Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

Kızlar bu rengin adını bilen var mı??? :uhm::uhm:

stylistvisualcolouris7.jpg

stylistvisualcolouris7.3394d3dad3.jpg

canım anca geldim. resimdeki saç rengi bakır kızılı.lorealde var bu renk. ve evet yakışana gerçekten çok yakışıyor.eğer bu rengi istiyorsan mutlaa loreal recital serisinden kullan.çok parlak ışıltılı bır sonuç alırısın

bayanlar ben saçımı yeni kestirdim ama begenmedim kesimini boya yapmak istiyorum kuaförler ise önce boya sonra kes diyordu sizce ne yapmalıyım boyayım mı boyamayım mı?

canım saç her halikarda boyandıktan sonra kesilir.çünkü saç boyandığı zaman bılhassa uçlarından da zarar görur. ve boyayıp kesilen saç kesilip boyanan saçtan dah asaglıklı olacaktır.her zaman önce boyanır sonra kesilir.

boya kusturma işlemi saça bayağı zarar verıyor. ama yınede orealle açmalarından dah aaz zarar verıyordur. sennasıl yapıldığını bılıyo rmsun yoksa kuaofore mı yaptırcaksın?
hatırladığım kadarıyla sampuanın içine yuzde 9 luk peroksit koyupta yapıyolar bırde farklı bır urun var onunlada saçtakı rengi kusturuyorlar.

küllümangocum benim dip boyam geldi saçımı kestirip uçlarda kalan kızıl boyadanda bi şekilde kurtulmak istiyorum. Şu yüzde 9'luk peroksitle kusturma işlemini bana bir daha anlatırmısın rica etsem? evde yapıcam denemekte yarar var.birazda olsa kusturabilirsem üzerine başka boya atıcam zaten.teşekkür ederim cnm şimdiden

küllümangocum benim dip boyam geldi saçımı kestirip uçlarda kalan kızıl boyadanda bi şekilde kurtulmak istiyorum. Şu yüzde 9'luk peroksitle kusturma işlemini bana bir daha anlatırmısın rica etsem? evde yapıcam denemekte yarar var.birazda olsa kusturabilirsem üzerine başka boya atıcam zaten.teşekkür ederim cnm şimdiden

canım tam olarak emin değilim. senin için bıraz daha araştırma yaptım nette.ama tam anlayamadım bende. sanıyorum kı sampuanına yuzde 9 luk peroksit karıştıryorsun ve saçını 4 kere sampuanlıyorsun. ama krem surmemen gerekiyormuş çünkü kremlersen kızıllar tekrar donuyormuş.yıkadıktan sonrada ıstediğin rengi surebiliyormuşşun.ama sana dıceğim odur kı sen saçının ufak bır kısmında dene bu dediğimi. eğer saçında çok yıpranma olmazsa ve eğer akma olursa heryerıne uygula.çünkü yanlış uygulama da saçı yıpratabılıyormuş.sonra saçından olma canım.ben geçen sene kuafore gittiğimde saçımı yıkarken buna benzer bı çalışma yapmıştı ama yınede nasıl yaptığını tam olarak hatırlamıyorum.sampuanın içine sadece yuzde 9 luk peroksit mı yoksa başka seylerde koydu mu hatırlayamaıyorum çünkü.

teşekkürler canım.
bir tutamına direkt sürmeyi düşünüyorum.
deniyecem bunu ama kestirdikten sonra.
saol tekrara.s.

canım anca geldim. resimdeki saç rengi bakır kızılı.lorealde var bu renk. ve evet yakışana gerçekten çok yakışıyor.eğer bu rengi istiyorsan mutlaa loreal recital serisinden kullan.çok parlak ışıltılı bır sonuç alırısın

Sağol canım:))

Sence bu renk bronz tene gider mi?? Resimdeki hanıma bayağı yakışmış...a.s

teşekkürler canım.
bir tutamına direkt sürmeyi düşünüyorum.
deniyecem bunu ama kestirdikten sonra.
saol tekrara.s.

canım kesitrceksen o aman kestirceğin kısıma bıraz uygula saç kafandayken henuz:) zaten kötu olursa yada hiç etkisi olmasa dahı nasıl olsa kestireceğin saç olacağı için zarara uğramış olmazsın.

canım eğer renkli gözlüysen ve bronz tenliysen tabı kı gider. ama koyu kahve gözlüysen hele kaşların koyu renkse bence hiç yanaşma bu renge.eğer saçların oldukça saglıklıysa olabılrı ama saglıklı değilse boyle bır renge boyandıktan sonra bronz teninle sanki hafalarca guneşte kalmışsın gıbı bı gorunum elde edebılrsın.
kısacası saçın gerçekten saglıklıysa kaşların koyu renkli değilse yakışabılır.

fash080207-1.jpg

umarım resim koyabılmışımıdr.UND arkadaşım bak bu saç rengide çok guzel ama beyaz tenliysen. benım arkadaşım 5 yıldır bu saç rengini kullanıyor.ve açık tenli kaşlarında yok denecek sevıyede. ayrıca mordan vazgeçtin sanıyorum çok sevındım:)

fash080207-1.jpg

umarım resim koyabılmışımıdr.UND arkadaşım bak bu saç rengide çok guzel ama beyaz tenliysen. benım arkadaşım 5 yıldır bu saç rengini kullanıyor.ve açık tenli kaşlarında yok denecek sevıyede. ayrıca mordan vazgeçtin sanıyorum çok sevındım:)

Valla canım yazın bayağı bir renk atıyorum bu renk hayatta olmaz... Buğday tenliyim ama yazın esmer olmayı planlıyorum:))
İşte benim eklediğim resimdeki kadınla benzeşiyoruz ten bakımından... Kaşlarım daha açık... Gözlerimde açık bir kahve... Var mı önerin?:)) Kahve tonlarından bıktım... Çikolata kahve çok yakışıyor mesela ama daha kızıllı bakırlı tonlar denemek istiyorum...

Mordan vazgeçme sebebim:KK70: Oreal kullanmak istememem... Ama farklı bir renk seçemezsem viyole yapıcam... Çok çabuk akıyor gerçekten ama çok hoşuma gidiyor:))

Valla canım yazın bayağı bir renk atıyorum bu renk hayatta olmaz... Buğday tenliyim ama yazın esmer olmayı planlıyorum:))
İşte benim eklediğim resimdeki kadınla benzeşiyoruz ten bakımından... Kaşlarım daha açık... Gözlerimde açık bir kahve... Var mı önerin?:)) Kahve tonlarından bıktım... Çikolata kahve çok yakışıyor mesela ama daha kızıllı bakırlı tonlar denemek istiyorum...

Mordan vazgeçme sebebim:KK70: Oreal kullanmak istememem... Ama farklı bir renk seçemezsem viyole yapıcam... Çok çabuk akıyor gerçekten ama çok hoşuma gidiyor:))

arkadaşım ten rengini senin yolladığın fotodakı kızın ten rengi alarak ve gözüünde açık kahve olduğunu duşunerek sana uyabılceğini düşündüğüm bir renk bakıcam becerebılırsem fotografınıda koyarım.saçın kalın telli gür dalgalı nasıl? ayrıca bu konuda bana guvenebilirsin. yanı seni direk görsem işte senin rengin bu derim.çünkü şimdiye kadar en az 7 kız arkadaşımın saç rengini tamamen değiştirdim ve kuaoforleri bıle oldukça begendı.önemli olan senin nasıl bı görünüm elde etmek istediğin.

arkadaşım ten rengini senin yolladığın fotodakı kızın ten rengi alarak ve gözüünde açık kahve olduğunu duşunerek sana uyabılceğini düşündüğüm bir renk bakıcam becerebılırsem fotografınıda koyarım.saçın kalın telli gür dalgalı nasıl? ayrıca bu konuda bana guvenebilirsin. yanı seni direk görsem işte senin rengin bu derim.çünkü şimdiye kadar en az 7 kız arkadaşımın saç rengini tamamen değiştirdim ve kuaoforleri bıle oldukça begendı.önemli olan senin nasıl bı görünüm elde etmek istediğin.

Teşekkür ederim canım:)) Bak senin için profilimde albümüme bir resmimi ekledim sen baktıktan sonra silicem, bakınca haber ver bana:KK66:

Son düzenleme:
Bu arada saçlarım bayağı ince telli... Nasıl kurutursam öyle şekil alır, belli bir şekli varsa da ben çözemedim hala:KK70:

gördum canım. ya ne kadar belirgin elmacık kemiklerin var ne kadar sanslisin bu konuda.canım bence saçını yormadan bakır kızılına boyarsan yıpratmadan yanı bırde kalitelı kırmızı bır rujla oldukça guzel görüneceğine eminim.göz rengin oldukça açık kahve çünkü ve zayfısın.sana bu dediklerim çok yakışacaktır eminim.

gördum canım. ya ne kadar belirgin elmacık kemiklerin var ne kadar sanslisin bu konuda.canım bence saçını yormadan bakır kızılına boyarsan yıpratmadan yanı bırde kalitelı kırmızı bır rujla oldukça guzel görüneceğine eminim.göz rengin oldukça açık kahve çünkü ve zayfısın.sana bu dediklerim çok yakışacaktır eminim.

Teşekkür ederim canım:)) Bakır kızılı severim ve kırmızı ruju:)) Peki yine soruyorum kuaföre mi gideyim yoksa kendim mi boyayayım... Yıpratmamak için yani...

X