Saç Rengi ve Saç Boyama Tarçın bakır üzerine hangi renk?

TheQueeninthenorth

Guru
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2010
10.712
18.608
Merhaba arkadaşlar,

Saçlarımı 3 yıldır bakıra boyatıyorum, bu zamana kadar hep kuaförde boyatırdım, son 4-5 aydır da evde kendim boyuyorum.Yalnız evde boyamaya başladığımdan beri saçlarım cansızlaştı,uçları çatal çatal oldu.Kestirmeme rağmen(resimdekinden biraz daha kısa şu anda)ilk etapta canlanmasına rağmen boya yedikçe gene cansızlaştı.Şu anda bayağı bir dökülme var.Açıkçası bu rengin hastasıyım ve herkes de çok yakıştırıyor.Ama açıkçası saçlarımın sağlıksız görünmesini de hiç istemiyorum :KK43: O yüzden acaba renk değiştirsem mi diye düşünmüyor değilim.Ya da dökülmeye iyi gelip saçı canlandıracak bir bakım da tavsiye edebilirsiniz kızlar.Cidden yardımınıza ihtiyacım var.

Bu rengi uzun zamandır kullananlar bilirler, yakıştı mı inanılmaz alışıyorsunuz ve şu anda başka renk yapmak hiiiç istemiyorum.Belki boya markası yüzündendir bilmiyorum.Belki yıpratmayan bakır markası söyleyebilirsniz bana.

Merhaba arkadaşlar,

Saçlarımı 3 yıldır bakıra boyatıyorum, bu zamana kadar hep kuaförde boyatırdım, son 4-5 aydır da evde kendim boyuyorum.Yalnız evde boyamaya başladığımdan beri saçlarım cansızlaştı,uçları çatal çatal oldu.Kestirmeme rağmen(resimdekinden biraz daha kısa şu anda)ilk etapta canlanmasına rağmen boya yedikçe gene cansızlaştı.Şu anda bayağı bir dökülme var.Açıkçası bu rengin hastasıyım ve herkes de çok yakıştırıyor.Ama açıkçası saçlarımın sağlıksız görünmesini de hiç istemiyorum :KK43: O yüzden acaba renk değiştirsem mi diye düşünmüyor değilim.Ya da dökülmeye iyi gelip saçı canlandıracak bir bakım da tavsiye edebilirsiniz kızlar.Cidden yardımınıza ihtiyacım var.

Bu rengi uzun zamandır kullananlar bilirler, yakıştı mı inanılmaz alışıyorsunuz ve şu anda başka renk yapmak hiiiç istemiyorum.Belki boya markası yüzündendir bilmiyorum.Belki yıpratmayan bakır markası söyleyebilirsniz bana.

bende bakır karamel boyatmıştım açıcı ile olduğu için çok cırt oldu daha sonra
ama şunu söyleyeyim bencee kuaförde boyat onlar boyayınca saçlaş yumuşak ve parlak oluyo

Bence saclarina kina yakmalisin. Bazi tariflerle bu rengi elde edebilirsin. Böylece hem saclarin yipranmaz hem de rengi solmaz. Uzun zamandir bu rengi kullaniyorsun ve kullanmaya devam edeceksin o yüzden kinayi tercih etmen yerinde olur. Istersen bu konudaki ikinci mesajdaki tarife bir göz at. Elde edilen renk harika ayrica saclar cok güzel parliyor. :KK34:

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-rengi-sac-boyama/429891-kina-tarifleri.html#post18973216

ya açıkçası kınaya cesaret edemiyorum, mktarını tutturamam falan çok koyulaşsın ya da yer yer farklı renk olsun istemiyorum.

kuaförlerin kullandıkları saç bakım malzemelerinden lazım aslında bana.bir de dökülme için tavsiye edebileceğiniz,işe yaradığını gördüğünüz bir şampuan ya da bakım ürünü var mı arkadaşlar?cidden dökülmeler son boyayı yaptığımdan bu yana arttı bir haftadır.

ya açıkçası kınaya cesaret edemiyorum, mktarını tutturamam falan çok koyulaşsın ya da yer yer farklı renk olsun istemiyorum.

kuaförlerin kullandıkları saç bakım malzemelerinden lazım aslında bana.bir de dökülme için tavsiye edebileceğiniz,işe yaradığını gördüğünüz bir şampuan ya da bakım ürünü var mı arkadaşlar?cidden dökülmeler son boyayı yaptığımdan bu yana arttı bir haftadır.

saclarinin rengi cok güzel earwenn.. bnde tarcin bakir denemek istiyorum..kendi sac rengin ne renk peki? yani dipler ciktikca kendin boyayip bu renk oluyorsa isin cok kolay..eger benimde tutacak olursa bu renkten vazgecmem.

saclarinin rengi cok güzel earwenn.. bnde tarcin bakir denemek istiyorum..kendi sac rengin ne renk peki? yani dipler ciktikca kendin boyayip bu renk oluyorsa isin cok kolay..eger benimde tutacak olursa bu renkten vazgecmem.

kendi saçlarım açık kumral canım, yazın güneşte sarıya dönük bir renk oluyor.diplerim gelmiş vaziyette de uzun süre kullanabiliyorum aslında kötü durmuyor.ama boyanın ilk başlardaki bakır havası gidip sarımsı karamelimsi bir hal almaya başlayınca boyuyorum tabii.

dökülme ve yıpranmaya bir tavsiyesi olan yok mu arkadaşlar?

kendi saçlarım açık kumral canım, yazın güneşte sarıya dönük bir renk oluyor.diplerim gelmiş vaziyette de uzun süre kullanabiliyorum aslında kötü durmuyor.ama boyanın ilk başlardaki bakır havası gidip sarımsı karamelimsi bir hal almaya başlayınca boyuyorum tabii.

dökülme ve yıpranmaya bir tavsiyesi olan yok mu arkadaşlar?

hmm oyzden sende renk rahat tutuyor.. benim kendi sacimda koyu kahve. dipleri baya cikti.. bende bakir rengi istiyorum ama bu boyaya boyarsam nasil olur cok merak ediyorum.. yada hadisenin sac rengini yapmak istioyrum ama ne renk onu bile bilmiyorum..

peki hangi renge boyalı şu anda saçın cnm?eğer açık bir renkse önce dip boyası yapıp saçında 20 dk kadar beklettikten uçlarını boyayabilirsin,o zaman renk farkı olsa da çok az olur,belki hiç olmaz.ama koyu renge boyalıysa hepsini açtırman daha iyi olucaktır.

peki hangi renge boyalı şu anda saçın cnm?eğer açık bir renkse önce dip boyası yapıp saçında 20 dk kadar beklettikten uçlarını boyayabilirsin,o zaman renk farkı olsa da çok az olur,belki hiç olmaz.ama koyu renge boyalıysa hepsini açtırman daha iyi olucaktır.

en son loreal acik kahveye boyamistim..ama öle cok acik deil koyu kumral diyim sana.evet zaten boyarsam önce dipleri cok tutucam sonra gerisini boyicam. düsünüyorum kendimmi boyasam yoksa en iyisi kuaföremi gitsem kararsizim.. seneye saclarim uzun ve güzel bi renk olmasi lazim.simdi kendim boyayip cok kirarsam kestirmem gerekicek oyüzden dikkatli davranmaliyim..

Merhaba arkadaşlar,

saç renginizden madem memnunsunuz renkte artık oturmuştur saçı her seferinde komplemi boyuyormusunuz bilmiyorum belki cila şeklinde boyama yapsanız saç daha az yıpranız hem boya az gider hemde saçta fazla tutmayacağınız için yıpranma az olur birde forumlarda saç bakımı kısmına bir bakın çeşitli öneriler var şurayada bir bakabilirsiniz
http://www.kadinlarkulubu.com/sac-rengi-sac-boyama/276667-boyadan-yipranan-saclar.html
ayrıca markalar kişiden kişiye değişiyor ben kolestondan çok memnunum ama başkasına hiç iyi gelmeye biliyor yani pek denemeden anlaşılmıyor:KK69: birde mümkünse biraz boyamayın bol bakım yapıp saçları dinlendirin tabi beslenme ve stres çok etkili saçlarda netten suna dumankayanın önerilerinide bulabilirsiniz hem bakım hemde saç güzelliği için beslenme önerileri var kolay gelsin:KK16:

cila şeklinde boyama dediiğiniz nedir tam olarak? ben komple boyamak durumunda kalıyorum her seferinde, çnkü bu boya çok akıyor.hele ki bir buçuk ay kadar sonra ilk boyandığı haliyle alakası bile kalmıyor.o yüzden sadece dip yapmaya filan da kalkamam.

bence çok yakışmış deiştirme derim..koyu rengede boyasan saçların boyamaya alıştıgı için en fazla 2-3 ayda bir boyaman gerekecek yine..deiştirme bence rengini:)

X