Selülit Selülitlerinden Kurtulmayı Başaranların Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
evet titreşimli masaj aleti kullandım ama etkisini tam anlayamadım daha önce relaxton masaj aleti kullanmıştım faydası olmuştu doğrusu şöyle düşündüm selülit tedavilerinde radyo frekans ve lpg kullanılıyor yanlış bilmiyorsan radyo frekans yağları parçalıyor lpg de cildi düzeltiyor ütülüyor gibi yaptırmadım ama daha rf yaptıran birinden anladığım kadarıyla yağlar parçalanınca cilt kötü görünüyor hatta eskisinden daah kötü lpg de bunu düzeltiyor bende kemeri denediğimde eskisinden daha kötü oldu sanki umarım kafanı karıştırmamışımdır deneyimlerimi paylaşmak istedim belki bir faydası olur

cevap için çok tşk ederim:)

valla kafam karışmadı desem yalan olur:) normal masaj, kese , fırca hepsi kan dolaşımını hızlandırmaya yönelik. bu da aynı mantıkla işe yarar dedim. kremle birlikte denicem bakalım. inşdaha kötü olmaz:)

evet titreşimli masaj aleti kullandım ama etkisini tam anlayamadım daha önce relaxton masaj aleti kullanmıştım faydası olmuştu doğrusu şöyle düşündüm selülit tedavilerinde radyo frekans ve lpg kullanılıyor yanlış bilmiyorsan radyo frekans yağları parçalıyor lpg de cildi düzeltiyor ütülüyor gibi yaptırmadım ama daha rf yaptıran birinden anladığım kadarıyla yağlar parçalanınca cilt kötü görünüyor hatta eskisinden daah kötü lpg de bunu düzeltiyor bende kemeri denediğimde eskisinden daha kötü oldu sanki umarım kafanı karıştırmamışımdır deneyimlerimi paylaşmak istedim belki bir faydası olur

Radyofrekansın yağlara pek faydası olmaz tatlım, radyofrekans ciltteki kolajen sentezini arttırıp cilt kalınlığını yükselten bir uygulama, bu yüzden kavitasyon ile boşaltılan yağlı bölgelere radyo frekans yapılır ki cilt toparlansın sarkmalar giderilsin aynı biçimde yüze ve gıdı bölgesinede yapılabiliyor... Bu arada masaj kemeri, masaj aletleri vs ile ilk uygulamalara başladığınızda durum bir müddet daha kötüye gidip sonrasında toparlanıyor ama devamlılık şart...

Ben şimdi ev tipi radyofrekans cihazlarını incelemeye aldım, biri 3in 1 gold slim, diğeri tripollar, her ikisinide araştırıyorum kafama yatan birini alıp annemin göbüşünde uygulama yapacağım... Şu an itibarı ile 2 haftadır kavitasyona gidiyor ve yağ depolarında azalma var ama cilt dokusunda sarkma başladı haliyle toparlamak gerek bunu neden buraya yazdığıma gelince bu aletlerin selulüt görüntüsünü gidermede etkisi varmış, deneyip bakacağım...

Radyofrekansın yağlara pek faydası olmaz tatlım, radyofrekans ciltteki kolajen sentezini arttırıp cilt kalınlığını yükselten bir uygulama, bu yüzden kavitasyon ile boşaltılan yağlı bölgelere radyo frekans yapılır ki cilt toparlansın sarkmalar giderilsin aynı biçimde yüze ve gıdı bölgesinede yapılabiliyor... Bu arada masaj kemeri, masaj aletleri vs ile ilk uygulamalara başladığınızda durum bir müddet daha kötüye gidip sonrasında toparlanıyor ama devamlılık şart...

Ben şimdi ev tipi radyofrekans cihazlarını incelemeye aldım, biri 3in 1 gold slim, diğeri tripollar, her ikisinide araştırıyorum kafama yatan birini alıp annemin göbüşünde uygulama yapacağım... Şu an itibarı ile 2 haftadır kavitasyona gidiyor ve yağ depolarında azalma var ama cilt dokusunda sarkma başladı haliyle toparlamak gerek bunu neden buraya yazdığıma gelince bu aletlerin selulüt görüntüsünü gidermede etkisi varmış, deneyip bakacağım...

ev tipi kavitasyon cihazlarından soledıklerını bende arastırdım merak ediyorum.aldıgın ve uyguladıgın zaman bilgi verirmisin rica etsem.heryerde karsına cıkıorm kılıcbalıgım =)

cevap için çok tşk ederim:)

valla kafam karışmadı desem yalan olur:) normal masaj, kese , fırca hepsi kan dolaşımını hızlandırmaya yönelik. bu da aynı mantıkla işe yarar dedim. kremle birlikte denicem bakalım. inşdaha kötü olmaz:)

evet bende bende söylediğin şeyleri denedim denediklerimden fırçayla masaj fayda ediyor ama insanın arkasını fırçalamaya çalışması kol kasları açısından faydalı olsada bir yerden sonra yorulduğun için bırakıyorsun bende o mantıkla bu masaj aletlerini aldım o açıdan kemer çok iyi kemeri takıp yatabilirsin, bacaklarına sarıp oturup başka işlerini görebilirsin. bu aralarsa başka yöntem uyguluyorum masaj yağı sürüp kendimi belden dize kadar folyoyla sarıp üstüne 2-3 kat eşofman giyiyorum(terlemek için) bu şekilde 44dk-1 saat spor yapıyorum ama kalçayı çalıştıran ve kalori harcatan sporlar geçen gün bende bu forumda gördüm "pump it up - high energy" videosu var çok güzel eğlenceli ama çok zor onu yapıyorum ve hergün olmasada haftada 5 gün 1 saat bazen 2 saat yürüyüş yapıyorum fayda ediyor tabi ama bazende diyorumki Allah ım hayatım boyunca bu selülitlerle mi uğraşıcam neyse umarım başarılı olursun

Son düzenleme:

gittiğim güzellik merkezinde kavitayon için bilinçsizce yapılan merkezlerde ciltte yanmalar hatta kemikte yanma olabiliyormuş mesela diyelimki bele uyguluyorsun fakat belde yağ yoksa kemiğin yanma riski olabiliyormuş bu yüzden kavitasyonda daha çok kalçaya ve sanırım göbeğe de uygulama daha iyi sonuçlar veriyormuş ama ben bunları öğrenince kemiklerimi yakabilecek bişeyin kemiklerimi yakmadan( düşüncesi bile kötü) doğru yerde yapılsada zararlı olacağını düşündüm ama benimki tahmin sadece acaba ev tipi olan cihazla ticari kullanılan cihazın ne farkı var evde kullanılanda böyle bir risk alacaklarını sanmıyorum bu arada verdiğin bilgiler için sağol titreşimli masaj aletlerinde önce cilt bozulup sonra toparladığını bilmiyordum umarım tedavide başarılı olursun

Bendebugun kavitasyona basladim. Yillardir ugrasiyorum ama istedigim olculere gelemiyordum. Evde biseyler yapmaya usendim hep. Titresim kemeri, pilates lastigi,topu ve kremler vs..
Bugun kavitasyona baslamadan once bi krem tavsiye ettiler aldim. Hem evde hem salonda uygulayacagim. Evde kremi masaj yaparak surdjkten sonra strec filmle sardi. Titresimli kemerimi takip utu yaptim. 2 saat kadar bekledim ve kemeri kalca basen bacaklarda degisik bolgelerde calistirdim. İnss fAydasi olur. Uzerine gidicem bu sefer usenip pes etmek yok.

ben de muslu medine'nin bitkisel selülit yağını kullandım. gerçekten işe yaradı. portakal kabuğu görünümden kurtuldum.

sadece 20 günde çok yararını gördüm , her banyoda güzelce kese sonrasında normal bi losyonla masaj, günde 100 tane ip atlamak (ip yoksa varmış gibi yapın zıplayın sadece:) ), ve basen eritme yazdım google a ilk çıkan linkte hareketler var sadece 8 dakika onu yaptım. ve çok çok azaldı daha 20. günümdeyim yaza kadar hiç bişey kalmaz bu gidişle :) günde 10 dakikamı ayırıyorum okadar.

1,mecitefendi selülit kremi ve yağı var onları kullan üstelik bitksel çoğu ürünü
2,günlük az az bir saat spor yapacaksın
3.yedik ve içdiklerine dikkat edeceksin

bak bakalım selülit felan kalıyomu

Sanırım benim selulitlerim yeni evli kiz hareketsizligi sonucu oluştu bir kac ay popomun üzerinde oturup ne de olsa zayıfım diye her istediğimi yedim ve bir gün aynaya baktım korkunç portakal görünümlü popo ve bacaklar usengec biri oldugum icin spor salonuna düzenli gitmeyeceğimi basından beri biliyodum bu yüzden ilk is eve kosu bandı aldım abartmadan 20 -30 dakikalık ama her gün yuruyuslerle başladım günde yarım bardak su içen biri olarak 2-3 litre su tüketmeye başladım harika degisiklikler var hemde daha bir ay olmadan,,diyete girisir gibi oldum ama hala eski kilomdaydim üstelik zayıf sayılırım ama bu portakalciklar sadece kilolu değil zayıf bayanlarında kabusu maalesef sıkı bir diyet yerine sadece zeytinyagli bir hayata geçtim krem kese buz masaj hiç birini denemedim Cok az kaldı başarmak uzereyim üstelik daha sıkı gorunuyorum şimdi bir kac popo egzersiziylede popoyu kaldırmak istiyorum önerilerinizi bekliyorum selulitsiz gunleeeer :)

Spor ve su harika ise yariyor benim sikmadan gözüken selulitlerim baya azaldı yürüyüş bol su ve bazen popo bacak hareketleri yapıyorum cildimde bir degisti dışardan müdaheleler ne kadar ise yarar Bilmyrm ama sonucunu beklemek ve hayal kırıklığına ugramaktansa en bilindik sıkıcı yöntemler en hızlı çözüm A bir de dogum kontrol hapını bıraktım selulitlerimin azmasinda bi payı varsa az kaldı selulitsiz gunlerr!!

çok iyi bir üründür sadece sabunu yeterli olmaz mecitefendi selülit kremi ve yağınıda kullan çok iyi sonuç alırsın bende çok iyi etki yaptı

sabun ve yağını aldım biraz önce ama şimdi sizin yorumunuzu okuyunca kremide mi alsaydım acaba :44: sizde ne kadar sürede etkisini gösterdi birde sabun kullanırken her zaman kullandığım duş jellerimi de kullanmaya devam etsem yanlış mı yapmış olurum? :KK8:

ben bonienin bantını kullanıyorum... zayıflama kemerinin yanında hediye göndermişlerdi, emzirdiğim için kullanmamıştım, unutmuşum yeni kullanmaya başladım. pek inandırıcı gelmemişti ama taktığım anda yanma başladı, alerji olabilir diye çıkarmayı düşünddüm hatta. popoya yapıştırıyorum, zamanla yanma azalıyor, ilk saatlerde daha çok yakıyor. denemek için karnıma yapıştırdum hiç yanma olmadı, bence işe yarıyor:)

Merhaba arkadaşlar..

Bursa da bir firma da selülit için bir krem geliştirdi ve suan patentini aldıklarını söylüyorlar hazırlık aşamaları devam ediyor.. devlet işlerinde prosedürleri biliyorsunuz uzun sürüyor..

Eşimin arkadaşı olduğu için bize kullanmak üzere numune verdiler
ve kullanmaya başladık gelişmeleri size burdan yazarım..
hatta sizlerdende numune istiyen olursa ücretsiz
olarak temin edebilirim
Yalnız bir şartla...
1. Kullanacak kişi kullanma noktasında samimi olacak.
2. Sabah akşam düzenli olarak sürme şeklinde kullanacak.
3. Bu ürün numune olduğu için sadece bir bölge seçilip oraya odaklanılıp o bölgeye sürülecek.. ve mümkünse hafif olan bölgeden başlanmasını istiyorlar çünkü 3.4. derece selülit tedavisi daha uzun sürebilir diyorlar..
4. Ve sonuçları paylaşma noktasında bu siteden görüşleri mutlaka yazmanızı istiyorum...

Hepsi bu herhangi bir ücret krem için ödenmeyecektir..
ben yeni başladım bir hafta daha olmadı ama başka bir arkadaşım kullanmaya başladı iyi gittiğini söylüyor..
Mecit efendinin veye digerlerinin ürünlerinide arastırmışlar onlarda kesin sonuc yok bakalım bu nasıl sonuc verecek... hadi hayırlısı

iyi günlerr.....:KK9:

X