Ayvalık-Sarımsaklı Hakkında Bilgi Almak Istıyorum

Orodrethica

Guru
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
194
0
33
Merhaba herkese arkadaşlar,

Bu yaz için anca tatil planlarımı netleştirebildim. Yıpratıcı bir yazdan sonra sakin,kafa dinleyebileceğim,denizi güzel,doğası güzel,havası güzel bir yer arıyorum. Birkaç kez Ayvalık'ın Sarımsaklı tarafının önerisini aldım. Özellikle Turon9 önerilerini duymak isterim. Ben daha önce hiç gitmediğim için bilmiyorum, nasıl bir yerdir? Bu aylarda güzel midir oralar ve en önemlisi denizi nasıldır? Şimdiden teşekkürler.. :KK61:

ben birkaç gün önce döndüm..harika bir denizi var tamamen kum , havası da çok güzeldi sıcak ama hafif estiği için bunaltmıyor..genel olarak sakin ,hoş bi yerdi.. ben beğendiiimmm :)

merhaba herkeze evet ayvalık gerçekten çok güzel bir yer herkezin görmesini tavsiye edebileceğim yerlerden birisi sarmısaklı plajında mutlaka denize girin ayvalık ara sokaklarında gezin korkmayın kaybolmazsınız şeytan sofrasına çıkın mutlaka resim çekilmeyi ihmal etmeyin daha sonra cunda adasına gidin ve oradada ara sokaklarda gezin ve tabiki bol bol resim derim ben gelince duvarlarınızı süsleyecek çok güzel resimleriniz olacak hayatta 1kerede olsa tabiki imkanınız varsa mutlaka gidin ayvalığa hiç pişman olmıyacaksınız yaşadığınızı anlıyorsunuz gidecek olanlara iyi tatiller:KK49:

geçen sene sarımsaklıya gittik
mia toka otel diye biyere gittik
1 haftalık tatil aldık 2.gece otelden ayrıldık.
eşim ve oğlum gıda zehirlenmesi teşhisiyle doktora gittik
asla tavsiye etmem denizide kötü

haziran ayı sonunda eşimle ayvalık cunda civarlarında tatil yapmayı düşünüyoruz. kalacak yer tavsiyesinde bulunabilecek var mı? kafayı yemek üzereyim tam burası olsun diyorum yorumları olumsuz. resimlere aldanıp da berbat bir yerde kalmak istemiyorum...

haziran ayı sonunda eşimle ayvalık cunda civarlarında tatil yapmayı düşünüyoruz. kalacak yer tavsiyesinde bulunabilecek var mı? kafayı yemek üzereyim tam burası olsun diyorum yorumları olumsuz. resimlere aldanıp da berbat bir yerde kalmak istemiyorum...

haziran ayında ayvalık cundayı tavsiye etmem,denizi soğuk olur.gezip görülecek de fazla biryer yok.2-3 gün sonra sıkılabilirsiniz.
sarımsaklıda plaj ve deniz çok güzel ama dediğim gibi haziranda soğuk olabiliyor.temmuz ağustosda süper oluyor( sarımsaklıda yazlığımız var tecrübelerime dayanarak yazıyorum)
imkanınız varsa daha güneye gidin derim ben

X