Cilt Bakımı Ürünleri MONTEIL cilt bakım ürünü kullananlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

azucena

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
256
10
Monteil night regenerating creme veya herhangi bir monteil cilt bakım urunu kullanan var mı aranızda? memnun kaldınız mı? zira cok pahalı bir urun,annem almıs.Kullanıp memnun kalmadıysanız iade edecegim.Aynı ozelliklere sahip bir suru krem varken digerlerinden bir farkı yoksa bu urunu kullanmak istemiyorum.Zaten guzel bir cildim var.Sorunsuz,kırısıksız ama karma,hassas.Klasik bakımı yapmak zorundayım ama dogru urunlerle.Fikirlerinize ihtiyacım var.

ben bir set kullandım. karma cildim var. memnun kaldım ama tekrar almadım. La Roche Posay kullanıyorum şu anda. Ondan daha memnunum.Monteil de kötü bir ürün değil kesinlikle...kullanabilirsin.

ya arkadaşlar bende bi anlık satıcının güzel anlatımıyla galeyana geldim aldım (çok kötü olmuştu cildim)
monteil paris pure cover-up creame aldım
anlattığına göre sivilceleri kökten yok ediomuş
benim cildim karma ve çok problemli
2 gün oldu daha kullanalı ama merak ediorum başka kullanan varmı? memnun kaldınızmı?

problemli bi cildim var, her nemlendiriciyi kullanamam, nemlendiricileri alır, sonra bitmeden cildime iyi gelmediği ve hatta dahada kötüleştirdiği için atarım. ama monteil öyle olmadı, ben uzun süre matlaştırıcı nemlendiricisini kullandım, çok memnun kaldım... bittiğine üzüldüğüm tek nemlendiricimdi:)

arkadaslar ben monteil bi cok ürününü kullanıyorum.göz cevresi ,temizleme jeli,tonik ve gündüz kremi olarak hdro cell serisini kullanıyorum.bide alnımda cok fazla mimik çizgileri var onun içinde total face lift serumunu aldım.hepsinden inanılmaz memnun kaldım.temizleyici grubuda kremleride müthiş.serumuda 1 haftada etkisini gösterdi inceltti cizgilerimi.3 aydır kuulanıyorum yok denecek kadar azaldı.gercekten cok degerli ürünleri var.ben izmirden hobi parfümeriden aldım.inanın verdiginiz paraya degen tek ürün.hem ürün kaliteli hemde calısanların verdigi hizmet cok güzel.üstelik sürekli cilt bakımlarına gidiyorum ve ücretsiz daha ne olsun :))

ya arkadaşlar bende bi anlık satıcının güzel anlatımıyla galeyana geldim aldım (çok kötü olmuştu cildim)
monteil paris pure cover-up creame aldım
anlattığına göre sivilceleri kökten yok ediomuş
benim cildim karma ve çok problemli
2 gün oldu daha kullanalı ama merak ediorum başka kullanan varmı? memnun kaldınızmı?

Meraba bende cildimdeki sivilceler lekeler ton bozuklukları şikayetiyle aldım bu ürünleri yaklaşık 1000 lira ödedim ama faydasını görüyordum ki yine eskiye döndüm :KK43:
Çok üzlüyorum yüzümün bu haline. Sen yaklaşık 1 bucuk sene önce yazmışsın kullanımdan sonra nsılsın merak ettim :=)

yağlı- karma bir cildim var
bir senedir baya problemli
sivilce,leke (en kötüsü :KK43:),siya nokta, gözenek... ne ararsanız var yani
yaklaşık 2 hafta oldu mounteil in temizleme jelini ve tonik iğini kullanalı(pure-n serisi)
bakalım ne olacak
o kadar ürün ve çaresizlikten sonra umudum tükenio gibi
ama satıcı fazla övdü, dayanamadım
ayrıca temizleme jelini nasıl kullanıosunuz
pamuğa döküp sildikten sonra yıkıyorum, sonra da tekrar pamukla tonik i sürüorum
yöntem doğru değil mi???
kutusunda disk pamuğa döküp silin gibi bişey dio da, yıkamak da gerekmez mi ya
sonuçta temizleyici

benim cildim karma, buna uygun olarak temizleyici,tonik , nemlendirici ve hassas ciltler için olan peelingi almıştım. yaklaşık 500-600lira gibi bi para ödedim. tonik cildimi mahvetti , her uygulamadan sonra yüzümde yanma hissi oluşuyordu, ve minik minik sivilceler oluştu, toniği kulanmayı bırakınca gecti. peelingi de hassas ciltler için olduğundan satın almıştım ama o da yüzümü mahvetti. nemlendiricisi ise cok yetersizdi. bir tek temizleme jelini hala kullanıyorum, ama kimseye tavsiye edeceğim bir marka değil

bende monteil set kullanmıştım halende ara ara kullanyorum. cildimi yumuşacık pürüzsüz yapıyordu tavsiye ederim ben memnun kalmıştım ama temizleyicisi toniği nemlendiricisiyle birlikte kullanıldıgında sonuc çok daha iyi oluyor. yalnız fiyatları artık pahalı geliyo bana. bitkisel ürünler araştırıcam

arkadaslar ben monteil bi cok ürününü kullanıyorum.göz cevresi ,temizleme jeli,tonik ve gündüz kremi olarak hdro cell serisini kullanıyorum.bide alnımda cok fazla mimik çizgileri var onun içinde total face lift serumunu aldım.hepsinden inanılmaz memnun kaldım.temizleyici grubuda kremleride müthiş.serumuda 1 haftada etkisini gösterdi inceltti cizgilerimi.3 aydır kuulanıyorum yok denecek kadar azaldı.gercekten cok degerli ürünleri var.ben izmirden hobi parfümeriden aldım.inanın verdiginiz paraya degen tek ürün.hem ürün kaliteli hemde calısanların verdigi hizmet cok güzel.üstelik sürekli cilt bakımlarına gidiyorum ve ücretsiz daha ne olsun :))

biz de bugün anneme aldık izmirden hobiden aynı şekilde cilt bakımları var ücretsiz iki hafta içinde başlaayacak. hydro cell gündüz kremini kullanması yeterli olacakmış annem 46 yaşında. bakalım gelişmeler nasıl olacak =)

gerçekten total face lift gözlerimler gördüm 5 dk içinde tüm kırışıklıkları gideriyor.

monteılın nemlendırıcısını , gozaltını ve gozenek sıkılastırıcı yuz kremını kullanıyorum cok cok memnunum.dermokozmetık bı marka olmamasına ragmen oldukca basarılı bence.

hmm şimdi bende monteil alacaktım ama kararsız kaldım.normalde vichy yüz temizleme jeli kullanıyordum amaa eczacı hanımın övmesi ile nuxe aldım.sonuç berbat tabi cildimde sivilce yokken şimdi hem pütür pütür oldu hemde sivilce çıktı bendde kuzenin tavsiyesiyle monteil alayım dedim onun yüzü delik delikti monteil kapatmış çok memnun kalmışş o şimdi bende kararsız kaldım malum çok pahalı vichy dende çook memnunum ne yapsam acaba kızlar tavsiyeniz nedir?
yagmur3535 izmirde hobby nerde var?

benim cildim karma ve yağlı, pure n serisinin yağsız nemlendiricisi kullanıyorum, gayet memnunum, yağlı his bırakmıyo yüzde

Merhaba kızlar
ben nemlendırıcı almak ıcın gıtmıstım, Aslında bellı markalarım vardır ama ıste o ankı psıkolojımle ok verdım ve gecegunduz kremı+serum + pleeling kremı aldım .cildim çok kuru özellikle kış aylarında .ben bu Kremlere 400 yakın para ödedım cıldımde %4 bile bi gelime olmadı 1 aydır duzenlı kullanıyorum ustelık .durun daha bıtmedı sankı cok matah bısı gıbı bıde bakıma cagırdılar neyse bıguzel gıttım bı baktım yanımdakı kızın gozu böcek sokmus gıbı gecmıs olsun noldu dedım göz kremı kızcagızın gözunu duman etmıs . öle para iadesı falan hıkaye yenı ay bıde yuzsuzler yıkama jelınıde verelım dıyolar yuh yanı . Berbat berbat bı krem sakın paranızı boşa harcamayın derım sakın.:KK50:

Arkadaşlar ben de bu ürünü daha yeni 5 6 gün önce aldım. Roacutanne kullanıyorum sivilcelerim için. Yüzüm için de bu markanın su bazlı hydro cell serisinin yüz temizleme jelini önerdiler. Toniğini ve nemlendiricisini almadım açıkçası fiyatından dolayı ama şuan sadece temizleyicisinden bile çok memnunum cildimde çok hoş bir pürüzsüzlük bırakıyor. Normalde cildim karma ancak ilaçtan dolayı kuruyor. İlaç kullanmama rağmen sadece tek başına bile yeterli nemi sağladı bana yani olumsuz yorumları okusam heralde almadan önce almazdım ama iyiki almışım diyorum şuan. :)

bende goz cevresı ıcın 2 urun aldımmm bakalım denıcemmm fıyatlr cok pahalı yalnız bıtkısel bır urun oldugunu soledıler dogrudr umarım

bende gözaltı kırışıklıkları için hydrojell ürün,nü kullandım fena değil Aama pahalı biraz dolgunlaştırdı ama yeni çizgilerin çıkmasını önleyemedi :KK14:

Arkadaşlar, benim yağlı bir cildim var ve ben geçen yıl bu ürünün yüz yıkama jeli ile birlikte maskesini kullandım. çok pişmanım. kesinlikle almayın. 1 yılı geçti hala çıkardığı sivilceleri geçiremiyorum kaç doktora gittim. almayın kesinlikle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:KK43:

X