Adana'daki kadın doğum uzmanları

Aranızda Ahmet Özkan'a giden varmı?
Şuan marsa da kendisi...
Doğumu ona yaptırmayı düşünüyoruz... ama sizin yazdıklarınızı okuyunca kafam karıştı!!
Meğer bilmediğim nekadar çok şey varmış...
(Benim kız kardeşim Tıbbi mümessil!! O tercih etti Ahmet beyi)

canlarım bende size bir doktor tavsiye edeyim bizim aile hep ona gidiyor ve gerçekten alanında iyi biri ortadoğu hastanesinde filiz kavi seçen tavsiye ederim​

bende metro hastanesinde selçuk aslan a gidiyorum...çok nazik kibar iyi bir doktor...zaten bizde bir akrabamızın tavsiyesiyle gittik bu doktora...
ssk lıyım 12 lira verip muyene oluyorum...hem fiyatı iyi hemde muayenesi....

KIZLAR bu daha önceki msjımmış....
kesinlikle ve kesinlkle selçuk aslan harika bir doktor....zemuszemus
24 aralıkta doğum yaptım bebişim ters olduğundan spinal anestesi oldum belden aşağı...o kadar memnunumki anlatamam...kesik yerimden iz kalmadı...zaten dikişim yoktu prenses yani....opuyorumnanaktan
doğuma girerken o kadar heyecanlıysdım ki ilk defa bir ameliyat geçirecek olmam çok korkutmuştu beni...ağlayarak beni odamdan alıp aşağı indirdiler orda doktorumu gördüğüm anda herşeyi unuttum bni sakinleştirdi...kaydirigubbakcemile2
size tavsiye ederim arkadaşlar metro hastanesi SELÇUK ASLAN...265 LİRAYA DOĞUM YAPTIM SSKLIYIM..1 GECE YATIP ÇIKTIM ALLAHA ŞÜKÜR HİÇBİR AĞRIM OLMADI....

hııı unutmadan söyleyim doktorumun cebini istediğim heran arayabildim GECEYARISI DA OLSA CVP VERİRDİ..BİR GECE KÖTÜ HASTALANDIM GECEYARISI HASTANEYE YARIM SAATTE GELDİ....:1closedeyes:

Son düzenleme:
canlarım bende size bir doktor tavsiye edeyim bizim aile hep ona gidiyor ve gerçekten alanında iyi biri ortadoğu hastanesinde filiz kavi seçen tavsiye ederim​

ben asla ortadoğu hastanesini önermiyorum oraya gidiyodum birgün kanamam oldu gittim hastaneye saat altıbucuktan onbucuğa kadar doktorumun gelmesini bekledim hiç ilgilenmiyolar.asla tavsiye etmem.bana doğru dürüs ne yemem gerektiğini dahi söylemediler.suan özel adana hastanesine gidiyorum (üniversal) emel akman doktorum kadın süper ilgileniyo 24 saat aramam için telefonunu dahi verdi okadar ilgileniyokı.çok memnunum.

ben asla ortadoğu hastanesini önermiyorum oraya gidiyodum birgün kanamam oldu gittim hastaneye saat altıbucuktan onbucuğa kadar doktorumun gelmesini bekledim hiç ilgilenmiyolar.asla tavsiye etmem.bana doğru dürüs ne yemem gerektiğini dahi söylemediler.suan özel adana hastanesine gidiyorum (üniversal) emel akman doktorum kadın süper ilgileniyo 24 saat aramam için telefonunu dahi verdi okadar ilgileniyokı.çok memnunum.

canım benim ben hastaneyi övmedim dikkat edersen doktor tavsiyesinde bulunuyorum senin doktorun kimdi bilmiyorum ama benim ailem hep filiz kavi seçen e gitti hepside o doktordan çok memnun tabi isteyen gider isteyen gitmez tercih meselesi​

arkadaşlar
hangi doktora gideceğime karar veremiyorum
kendimi bayan doktorda daha rahat hissediyorum
ve düzenli bir doktorum olsun istiyorum
elbette sgk anlaşması olması önemli hastanenin kalitesi doktorun ilgisi.... vb....
hamile değilim ama bir bayanın evli bekar fark etmez
düzenli bir biçimde jinekoloğa gitmesi taraftarıyım....
sağlık açısından çok önremli
ve bu yüzden iyi bir doktor arıyorum
gerçekten ilgili açıklayıcı sonuçları sadece çiziktirip geçmeyen vakit ayırıp açıklama yapan
soğuk kanlı karşıdakini sakinleştirebilen bilinçli ve alana hakim
bana bu konuda kimi tavsiye edebilirsiniz adanada

ben 8. ayıma girdim ve ne yazıkki doktorumu değiştirmeye karar verdim metroparkta selçuk doğana gidiyodum ama çok rahat içbişeyi araştırmıyo eskide kalmış geliştirmek istemiyo kendini bide hastane güzel görünüyo ama acili yok yani kazara akşam normal doğuma gitseniz doktorunuz gelmiyo orda kim varsa ona bırakıyo işi bide çocuk yoğun bakı ünitesi yok allah korusun bişe olsa çok uzak bi hastane zaten metroya ya da marsaya yetiştirmesi lazım bebeği anlıcağınız sizede örnek olsun diye paylaşıyorum bunları araştırın öle gidin yinede gerisi kader kısmet:)))

arkadaşlar
hangi doktora gideceğime karar veremiyorum
kendimi bayan doktorda daha rahat hissediyorum
ve düzenli bir doktorum olsun istiyorum
elbette sgk anlaşması olması önemli hastanenin kalitesi doktorun ilgisi.... vb....
hamile değilim ama bir bayanın evli bekar fark etmez
düzenli bir biçimde jinekoloğa gitmesi taraftarıyım....
sağlık açısından çok önremli
ve bu yüzden iyi bir doktor arıyorum
gerçekten ilgili açıklayıcı sonuçları sadece çiziktirip geçmeyen vakit ayırıp açıklama yapan
soğuk kanlı karşıdakini sakinleştirebilen bilinçli ve alana hakim
bana bu konuda kimi tavsiye edebilirsiniz adanada

bana yardım edecek yok mu???

bana yardım edecek yok mu???

ben adanada doğru düzgün insanın gönül rahatlığı ile gidebileceği bir doktor olduğunu düşünmüyorum. biri bilgi olarak iyiyse ilgi olarak sıfır oluyor, ilgili bir doktor ise bilgisi eksik oluyor. açıkçası ben ikisini bir arada bulamadım. gidiyorsun bazı doktorlarda çok konuşkan çok ilgili oluyor öyleoluncada çok iyi bir doktor diyoruz. ama sorunlu bir durumla karşılaştıklarında başkasına yolluyorlar. çok doktor değiştirdim. özellikle prof ların hepsinede gittim. şu an yine proflardan birine gidiyorum. ama çok ilgili olduğundan değil. sadece bilgili olduğundan.bende hamile değilim ama gebelik kayıplarım var o nedenle ilgiden çok alanında iyi olan birine ihtiyacım var şu an.ben ikisini bir arada bulamadım.

özllikle bayan istiyorsan sana başkentte ebru tarımı önerebilirim.güler yüzlü, vakit ayıran, adanada gidilebilecek doktorlardan biri. ama asıl alanı gebelik takibi.normal hastada bakıyor haftada bir gün.

metro hastanesinde dr.FERAT EROL tek geçerim.çok ilgili 10 tane doğursam gideceğim doktordur.çok şakacı ,komik bi doktor.özellikle benim gibi vesveseliyseniz:))

METRO hastanesinse doğum yaptım. doktorum Ferat Erol du doğumuma girmedi yetişemedim dedi.doktorumdan memnundum ama..doğuma girmemesi....hastaneden kesinlikle memnun kalmadım ve kimseye tavsiye etmiyorum.karnıma adamın birine çöktürdüler.aklıma geldikçe kafayı yiyorum.ebe telaşlı bi şekilde bişeyler arıyor yanında da iki stajer kız onlara soruyor.tecrübemi paylaşmak istedim.ama ferat erol çok iyi ama hastaneyi beğenmiyorum.kimseye tavsiye etmem.

METRO hastanesinse doğum yaptım. doktorum Ferat Erol du doğumuma girmedi yetişemedim dedi.doktorumdan memnundum ama..doğuma girmemesi....hastaneden kesinlikle memnun kalmadım ve kimseye tavsiye etmiyorum.karnıma adamın birine çöktürdüler.aklıma geldikçe kafayı yiyorum.ebe telaşlı bi şekilde bişeyler arıyor yanında da iki stajer kız onlara soruyor.tecrübemi paylaşmak istedim.ama ferat erol çok iyi ama hastaneyi beğenmiyorum.kimseye tavsiye etmem.

Bebeğiniz hayırlı olsun...:nazar:
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim, ben de 8 haftalık hamileyim, metro hastanesini çok övüyorlardı ben de düşünmüştüm orayı, Ferat Erol'u da tavsiye eden arkadaşlarım olmuştu; doğuma girmemesi hiç hoş olmamış, zira en önemli şey sürekli gidilen doktorun doğumda olması.

Ben Muzaffer Şengül'e gidiyorum, hatta okulda 3 kişiyiz aynı doktora giden, diğer 2 arkadaşım benden önce doğum yapacaklar, onların tecrübelerinden de fikir edinebileceğim. Şimdilik bir sıkıntım yok, iyi bir doktor, hep olumlu şeyler duydum hakkında da... Çalıştığı hastane Metro ile aynı grubun hastanesi... Bakalım, kısmet, inşallah hepimiz sorunsuz bir hamilelik ve doğum yaşarız...

metroparkta çalışan biri olarak çok yanlış seçim yaparak selen sezginsoya gittim,kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum zaten gidipte memnun kalan var mıdır onu da bilmiyorum çok ilgisiz ağzından kerpetenle laf alınıyor...
herşeye iyi iyi deyip birşey arastırdığı yok ben onun yüzünden çok geç kalmış olarak ameliyat oldum erken farketseydi belki herşey daha farklı olacaktı..

kızlar bu konuya epeydir bişey yazılmamış ama.hiç cüneyt evrükeye giden var mı aranızda??muayene ücreti ne kadar,biliyor musunuz??

X