Şampuan ve Saç Kremleri Durulanmayan Bakım Kremi

E

EU1

Ziyaretçi
banyodan sora durulanmayan bakım kremleri sacimi yumuşatıo ama yapış yapış ağırlaştırıyo bildiniz kullandığınız guzel bi durulanmayan bakım kremi var mı:çok üzgünüm:

Elidor kullanıyorum ve çok memnunum........:icecream:

banyodan sora durulanmayan bakım kremleri sacimi yumuşatıo ama yapış yapış ağırlaştırıyo bildiniz kullandığınız guzel bi durulanmayan bakım kremi var mı:çok üzgünüm:

schwartkopfun sprey gliss ini kullanıyorum hiçte ağırılık yapmıyo dene derim

bende lorealin saç yumuşatıcı spreyleri var onu kullanıyom benim kullandığım mavi renkli olan tafsiye ederim ve kokusuda müthiş fiyatı 20 ytl denemelisin bence loreal mavi sprey

Avon ADVANCE TECHNIQUES kullanıyorum 2 yıldır çok memnunum canım ne yağlanma nede saçlarda ağırlaşma yapıyo ve elektiriklenmeye kesinlikle izin vermiyor çok hafif bir formul tavsiye ederim

bi ara avonu kullandım bi ara elidoru... ama ikisi de güzel diildi... bi arkadaşım da pantene'i kullandı.. memnun olduğunu söylüodu ama bence de bu durulanmayan bakım kremlerini ben de pek sevmiorum... gerçekten de saçları çok ağırlaştırıo...

bende avonu kullanıyorum bayadr çok memnunum

bende gliss in kullanıyorum hem kolay açılıyor saçların hemde parlak duruyor

schwartkopfun sprey gliss ini kullanıyorum hiçte ağırılık yapmıyo dene derim

ben de gliss kullanıyorum çok memnunum.ayrıca çok güzel kokuyor.saçlarım kuruyken bile keyif olsun diye sıkarım hep.kokusuna bitiyorum. fiyatıda uygun.

avon un açık yeşil ambalajlı olanı mükemmel
kokusu da süper

Sadece uçlarına sürüyorum ben, markası, işlevi, ne olursa olsun saçını kaplarsan kremle ağırlaştırır, hafif uçlarına sür...

avon ve elidor kullandım hatta hala bitmediler yarım duruyorlar ama kullanmakta pek içimden gelmiyo yapış yapış ve zaten ağır ve gür olan saçımı dahada ağırlaştırıyo güzel olan tek tarafı güzel kokmaları bende yeni bir ürün arayışı içindeyim :KK43:

Ben bi ara saç kremleri saçlai döküyormuş diye duymuştum sizcede öylemi bayanlar? Konu hakkinda bilgisi olan varmi?

ben the body shopn amlika saç kremini kullanıyorum, banyodan çıktıktan sonra havluyla kurulanmış saça sürüyorum, hiç yapış yapış falan olmuyor, memnunum. :lepi: elidor ve pantene kullanmıştım, onlar döküyor gibi gelmişti bana.

avonunkini kullanıyorum ama saçına çok kullanırsan e hayli yapış yapış olur tüm saça fındık kdar egere saçın sırtındanda uzunsa 2 fındık kadar döküceksin..

iyide o fındık kadar şeyi nasıl saçıma paylaştıracağım ben :KK43: yapamıyorum

schwartkopfun sprey gliss bencede süper..benim saçım okdr yıprandiki saç açtırmadan boyalardan..inan banyodan sonra onu sıkıyorum ve mucize gibi hem kolay taranıyor hemde besliyor

Body shop un ürünlerini çok seviorum ben, durulanmayan kremleri de ayrı güzel. Kerastese in turuncu olanı var durulanmayan serum adını unuttum şimdi o gerçekten çok güzel, hiç ağırlaştırmıyor, az görünüyor ama uzun süre idare ediyor. Bugün john frieda nın kini aldım bakalım o nasıl.

arkadaşlar bir de hangi saç tipine hangi ürünü kullandığınızı yazarsanız daha doğru seçim yapabiliriz sanırım.

benim saçlarım ince telli ve çok dalgalı, hatta kıvırcık-tatlicadiarzu-

X