Özel Meltem Hastanesi HaznedarDA doğum yapan varmı?

hatice53

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2010
104
2
mrb arkadaşlar ben 25+5 günlük haileyim ve hala doğru düzgün güvenebildiğim bi doktorum yok maddiyat ta önemli tabi meltem hastanesi hem uygun hemde güvenilirmiş bilgi sahibi olan varmı acaba

mrb arkadaşlar ben 25+5 günlük haileyim ve hala doğru düzgün güvenebildiğim bi doktorum yok maddiyat ta önemli tabi meltem hastanesi hem uygun hemde güvenilirmiş bilgi sahibi olan varmı acaba

eltim orada doğum yapmıştı 7 sene önce memnundu.. bende hamileyim 15 haftalık ama hiç orayı düşünmedim nedense, uygun biryer istiyorsan ki doktoruda hastaneyide çok öneren oldu bağcılar hospiatlist ' di sanırım ismi

Yengem 2 çocuğunu 2 ablam ve teyzemin gelini orda doğum yaptılar 3 yıl oluyor aşağı yukarı hepsi çok memnun kaldılar. Gayet temiz ve ilgililer ama şimdi ne durumda bilemiyorum canım

çok lüks değil ama düşünebilirsin, ben orada doğum yaptım ve memnun kaldım...

GÜNCEEEEELLLL ARKADASLAR MELTEM HASTANESİNDE DOĞUM YAPMIŞ OLAN BİRİ VARSA BANADA YARDIMCI OLUN LÜTFEEEEEEN :KK43:

CANIM SEN NERDE YAPTIN DOĞUMU MELTEMDEMİ ?

X