmış ufff melodı de bende etkı yapmadı :KK43:

cerencı bu arada dr.nacı celık ın vıdeo ızledım kremler haplar ıyı degılmış ondan da vazgectım ben canım saglıgımı da tehlıkeye atamam sırf buytecegım dıe zaten eşim memnun ama ben daha da dolgun olmasını ıstıyorum:KK66: ama başaramıyorum :KK50:

ya genede kullanalım hayıtı :KK70: acı macı idare edecez artık :KK70:
saç döklmesi falanda olmadı bnde .d
yararlı çok hemde :KK70:

ben çay olarak içmiyordum küçük kahve değirmenim var onda öğütüp suyla yutuyordum tadınnıda almadan daha kolay içebiliyordum

ben 5 gün kadar kullandım sonra adet olduğum için bıraktım ne bileyim belki adet döneminde zararı olur diye düşündüm.ama şimdi tekrar kullancam.

ben her aksam hayıt ve rezene içiyodum bi de çöreotu yagı ile masaj.. 1 ay düzenli bi sekilde yaptım 5cm buyuttu ama simdi bıraktım 2 aydır fln yapmıyorum

Kızlar bende kullanmak istiyorum hem göğüs için hemde hastalanamıyorum bu hayıt tohumu adeti düzene sokuyomus sanırım.. Bu konuda bilgisi olan varmı?

Kızlar bende kullanmak istiyorum hem göğüs için hemde hastalanamıyorum bu hayıt tohumu adeti düzene sokuyomus sanırım.. Bu konuda bilgisi olan varmı?

ben bir de hayıtın tüylenmeyi biraz azalttıgını biliyorum bende öyle oldu, ama aDetin düzensiz ise doktora basvur yinede belki baskalarında düzene koyuyordur sende olmayabilir yapıdan yapıya degisen bisey :KK34:

ben bir de hayıtın tüylenmeyi biraz azalttıgını biliyorum bende öyle oldu, ama aDetin düzensiz ise doktora basvur yinede belki baskalarında düzene koyuyordur sende olmayabilir yapıdan yapıya degisen bisey :KK34:

Ya cok tuhaf bi durum ben hiç olmuyorum.. Ne zaman doktora gidip doğum kontrol hapı kullanıyorum o zaman oluyorum anca.. Bi kere hiç gidmedim doktora dedim kullanmıcam hap falan kendiliğinden olcak dedim 5 ay sonra oldum.. Bide doğum kontrol hapına bünye alışınca ilerde çocuk sorunu yaşanabiliniyomuş korktuğumdan doktora gitmek istemiyorumda napıcam bilmiyorum .. :KK59:

Ya cok tuhaf bi durum ben hiç olmuyorum.. Ne zaman doktora gidip doğum kontrol hapı kullanıyorum o zaman oluyorum anca.. Bi kere hiç gidmedim doktora dedim kullanmıcam hap falan kendiliğinden olcak dedim 5 ay sonra oldum.. Bide doğum kontrol hapına bünye alışınca ilerde çocuk sorunu yaşanabiliniyomuş korktuğumdan doktora gitmek istemiyorumda napıcam bilmiyorum .. :KK59:

bazen düzensiz kilo alıp vermektende olabiliyor bu düzensizlik, doktora o haptan kullanmak istemedigini baska tedavi istedigini söylemedin mi

bazen düzensiz kilo alıp vermektende olabiliyor bu düzensizlik, doktora o haptan kullanmak istemedigini baska tedavi istedigini söylemedin mi

Yok canım ben bilmiyodumki zararlı olduğunu hapın.. Daha yeni öğrendim ve artık doktora falan gitmek istemiyorum. Ama aşırı sinir var kimseyle konuşmak , uğraşmak istemiyorum etrafımdaki herkesin kalbini kırıyorum :KK59:

X