Eşimin ilk eşi ve aklımı donduran olayı...

Eski eşten bahsediliyor. Adı üstünde eski. Eşiniz çocuğunun geleceğini psikolojisini düşünmekten başka birşey yapmaya hakkı yok. Ayrılmışlar eşiniz kendisine yeni bir yuva kurmuş bayanda istediğini yapmakta özgür. Kimse kimsenin ne yaptığına karışamaz. Dava açıp çocuğunu alsın. Yazıldığı gibiyse bayanın yaptıkları mide bulandırıcı. Anlayamadığım bayanın çalıştığı iş yerindeki elemanların fotoğraflarını çekmesi ve eşinin bu kadar tepki göstermesi. Kimse durduk yerde başkalarını takip etmez fotoğrafını çekmez.

ewet yanı , neden kendılerıne boyle uzerlerıne wazıfe olmayan bı seyı ıs edınmısler kı di mi benneyaptımki

Bu konu beni aşıyor galiba kafamçokkarıştı
Ama anlamadığım eşinizin bu kadar kahrolması ve ne diye başkaları fotoğraflarını çekiyor..Birşey mi ıspat etmeleri lazım ?
O da ne kadar da olsa bir anne eminim ki çocuğunu düşünüyordur...:sm_confused:

Çok garip. İşyerindeki elemanların işi gücü yok fotoğraf çekiyorlar,takip ediyorlar. Kusura bakmayın ama eşinizin niye bu kadar içtiğini falan da anlayamadım. Bence başkasıyla olmasını hazmademedi. En büyük siniri bu. Eğer tek derdi çocuksa onun da kanuni yollarla bakar çaresine.

çok haklısınız. benimde şaştığım,herkesin bir sherlock holmes olması... detektifçilik oynaması..:nazar:

çok ilginç geldi bana .. hemen yargı yapmak istemem ama düşüncem şöyle.. eşiniz 1.5 sene önce boşanmış.. yani 18 ay önce... nickinizde 4 aylık bir kızım var yazıyor... 9 ay da hamilelik dersek: 13 ay ediyor...yani eşiniz boşandıktan 5 ay sonra evlenidiniz ve hemen bebek oldu desek... eşinizin 10 yaşında oğlu var buda demekki en azından 11 yıllık bir evlilik bitmiş.. ve hemen sizinle evlenmiş.. görücü usulümü oldu evliliğiniz? mantığım hiç almadı yaaaaaaa... 11 yıllık evlilikten sonra hemen sizinle evlenmesi?????? bana sanki evliyken sizinle görüşüyordu gibi geliyor...yanlış anladıysam özürdilerim ama burdan bu anlamı çıkardım ben..

gelelim eski eşin konusuna.. eşiniz onu uyarabilir..hatta cocuğuda alabilir. ama onu elaleme kepaze etmek size düşmez..herkesin yanlışı gün gelir kendisini bulur misali..bence olgun olup bu meseleye siz hiç karışmayın derim.eşiniz ve eski eşinizin meselesi bu.. sadece dinleyici olun....benim fikrim bu yönde..

konu çok ilginç arkadaşım sende dedektif gibi iz sürmüşsün kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
şu yazdıklarını okuyunca bunlar benimde aklıma takılmadı desem yalan olur kafamçokkarıştı

ewet yanı , neden kendılerıne boyle uzerlerıne wazıfe olmayan bı seyı ıs edınmısler kı di mi benneyaptımki

valla benim aklıma direk şantaj olayı geldi.. eğer adam zenginse filan.. yoksa elemana mı kalmış milletin ahlakı. namusu...değilmi ya:nazar:

konu çok ilginç arkadaşım sende dedektif gibi iz sürmüşsün kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
şu yazdıklarını okuyunca bunlar benimde aklıma takılmadı desem yalan olur kafamçokkarıştı

kaydirigubbakcemile3 ya eski eş o kadar kötülenmişki. alla alla dedim. olayı çok detaylı yani eski eşi yerin dibine sokarak anlatmış. şaşırdım. ve mukayese edincce içimmden öyle geçti

Acaba o resimleri kocanız mı çektirdi.. nası elemanlarmış bunlar böyle patronu takip et resim çek ilginç valla..

valla benim aklıma direk şantaj olayı geldi.. eğer adam zenginse filan.. yoksa elemana mı kalmış milletin ahlakı. namusu...değilmi ya:nazar:

bence de oyle de, acıkcası ben senın aklından korktum arkadasım delikafadulden

kaydirigubbakcemile3 ya eski eş o kadar kötülenmişki. alla alla dedim. olayı çok detaylı yani eski eşi yerin dibine sokarak anlatmış. şaşırdım. ve mukayese edincce içimmden öyle geçti

mesajın sahibi ortada yok kendi kendimize fikir yürütüyoruz
keşke konuyu açıp kayıplara karışmasaydıda bizde konuyu
detaylı öğrenip ona göre yorum yapsaydık birazcık polisiye film gibi olmaya
başladı birazdan biri katili buldum derse hiç şaşırmıcam kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
bu işin şakası tabiki arkadaşımızın yaşadığı kötü bir durum ama
keşke burda olup yanıt verebilseydi.. a.sa.s

siz eşinizin ilk eşinden boşanmasına vesile olmadığınızdan eminmisiniz?

eminim tabi..bu nasıl bi soru böyle...bu karakterdeki bi kadının bana iftira atması ne kadar zor olabilirdiki zaten..adalet diye buna derim bennn

orda çalışan elemanlara noluyo ya :uhm: kadının hayatından ne niye bu kadar ilgilendiriyor anlamış değilim mirmirmirmir
hem baba bu kadar alkol alacak kötü olacak nolmuş ki :sm_confused:
kadın hayatından silinmiş sonuçta :uhm: çocuğu için belki de ama bu kadar olmaz ki :bbo:

Benim aklım karıştı bu topikte. İyisimi daha fazla bulanmadan buradan tüyeyim.şakkıdı

çok ilginç geldi bana .. hemen yargı yapmak istemem ama düşüncem şöyle.. eşiniz 1.5 sene önce boşanmış.. yani 18 ay önce... nickinizde 4 aylık bir kızım var yazıyor... 9 ay da hamilelik dersek: 13 ay ediyor...yani eşiniz boşandıktan 5 ay sonra evlenidiniz ve hemen bebek oldu desek... eşinizin 10 yaşında oğlu var buda demekki en azından 11 yıllık bir evlilik bitmiş.. ve hemen sizinle evlenmiş.. görücü usulümü oldu evliliğiniz? mantığım hiç almadı yaaaaaaa... 11 yıllık evlilikten sonra hemen sizinle evlenmesi?????? bana sanki evliyken sizinle görüşüyordu gibi geliyor...yanlış anladıysam özürdilerim ama burdan bu anlamı çıkardım ben..

gelelim eski eşin konusuna.. eşiniz onu uyarabilir..hatta cocuğuda alabilir. ama onu elaleme kepaze etmek size düşmez..herkesin yanlışı gün gelir kendisini bulur misali..bence olgun olup bu meseleye siz hiç karışmayın derim.eşiniz ve eski eşinizin meselesi bu.. sadece dinleyici olun....benim fikrim bu yönde..

ya size uzun uzun anlatamıycağım şimdi ama sebep ben değilim onların boşanmasında..bunu bilin yeter..benim kimseyi kepaze etmeme gerek yok çünkü kendi yeteri kadar kepaze olmuş zaten..ben bu konunun dışında değilim çünkü eşimin adıyla anılıyo o pislik ve eşim gözümün önünde ağlıyo sinirden..kayıtsız kalamam kusura bakmayın..

Eşiniz neden olaydan bu kadar etkileniyor, neden eski eşinin başka bir adamla yaşadığı birliktelik ona bu kadar ağır geliyor çok manasız.
Hadi o bu durumdan fazlasıyla etkilendi peki siz nasıl bu kadar rahatsınız..
Benim kocam gidicek eski eşi başka bir adamla birlikte diye içip içip ağlıyacak.
oldu canım, o kadar değer veriyorsa boşanmasaydı yada benimle evlenmeseydi
Hee oğlunun durumunu düşünüyor değil mi? peki o halde yapması gereken belli zaten..
Sağolsun bayanın iş arkadaşları yemeyip içmeyip , gecelerini gündüzlerine katarak delil toplamışlar ya !!! heh işte onlarıda mahkemeye sunar alır evladını.
Ayrıca bayanın yaptığı ne kadar ahlaksız birşeyse eşinizde çok doğru yapmıyor..
Mademki o bayan hala eşinizin adıyla anılıyor (ki bu çok saçma eski eskide kalmalı) o halde eşiniz o koşa koşa gelip laf yetiştirenlere verememişmi ağızlarının payını
Ne demek rezil etmek ortalığı ayağa kaldırmak , madem çocuğunu bu kadar çok düşünüyor
akıl edemiyor mu bu çocuk annesi kötü anıldığında dahada fazla etkilenir , yıpranır.
Açıkcası çok garip geldi bu mevzu bana. Kimsenin günahınıda almıyayımda sizin evlilik sürenizle ilgili hiç yazmıyorum zaten..

Yaa kimsenin günahını almamak lazım. Ben aralarında bişey yoktur demiyorum. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz ama evine aldığını falan nereden biliyorlar... Ayrıca niye gelip eşinize senin karın mı diye soruyorlar ki... Madem eşinin tanıdıkları ise eşinin boşanmış olduğunu bilir. Bilmiyorsa bile kadının adamı evine aldığını bilecek derecede takip etmişlerse eşinden boşandığını da bilmeleri gerekirdi, niye senin hanımınmı diye sormuşlar.. Bence bunda bi iş var....
Ayrıca nasılsa boşanmışlar onu ilgilendirmez... Çocuğun velayetini almak için dava açarsınız, eğer deliller de varsa mahkeme size verir. Ondan sonra da ne yaparsa yapsın, eşinizin de kafası rahat olur...

söylemek için laf atmışlar işte ortaya belli zaten o...hem ne demek onu ilgilendirmez..10 yaşında oğlu odada uyurken..kendi yan odada evli adamla bilmemnapıcak..ya çocuk şahit olursa bi gün..baba olarak ilgilendirmezmi eşimi yani..eşim sizin kadar medeni değil malesef..:nazar:

ya size uzun uzun anlatamıycağım şimdi ama sebep ben değilim onların boşanmasında..bunu bilin yeter..benim kimseyi kepaze etmeme gerek yok çünkü kendi yeteri kadar kepaze olmuş zaten..ben bu konunun dışında değilim çünkü eşimin adıyla anılıyo o pislik ve eşim gözümün önünde ağlıyo sinirden..kayıtsız kalamam kusura bakmayın..

Kayıtsız kalmayın tabii, ağlayanfisfisfis bir insana..O zaman deyin ki kocanıza;

... Düşünme bu kadar, sen artık onla değil benle evlisin, o kadının namusu artık senden çıktı..Oğlun için velayt davası aç, al oğlanı bırak naparsa yapsın.Sen neden bu kadar kendini harap ediyorsun ki?

Site kuralları gereği empati yaptım..:nazar:

Ayrica böyle birseyide ilk defa duyuyorum, is yerindeki elemanlarin baska isi gücü yok bunlari takip edip resimmi cekmisler:1shok:

Insanlara bakarmisiniz ya, bu denli baskalarinin hayatina girmeye utanmiyorlar!
Kadinin yaptigi cok yanlis savunulur bir tarafi yok fakat is yerindekilerinde yaptigi namus bekciligide cok güzel bir davranis degil...
Keske herkes kendi kapisinin önünü süpürse, ahlak memuru gibi davranmasa keske...:nazar:[/Q

:içelim:tamamen katılıyorum size:içelim:

söylemek için laf atmışlar işte ortaya belli zaten o...hem ne demek onu ilgilendirmez..10 yaşında oğlu odada uyurken..kendi yan odada evli adamla bilmemnapıcak..ya çocuk şahit olursa bi gün..baba olarak ilgilendirmezmi eşimi yani..eşim sizin kadar medeni değil malesef..:nazar:

yan odada bilmem ne yaptığını nereden biliyorsunuz... gözünüzle görmediğiniz bir şey için insanların günahını almayın...........

Eşiniz neden olaydan bu kadar etkileniyor, neden eski eşinin başka bir adamla yaşadığı birliktelik ona bu kadar ağır geliyor çok manasız.
Hadi o bu durumdan fazlasıyla etkilendi peki siz nasıl bu kadar rahatsınız..
Benim kocam gidicek eski eşi başka bir adamla birlikte diye içip içip ağlıyacak.
oldu canım, o kadar değer veriyorsa boşanmasaydı yada benimle evlenmeseydi
Hee oğlunun durumunu düşünüyor değil mi? peki o halde yapması gereken belli zaten..
Sağolsun bayanın iş arkadaşları yemeyip içmeyip , gecelerini gündüzlerine katarak delil toplamışlar ya !!! heh işte onlarıda mahkemeye sunar alır evladını.
Ayrıca bayanın yaptığı ne kadar ahlaksız birşeyse eşinizde çok doğru yapmıyor..
Mademki o bayan hala eşinizin adıyla anılıyor (ki bu çok saçma eski eskide kalmalı) o halde eşiniz o koşa koşa gelip laf yetiştirenlere verememişmi ağızlarının payını
Ne demek rezil etmek ortalığı ayağa kaldırmak , madem çocuğunu bu kadar çok düşünüyor
akıl edemiyor mu bu çocuk annesi kötü anıldığında dahada fazla etkilenir , yıpranır.
Açıkcası çok garip geldi bu mevzu bana. Kimsenin günahınıda almıyayımda sizin evlilik sürenizle ilgili hiç yazmıyorum zaten..

Arkadaşım ağzına sağlık. Söylenecek birşey kalmamış:nazar:

Ya güzelim bu adam bosanmis degilmi bu kadindan, ne diye onun ismi ile anliyorki, hem anlisa bile biri gelip ona bu kadin böyle böyle yapti diye derse, bana ne kardesim ben bosanmisim ne yaparsa yapsin beni oglum ilgilendirir gerisine karismam, benim namusum falanda degil artik diyemiyormu??:nazar:

Bu denli kendini kahredecek ne var?? Kadinin yaptigi cok yanlis birsey lakin yanlisda olsa onun hayati, oglunu sevdikten ilgilendikten herseyinle anneligni yerine getirdikten sonra istedigni yapar, yanlis veya dogru ona ve onun vicdanina kalmis...:nazar:

Bence esinle konusmali ve ona ne diye bu kadar aglayip üzüldügnü sormalisin, oglunu düsnüyor olabilir fakat cok af edersin hayat kadinligi yapmiyorya kadin...benneyaptımki

X